VIDEO Reacție total deplasată a lui Eugen Teodorovici la adresa unei jurnaliste: „Sunteți liberă diseară? / „Îmi faceți curte că nu vă văd ochișorii, dinții văd că îi aveți puși”

de C.D.     HotNews.ro
Joi, 10 octombrie 2019, 19:25 Actualitate | Esenţial


Teodorovici, b1.ro
Foto: Captura video
​Reacție total deplasată a ministrului Finanțelor, Eugen Teodorovici, imediat după ce guvernul din care face parte a căzut la moțiune de cenzură. Oprit pe holul Parlamentului de o jurnalistă a b1.ro care s-a prezentat și l-a întrebat ce va face în continuare, Teodorovici i-a răspuns jignitor, întrebând-o ironic dacă e de la boii.ro, dacă e liberă diseară și comentând că are dinții puși și că nu este unul dintre interesele sale.

​Redăm mai jos integral transcriptul de pe b1.ro:

Reporter: Bună ziua de la B1.ro sunt, site de știri.

Teodorovici: Ce este B1? Ce este B1? Boii.Ro?

Reporter: Site-ul de știri B1.ro.

Teodorovici: Boii.ro ați spus? Ce e asta B1.ro?

Reporter: B1.ro

Teodorovici: Aaa. Boii.ro! Nu știu ce e asta!

Reporter: Ce veți face în continuare, regretați vreo măsură?

Tedorovici: Sunteți liberă diseară ca să vă spun ce? Nu prea vă văd la față!

Reporter: Îmi spuneți și mie dacă regretați vreo măsură?

Teodorovici: Îmi faceți curte? Faceți curte că nu vă văd ochișorii, dinții văd că îi aveți puși!

Reporter: Nu, nu am dinții puși!

Teodorovici: Dar ce aveți pus?

Reporter: Ce interese aveți acum că ați scăpat de politică...

Teodorovici: Cu dumneavoastră sigur nu!








Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















36432 vizualizari

  • +43 (49 voturi)    
    Vedem! (Joi, 10 octombrie 2019, 19:33)

    ber [utilizator]

    Vedeti cum era bugetul tarii lasat pe mana bagabontilor?
    • 0 (4 voturi)    
      Lordul ghiulurilor ? Gentlemanul cocalar ? (Vineri, 11 octombrie 2019, 17:19)

      Poiana lui Occam [utilizator] i-a raspuns lui ber

      El nu e exceptia, e regula.
      Si nu doar in PSD.
      Pe Ghinea-Degetel l-ati vazut ?
  • +40 (44 voturi)    
    ... (Joi, 10 octombrie 2019, 19:34)

    John.Doe [utilizator]

    Asa, hai cu fața adevarata la luminia.
  • +40 (46 voturi)    
    Orlando (Joi, 10 octombrie 2019, 19:35)

    hamurabi [utilizator]

    o jigodie !
    • +4 (6 voturi)    
      Un taran, palmas, (Vineri, 11 octombrie 2019, 11:25)

      bancher [utilizator] i-a raspuns lui hamurabi

      clacas dintr-un sat minuscul, care s-a ajuns si se considera mare fante de Bucuresti.
      • +5 (5 voturi)    
        taranii sunt oameni care muncesc (Vineri, 11 octombrie 2019, 17:23)

        Poiana lui Occam [utilizator] i-a raspuns lui bancher

        merita respect.
        Aroganta e atributul cocalarilor.
  • +37 (43 voturi)    
    Propunere: ignorare totala (Joi, 10 octombrie 2019, 19:39)

    FlorinAndrei [utilizator]

    Caricaturile astea de politicieni ai PSD-ului ar trebui ignorați TOTAL de acum înainte !
  • +43 (49 voturi)    
    e lege (Joi, 10 octombrie 2019, 19:46)

    anion [utilizator]

    Oricum ar da-o dandy jokeul dj-ul Teodorovici, reportera poate sa-l actioneze pentru hartuire fizica.
    • +14 (16 voturi)    
      Comentariu sters de utilizator (Vineri, 11 octombrie 2019, 0:09)

      [anonim] i-a raspuns lui anion

    • +5 (5 voturi)    
      poate verbala si (Vineri, 11 octombrie 2019, 7:24)

      spy [utilizator] i-a raspuns lui anion

      sexuala
  • +37 (41 voturi)    
    Nu ai ce sa astepti (Joi, 10 octombrie 2019, 19:54)

    mimiloi [utilizator]

    de la un reprezentant al ciumei rosii decit prostie, mirlanie si aroganta.
  • +29 (29 voturi)    
    Primul gigolo al ţării (Joi, 10 octombrie 2019, 20:15)

    Lu48 [utilizator]

    Acest jeg de bărbat a fost ministru ?
    Sper să ajungă gigolo, meserie care-I vine mănuşă.
    Ar putea avea cliente alese – vopsitele Viorica, Olguţa, Rovana, Gavrileasca sau frumoasele Sorina, Norica.
    • +12 (12 voturi)    
      o fi barbat doar in buletin (Joi, 10 octombrie 2019, 22:32)

      linarel [utilizator] i-a raspuns lui Lu48

      in fapt nici vorba
  • +32 (32 voturi)    
    Niște golani.PSD. (Joi, 10 octombrie 2019, 20:43)

    asavreau [utilizator]

    De aceia PSD trebuie scos din viața politică.Golani,cât au guvernat au încurajat golănia și hoția.
  • +15 (15 voturi)    
    Comentariu sters de utilizator (Vineri, 11 octombrie 2019, 0:07)

    [anonim]

  • +12 (12 voturi)    
    neo comunist (Vineri, 11 octombrie 2019, 0:48)

    I [utilizator]

    s-a simtit amenintat :))))
  • +5 (5 voturi)    
    O jigodie (Vineri, 11 octombrie 2019, 7:45)

    Gabi Botis [anonim]

    O jigodie cu costum. Genul de ticalos privilegiat, caruia crede ca nu i se poate intampla nimic, indiferent ce face. Un semidoct cladit in tenebrele social-democratiei dambovitene. Un chiparos. Bleah.
  • -9 (9 voturi)    
    ce sa spun ? (Vineri, 11 octombrie 2019, 8:03)

    icarag [utilizator]

    ce mare stire e asta, si totzi revolutionarii se ambaleaza.
    in video, reportera isi cere scuze ,desi lipseste contextul, ca sa nu mai zic ca b1.ro vorba lui , ce e aia ?
    pun pariu cu tozti "revolutionarii" de aici sau altundeva, ca nimic mai bine nu o sa vina de la opozantzi.
    • +2 (2 voturi)    
      Orlando? (Vineri, 11 octombrie 2019, 12:39)

      J.C.Denton [utilizator] i-a raspuns lui icarag

      Orlando, tu ești? Că după scris și discernământ așa arată...
  • +5 (7 voturi)    
    dupa cum (Vineri, 11 octombrie 2019, 8:38)

    nahir [utilizator]

    am scris si ieri dar, dupa cum mi se cam intampla pe-aici, nu a aparut comentariul "s-a ofilit chiparosul".
  • +9 (9 voturi)    
    As zice ca este.... (Vineri, 11 octombrie 2019, 9:16)

    gigiN [utilizator]

    ...un animal,daca nu m-as teme ca le jignesc pe acestea!!!