VIDEO Reacție total deplasată a lui Eugen Teodorovici la adresa unei jurnaliste: „Sunteți liberă diseară? / „Îmi faceți curte că nu vă văd ochișorii, dinții văd că îi aveți puși”

de C.D.     HotNews.ro
Joi, 10 octombrie 2019, 19:25 Actualitate | Esenţial


Teodorovici, b1.ro
Foto: Captura video
​Reacție total deplasată a ministrului Finanțelor, Eugen Teodorovici, imediat după ce guvernul din care face parte a căzut la moțiune de cenzură. Oprit pe holul Parlamentului de o jurnalistă a b1.ro care s-a prezentat și l-a întrebat ce va face în continuare, Teodorovici i-a răspuns jignitor, întrebând-o ironic dacă e de la boii.ro, dacă e liberă diseară și comentând că are dinții puși și că nu este unul dintre interesele sale.

​Redăm mai jos integral transcriptul de pe b1.ro:

Reporter: Bună ziua de la B1.ro sunt, site de știri.

Teodorovici: Ce este B1? Ce este B1? Boii.Ro?

Reporter: Site-ul de știri B1.ro.

Teodorovici: Boii.ro ați spus? Ce e asta B1.ro?

Reporter: B1.ro

Teodorovici: Aaa. Boii.ro! Nu știu ce e asta!

Reporter: Ce veți face în continuare, regretați vreo măsură?

Tedorovici: Sunteți liberă diseară ca să vă spun ce? Nu prea vă văd la față!

Reporter: Îmi spuneți și mie dacă regretați vreo măsură?

Teodorovici: Îmi faceți curte? Faceți curte că nu vă văd ochișorii, dinții văd că îi aveți puși!

Reporter: Nu, nu am dinții puși!

Teodorovici: Dar ce aveți pus?

Reporter: Ce interese aveți acum că ați scăpat de politică...

Teodorovici: Cu dumneavoastră sigur nu!








Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.
















35967 vizualizari

  • +42 (48 voturi)    
    Vedem! (Joi, 10 octombrie 2019, 19:33)

    ber [utilizator]

    Vedeti cum era bugetul tarii lasat pe mana bagabontilor?
    • -1 (3 voturi)    
      Lordul ghiulurilor ? Gentlemanul cocalar ? (Vineri, 11 octombrie 2019, 17:19)

      Poiana lui Occam [utilizator] i-a raspuns lui ber

      El nu e exceptia, e regula.
      Si nu doar in PSD.
      Pe Ghinea-Degetel l-ati vazut ?
  • +39 (43 voturi)    
    ... (Joi, 10 octombrie 2019, 19:34)

    John.Doe [utilizator]

    Asa, hai cu fața adevarata la luminia.
  • +40 (46 voturi)    
    Orlando (Joi, 10 octombrie 2019, 19:35)

    hamurabi [utilizator]

    o jigodie !
    • +4 (6 voturi)    
      Un taran, palmas, (Vineri, 11 octombrie 2019, 11:25)

      bancher [utilizator] i-a raspuns lui hamurabi

      clacas dintr-un sat minuscul, care s-a ajuns si se considera mare fante de Bucuresti.
      • +3 (3 voturi)    
        taranii sunt oameni care muncesc (Vineri, 11 octombrie 2019, 17:23)

        Poiana lui Occam [utilizator] i-a raspuns lui bancher

        merita respect.
        Aroganta e atributul cocalarilor.
  • +37 (43 voturi)    
    Propunere: ignorare totala (Joi, 10 octombrie 2019, 19:39)

    FlorinAndrei [utilizator]

    Caricaturile astea de politicieni ai PSD-ului ar trebui ignorați TOTAL de acum înainte !
  • +43 (49 voturi)    
    e lege (Joi, 10 octombrie 2019, 19:46)

    anion [utilizator]

    Oricum ar da-o dandy jokeul dj-ul Teodorovici, reportera poate sa-l actioneze pentru hartuire fizica.
    • +14 (16 voturi)    
      mai mult (Vineri, 11 octombrie 2019, 0:09)

