Mașină „înghițită” de o groapă în asfalt, într-o intersecție din București

de D.D.     HotNews.ro
Marţi, 20 august 2019, 13:28 Actualitate | Esenţial


Crater strada Bucuresti
Foto: Captura video
​Un crater s-a format marți pe strada Dezrobirii din București, la intersecția Gorjului, după ce s-a surpat asfaltul. O mașină a căzut în groapa apărută din senin, însă nimeni nu a fost rănit, scrie Mediafax.

La fața locului au intervenit agenții Poliției Locale Sector 6, care au scos mașina din groapă. Martori la acest incident au declarat, pentru Mediafax, că nimeni nu a fost rănit. În prezent, la fața locului intervin muncitorii de la Apa Nova. Reprezentanții Primăriei Sectorului 6 nu au putut furniza informații cu privire la incident, până la ora transmiterii stirii.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.


















11051 vizualizari

  • +14 (20 voturi)    
    Stie Veorica ce stie.. (Marţi, 20 august 2019, 13:41)

    dandra [utilizator]

    de asta zboara ea cu elicoperul peste saraci, de frica sa nu de-a in gropi.

    Multumim PSD, ca in fiecare zi ne distrugi cate putin si ne faci ulcer.
    • -11 (15 voturi)    
      fiecare lucru rau in tara asta (Marţi, 20 august 2019, 15:07)

      AndJorj [utilizator] i-a raspuns lui dandra

      se intampla din cauza psd-ului, si fiecare lucru bun datorita usr-ului. Daca ar fi barne presedinte nimic rau nu s-ar intampla.
      • -11 (13 voturi)    
        prima parte (Marţi, 20 august 2019, 15:33)

        Toreador [utilizator] i-a raspuns lui AndJorj

        e adevarata ... tot ce se intapla rau in tara asta e din partea USR .... despre partea a doua ma indoiesc ca e asa ... USR probabil se va alinia in scurt timp liniei generale de politicieni romani ... inca nu au prins CIOLANUL ... vb dupa ce il au in dinti
      • +8 (8 voturi)    
        da boss, asa este. (Marţi, 20 august 2019, 16:14)

        dandra [utilizator] i-a raspuns lui AndJorj

        tot ce este rau in tara asta este din cauza psd ului
        stai la coada? pai psd este la guvernare si nu a eficentizat nimic
        dai in gropi, pai psd este la putere si nu repara strazile ca lumea sau folosesc material de proasta calitate, iar diferenta de bani au bagat-o in buzunar.
        nu avem autostrazi: pai psd este la putere nu?
        mor oameni in spitale: pai vezi mai sus.

        iti mai spun daca vrei si alte exemple
      • +2 (4 voturi)    
        Deocamdata psd (Marţi, 20 august 2019, 16:52)

        paonipao [utilizator] i-a raspuns lui AndJorj

        este la putere...si da, lucrurile rele se intampla din cauza guvernarii psd!
        Cand o veni USR la putere...vom vedea atunci cine va fi vinovat de lucrurile rele...!
      • +2 (4 voturi)    
        sictir (Marţi, 20 august 2019, 20:16)

        hollow [utilizator] i-a raspuns lui AndJorj

        oriunde se-ntâmplă și lucruri rele uneori, postacule, nimeni nu contestă asta. Tot ce vrem e să nu se mai înâmple ATÂTEA rele. O să fie numai lapte și miere cu USR? Evident că nu. Dar e primul pas spre vindecare.
    • +4 (4 voturi)    
      Tocmai (Marţi, 20 august 2019, 21:30)

      mimiloi [utilizator] i-a raspuns lui dandra

      ce s-au schimbat bordurile in tot cartierul Militari. Asta conteaza acum pentru ciuma rosie - sa mai dea un tun inainte de alegeri. Restul... dupa ei pototpul!
  • +3 (7 voturi)    
    poate se mareste suficient, sa intre si ilfovul! (Marţi, 20 august 2019, 13:43)

    Antenistontel [utilizator]

    .
  • +4 (6 voturi)    
    ... (Marţi, 20 august 2019, 15:21)

    dumnezeu [utilizator]

    e în programul de guvernare...
  • 0 (0 voturi)    
    30 de ani de voturi pentru ticalosi (Miercuri, 21 august 2019, 12:54)

    matali [utilizator]

    Asa se intampla cand romanii voteaza ca prostii de 30 de ani pentru niste nenorociti care nu ii intereseaza decat sa isi mareasca conturile.In loc sa evoluam noi am involuat spre epoca de piatra. Nu se mai poate face nimic pentru tara asta, poate doar sa dam niste bombe nucleare sa radem tot si sa o repopulam cu o populatie de oameni normali, nu de maimute ca pana acum.