Șeful Clanului Sportivilor, Marius Alecu, zis „Bebino”, internat în spital după o răfuială. Acesta are un deget tăiat și tăieturi pe aproape tot corpul

de R.M.     HotNews.ro
Vineri, 10 ianuarie 2020, 17:24 Actualitate | Esenţial


Bebino
Foto: Captura YouTube
Șeful Clanului Sportivilor, Marius Alecu, zis „Bebino”, se află la spital după ce, joi noapte, a fost implicat într-o răfuială în Capitală, în urma căreia a rămas fără un deget. Neînțelegerile dintre cei implicați sunt mai vechi, au precizat, pentru agenția Mediafax, surse judiciare.

Surse judiciare au precizat că șeful Clanului Sportivilor, Marius Alecu, a ajuns la spital după ce a fost implicat intr-o răfuială. Acesta a fost tăiat pe aproape tot corpul, iar un deget i-a fost amputat.

În spital a fost internat un alt bărbat care a participat la încăierare, însă nu este membru al Clanului. Potrivit acelorași surse, este vorba despre un conflict mai vechi dintre aceștia.

Ziarul Libertatea scrie că responsabil pentru atac ar fi nepotul lui Napoleon Gheorghe, antrenorul echipei de box de la Dinamo.

Polițiștii din Capitală fac cercetări.

„Joi, la ora 22:00, Poliția Capitalei a fost sesizată prin apel la 112 cu privire la faptul că la două spitale din București s-au prezentat doi bărbați răniți, cel mai probabil ca urmare a unei altercații. Cauza a fost preluată de Parchetul de pe lângă Tribunalul București, care a delegat Serviciul Omoruri să efectueze cercetări”, transmite Poliția Capitalei.

Ceilalți participanți la încăierare încă nu au fost prinși.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















15894 vizualizari

  • +9 (11 voturi)    
    conflict de conflict intre baieti de baieti (Vineri, 10 ianuarie 2020, 18:02)

    tahomir [utilizator]

    Avem razboi local, cu de toate, nu inteleg de ce ne uitam la iranienii aia care se ciondanesc cu americanii.
    Sa apreciem mai mult valorile locale si , evident, sa le dedicam o manea sau mai multe. Sau mai bine fara numar, fara numar.
    • +11 (13 voturi)    
      Cunoscut si protejat de Politie (Vineri, 10 ianuarie 2020, 21:10)

      madskillz [utilizator] i-a raspuns lui tahomir

      Eu daca fac ce face asta intr-o zi, sunt pe loc condamnat la 4 ani, mai mult ca Dragnea.
      Justitia e doar pt fraieri.
  • +9 (9 voturi)    
    A (Vineri, 10 ianuarie 2020, 18:26)

    briciu [utilizator]

    Fost confundat cu un porc ;))))
  • +12 (12 voturi)    
    mare stie (Vineri, 10 ianuarie 2020, 18:35)

    dd1 [utilizator]

    mare stire, ce zia zic. In loc sa mediatizati ceva bun, mediatizati chestiile astea in care probabil 2 "prieteni" s-au mardit....bravoo!
    Nu aveati ce sa mai scrieti?
    • +15 (19 voturi)    
      Eu zic ca astfel de stiri .. (Vineri, 10 ianuarie 2020, 18:58)

      Alius [utilizator] i-a raspuns lui dd1

      ..sunt folositoare. In primul rand, le vezi fețele si stii sa te feresti de ei cand apar pe unde apar. In al doilea rand, numarul si gravitatea stirilor cu si despre clanuri, sunt un barometru al societatii, adica poti sa vezi cat de corupta este o zona (sau oras), caci fara coruptie, aceste clanuri nu ar fi atat de prolifice.
      • +8 (8 voturi)    
        Trebuie sa-i vezi fața "la gazetă"? (Vineri, 10 ianuarie 2020, 20:10)

        IoPaNet [utilizator] i-a raspuns lui Alius

        Dacă-l vezi direct pe stradă, la ce față are, nu ți-e clar că trebuie să traversezi repede pe partea cealaltă? :-)
  • +12 (12 voturi)    
    Ce sa zic (Vineri, 10 ianuarie 2020, 19:32)

    pi5 [utilizator]

    Plătește asigurări de sănătate? Trebuiau sa îl trimită la prietenii lui cu ceafa lata sa îl bandajele și sa ii lipească dejtu’
  • +8 (8 voturi)    
    Ignatul a trecut (Vineri, 10 ianuarie 2020, 20:06)

    Mihail. [utilizator]

    Chiar si ala pe stil vechi.
  • +10 (10 voturi)    
    ce bine era... (Vineri, 10 ianuarie 2020, 20:10)

    Whatsupdoc [utilizator]

    ... dacă ținea degetul in gură...
  • +4 (4 voturi)    
    p i g (Sâmbătă, 11 ianuarie 2020, 15:39)

    nalbaroiu [utilizator]

    soriciul ii lipseste...ca in rest are de toate...