      Paleopterix [utilizator] i-a raspuns lui anion

      Cred ca are datoria, fata de toti reporterii jigniti de aceste jigodii tupeiste, sa il dea in judecata. Sa se gandeasca marlanii de 2 ori inainte sa isi dea in petec!
    • +5 (5 voturi)    
      poate verbala si (Vineri, 11 octombrie 2019, 7:24)

      spy [utilizator] i-a raspuns lui anion

      sexuala
  • +36 (40 voturi)    
    Nu ai ce sa astepti (Joi, 10 octombrie 2019, 19:54)

    mimiloi [utilizator]

    de la un reprezentant al ciumei rosii decit prostie, mirlanie si aroganta.
  • +29 (29 voturi)    
    Primul gigolo al ţării (Joi, 10 octombrie 2019, 20:15)

    Lu48 [utilizator]

    Acest jeg de bărbat a fost ministru ?
    Sper să ajungă gigolo, meserie care-I vine mănuşă.
    Ar putea avea cliente alese – vopsitele Viorica, Olguţa, Rovana, Gavrileasca sau frumoasele Sorina, Norica.
    • +12 (12 voturi)    
      o fi barbat doar in buletin (Joi, 10 octombrie 2019, 22:32)

      mnicku [utilizator] i-a raspuns lui Lu48

      in fapt nici vorba
  • +32 (32 voturi)    
    Niște golani.PSD. (Joi, 10 octombrie 2019, 20:43)

    asavreau [utilizator]

    De aceia PSD trebuie scos din viața politică.Golani,cât au guvernat au încurajat golănia și hoția.
  • +15 (15 voturi)    
    inca nu intelegi, panarama? (Vineri, 11 octombrie 2019, 0:07)

    Paleopterix [utilizator]

    Panarama asta de om inca nu intelege ca exact marlania si tupeul si antipatia cronica de care da dovada au fost motivele principale pentru care toti gandacii guvernului dancila or sa isi faca bocceluta si pleaca acasa! Daca dadeau macar impresia de oameni normali sau responsasbili, sigur nu pica guvernul si mai stateau luni bune la caldurica. Dar nu se pot abtine, asta le este natura de imbecili si jigodii... le iese prostia si marlania prin toti porii. Nu exista medicamente pentru asa ceva (poate doar 2-3 pastile de cianura).
  • +12 (12 voturi)    
    neo comunist (Vineri, 11 octombrie 2019, 0:48)

    I [utilizator]

    s-a simtit amenintat :))))
  • +5 (5 voturi)    
    O jigodie (Vineri, 11 octombrie 2019, 7:45)

    Gabi Botis [anonim]

    O jigodie cu costum. Genul de ticalos privilegiat, caruia crede ca nu i se poate intampla nimic, indiferent ce face. Un semidoct cladit in tenebrele social-democratiei dambovitene. Un chiparos. Bleah.
  • -9 (9 voturi)    
    ce sa spun ? (Vineri, 11 octombrie 2019, 8:03)

    icarag [utilizator]

    ce mare stire e asta, si totzi revolutionarii se ambaleaza.
    in video, reportera isi cere scuze ,desi lipseste contextul, ca sa nu mai zic ca b1.ro vorba lui , ce e aia ?
    pun pariu cu tozti "revolutionarii" de aici sau altundeva, ca nimic mai bine nu o sa vina de la opozantzi.
    • +2 (2 voturi)    
      Orlando? (Vineri, 11 octombrie 2019, 12:39)

      J.C.Denton [utilizator] i-a raspuns lui icarag

      Orlando, tu ești? Că după scris și discernământ așa arată...
  • +5 (7 voturi)    
    dupa cum (Vineri, 11 octombrie 2019, 8:38)

    nahir [utilizator]

    am scris si ieri dar, dupa cum mi se cam intampla pe-aici, nu a aparut comentariul "s-a ofilit chiparosul".
  • +9 (9 voturi)    
    As zice ca este.... (Vineri, 11 octombrie 2019, 9:16)

    gigiN [utilizator]

    ...un animal,daca nu m-as teme ca le jignesc pe acestea!!!