Mai mulți câini au fost găsiți în casa Cristinei Țopescu. Doi dintre ei erau morți

de I.B.     HotNews.ro
Luni, 13 ianuarie 2020, 0:52 Actualitate | Esenţial


Anchetatorii au găsit în casa Cristinei Țopescu mai mulți câini, iar doi erau morți, au precizat, pentru Mediafax, surse apropiate anchetei. Cristina Țopescu era iubitoare de animale.

Surse apropiate anchetei au precizat, pentru Mediafax, că la casa Cristinei Țopescu anchetatorii au găsit mai mulți câini, doi dintre ei fiind morți. Jurnalista era mare iubitoare de animale.

Jurnalista Cristina Țopescu a murit, ea fiind găsită duminică seară de polițiști în casa sa din orașul Otopeni.

Anchetatorii au fost sesizați de vecini, care au precizat că jurnalista nu a mai fost văzută de aproximativ 3 săptămâni. Polițiștii și echipajele SMURD au intrat în casa Cristinei Țopescu și au găsit-o moartă, fără urme de violență.

Urmează să fie efectuată o expertiză.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.


















37558 vizualizari

  • +11 (19 voturi)    
    La mostenire insa vor veni cei care n-au cautat-o (Luni, 13 ianuarie 2020, 1:04)

    D-or [utilizator]

    Ar trebui decazuti toti din drepturile de mostenitori.
    • +4 (18 voturi)    
      da ia stai asa... (Luni, 13 ianuarie 2020, 7:47)

      Martha Logu [utilizator] i-a raspuns lui D-or

      .. poate era dorinta ei sa nu fie deranjata. Chiar si de colegii din PSD.
      • -8 (18 voturi)    
        Ea era consiliera PNL, nu PSD, mai bine USR (Luni, 13 ianuarie 2020, 9:16)

        Miky60 [utilizator] i-a raspuns lui Martha Logu

        Era consiliera ministrului sanatatii PNL, nu PSD, dar nimeni nu a cautat-o. Daca era in USR asta nu se intampla.
        • +2 (8 voturi)    
          ete fas... (Luni, 13 ianuarie 2020, 10:19)

          Martha Logu [utilizator] i-a raspuns lui Miky60

          ...a fost colega si cu cei din PSD.. asa repde se uita colegialitatile in partidele politice?
        • 0 (6 voturi)    
          traseism politic? (Luni, 13 ianuarie 2020, 10:24)

          Martha Logu [utilizator] i-a raspuns lui Miky60

          ... asta vrei sa ne sugerezi? ca practica traseismul?
    • -3 (9 voturi)    
      Asta e important? (Luni, 13 ianuarie 2020, 9:55)

      lasa [utilizator] i-a raspuns lui D-or

      A murit singura , la 59 de ani. Unde era familia si unde erau prietenii?
      Va rog sa evaluati voi insiva,cum stati cu empatia celorlalti, ca se pare ca forma asta de viata solitara este distructiva.
  • -7 (11 voturi)    
    mare jurnalista (Luni, 13 ianuarie 2020, 8:35)

    Gheorghe_Dan [utilizator]

    ce facea ea se chema jurnalism? in fine.. saraca a murit ca un caine.. Dumnezeu s-o ierte
  • -4 (16 voturi)    
    Buahhh (Luni, 13 ianuarie 2020, 10:48)

    JoshuaTree [utilizator]

    Ce “oameni” citesc și comentează pe Hotnews. A murit un om și voi comentați afinitățile politice. Halal de voi. Condoleanțe și sa se odihneasca in pace pe lumea cealaltă caci pe lumea asta va are pe voi sa latrati la luna.
    • +6 (16 voturi)    
      mars, ma! (Luni, 13 ianuarie 2020, 11:00)

      c.oameni [utilizator] i-a raspuns lui JoshuaTree

      cum zice englezu: "you're barking at the wrong tree!"
    • +2 (4 voturi)    
      aceiasi oameni (Luni, 13 ianuarie 2020, 11:49)

      Gheorghe_Dan [utilizator] i-a raspuns lui JoshuaTree

      vor umple internetul de invective cand va muri iliescu sau orice adversar politic. Sunt doar ipocriti.
  • -1 (3 voturi)    
    Dumnezeu s-o ierte ! (Luni, 13 ianuarie 2020, 13:40)

    viomarmi22 [utilizator]

    Poate a fost o fire mai introvertită, dar trebuia să-și găsească un prieten sau soț care să-i stea la căpătâi, la doar 59 de ani este mare păcat să mori neajutorat, poate nu s-ar fi ajuns la această tragedie ! Cred că a avut un infarct violent, ivit din senin, nu cred în varianta unui atac vascular cerebral, altfel nu-mi explic moartea în pat acoperită cu plapuma !