Ambulanța, solicitată la Pavilionul din Mamaia unde are loc CEx al PSD: Trei persoane acuzau dureri abdominale și vărsături

de DG     HotNews.ro
Sâmbătă, 31 august 2019, 14:34 Actualitate | Esenţial


Ambulanta
Foto: Facebook
Ambulanţa a fost solicitată la Pavilionul Expoziţional din Mamaia, unde are loc CEX al PSD, deoarece mai multe persoane acuzau dureri abdominale și vărsături. Reprezentanții Serviciului Județean de Ambulanță Constanța au declarat, pentru Mediafax, că apelul a fost făcut în jurul prânzului.

Ambulanța a fost chemată la Pavilionul Expoziţional din Mamaia, unde are loc CEX al PSD. „A fost o solicitare la Pavilionul Expozițional, pentru trei persoane care acuzau dureri abdominale și vărsături”, a declarat Claudia Tatarici, purtător de cuvânt al SAJ Constanța. Potrivit acesteia, trei persoane au primit îngrijiri medicale și nu au fost duse la spital.

Social-democrații se află de câteva zile pe litoral, la lucrările Şcolii de Vară a femeilor PSD.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.


















10369 vizualizari

  • +14 (16 voturi)    
    Pai... (Sâmbătă, 31 august 2019, 14:39)

    ranuhasu [utilizator]

    Sa dea D-zeu sa fie toxiinfectie
    • +7 (7 voturi)    
      Sigur toxinfectie (Sâmbătă, 31 august 2019, 21:23)

      mimiloi [utilizator] i-a raspuns lui ranuhasu

      dupa discursul doamnei docila care a provocat greata pina si femeilor pesediste.
    • +4 (4 voturi)    
      Heh (Sâmbătă, 31 august 2019, 22:34)

      Soljenitin [utilizator] i-a raspuns lui ranuhasu

      Sa ii duca la spitalul municipal constanta. Sau la ala regional, hehehe
  • +13 (15 voturi)    
    pricina (Sâmbătă, 31 august 2019, 14:40)

    Ilenuca1 [utilizator]

    ŞamBanie cu...vişli (crenvurşti)?
  • +16 (20 voturi)    
    statul paralel (Sâmbătă, 31 august 2019, 14:41)

    torna_fratre [utilizator]

    a incercat sa-i omoare impreuna cu UE si USA...
    e o minciuna ordinara ca au mancat ce a gatit ,gospodina PSD, dancila...
    • +13 (15 voturi)    
      ? (Sâmbătă, 31 august 2019, 15:36)

      imi_pasa_de_romania [utilizator] i-a raspuns lui torna_fratre

      Nu uita de Soros, banci, straini, UE si interese.

      Sau te pomenesti ca or fi asasinii aia de la hotel de care zicea Mustaciosul care au otravit mancarea.
  • +25 (27 voturi)    
    asta se intampla (Sâmbătă, 31 august 2019, 15:02)

    Captain Obvious [utilizator]

    cand mananci atat r***t
  • +19 (21 voturi)    
    Comentariu sters de utilizator (Sâmbătă, 31 august 2019, 15:05)

    [anonim]

  • +8 (10 voturi)    
    Întreb pentru un prieten: (Sâmbătă, 31 august 2019, 15:10)

    comentatordiletant [utilizator]

    Cei de la firma de catering or fi fost printre cei care ieri au primit-o „călduros” pe Veorica?
    • +4 (10 voturi)    
      Normal (Sâmbătă, 31 august 2019, 15:20)

      florinos [utilizator] i-a raspuns lui comentatordiletant

      Tot de-a lor, doar Constanta este ținut PSDist
      • +5 (7 voturi)    
        N-ai înțeles, (Sâmbătă, 31 august 2019, 16:04)

        comentatordiletant [utilizator] i-a raspuns lui florinos

        poate n-ai citit știrea de ieri - coana a fost huiduită la Constanța.
  • +17 (19 voturi)    
    salmonella... (Sâmbătă, 31 august 2019, 15:18)

    U_swamp [utilizator]

    se rascoala impotriva pesedeului... a intrat in opozitie...
  • +5 (7 voturi)    
    momentul rau! (Sâmbătă, 31 august 2019, 16:20)

    ber [utilizator]

    Au mancat ce nu trebuie! Ministrul sanatatii era si ea pe acolo?
  • +13 (15 voturi)    
    Cei trei trebuie excluși din partid (Sâmbătă, 31 august 2019, 16:44)

    Bolsevicul [utilizator]

    Un pesedist care are probleme în a mânca r***t nu merită încrederea tovarășilor.
  • +2 (6 voturi)    
    or fi venit (Sâmbătă, 31 august 2019, 16:48)

    chhe [utilizator]

    gospodinele cu mancare de acasa si s-a alterat pe drum
  • +6 (10 voturi)    
    Au mancat de pleashca (Sâmbătă, 31 august 2019, 16:51)

    Dalinar [utilizator]

    Pana li s-a dublat ceafa. Asta e, psdistul classic, ca e fasulea cu ciolan, ca-s mici sau cabanosi...daca e de pleasca, papa pana il ia ambulanta.
    ps: chiar daca e stricata mancarea, nu conteaza pt ei.
  • +7 (7 voturi)    
    Bolsevicii au mancat caviar (Sâmbătă, 31 august 2019, 17:49)

    John M. [utilizator]

    si le-a cazut rau la stomac pentru ca preferatul lor e r...t.
  • +7 (7 voturi)    
    Le-a dat icre expirate de la drac_nea (Sâmbătă, 31 august 2019, 17:56)

    rov [utilizator]

    Colectate de la Belina, stiuca lui...
  • 0 (0 voturi)    
    micii de salcia (Sâmbătă, 31 august 2019, 20:03)

    nash pandelica [utilizator]

    micii lui dracnea...?!?
  • +2 (2 voturi)    
    Așa e (Duminică, 1 septembrie 2019, 8:24)

    fdaniel [utilizator]

    Asta se întâmplă când mănânci prea mult kkt ...
  • 0 (0 voturi)    
    elicoptere (Duminică, 1 septembrie 2019, 21:10)

    anion [utilizator]

    Arafat abia astepta ca sa ridice de la sol niste elicoptere sa duca niste cacaciosi PSD la Bucuresti. Din fericire CeX-ul a mancat pe saturate imediat si nu a mai fost nevoie.