UPDATE Tudorel Toader, reacție după ce s-a aflat că a fost la spital: ”M-am internat pentru a-mi face analizele medicale periodice”

de G.S.     HotNews.ro
Luni, 5 august 2019, 10:02 Actualitate | Esenţial


Tudorel Toader
Foto: Facebook
Fostul ministru al Justiției, Tudorel Toader, a fost internat de urgență în noaptea de duminică spre luni, la Spitalul de Neurochirurgie din Iași. Potrivit unor surse locale, Tudorel Toader a ajuns la spital după ce s-a simțit rău, transmite Mediafax.

Purtătorul de cuvânt al unității medicale, Florin Grămadă, a declarat că fostul ministru primește îngrijiri medicale la Spitalul „Nicolae Oblu”, însă a spus că nu poate oferi detalii despre starea sa de sănătate.

UPDATE 12.02 Tudorel Toader, a postat, pe Facebook, un mesaj în care spune că s-a internat pentru analizele periodice:

”Altă simplă precizare!
Când am fost la spital, timp de o ora și 20 minute, pentru a-mi scoate cele tŕei alunițe de pe față, presă a scris că m-am internat de urgență, având piciorul rupt !
Astăzi când m-am internat pentru a-mi face analizele medicale periodice, presa găsește toate diagnosticele posibile.
Aceștia suntem noi !
Această èste presa noastră!”






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.
















29702 vizualizari

  • +31 (37 voturi)    
    karma is a (Luni, 5 august 2019, 10:10)

    Mistrelutz [utilizator]

    beach.
    • +18 (20 voturi)    
      wtf (Luni, 5 august 2019, 11:09)

      Soljenitin [utilizator] i-a raspuns lui Mistrelutz

      Karma e o plaja? :)))))
      Bietul Gunoiel Toader, nu a mai putut suporta durerile in coor... :)))
      • +13 (13 voturi)    
        ia-te si tu (Luni, 5 august 2019, 12:08)

        Mistrelutz [utilizator] i-a raspuns lui Soljenitin

        dupa pronuntie..n-am vrut sa fiu vulgar
        :))
        • +9 (9 voturi)    
          ii dorim multa sanatate doamnei Kovesi (Luni, 5 august 2019, 13:51)

          Poiana lui Occam [utilizator] i-a raspuns lui Mistrelutz

          despre TToader: e inca in libertate ?
    • +12 (12 voturi)    
      Hope is good (Luni, 5 august 2019, 11:37)

      blackbeard [utilizator] i-a raspuns lui Mistrelutz

      Let's hope karma will succeed.
    • +6 (8 voturi)    
      bitch (Luni, 5 august 2019, 11:57)

      Tommy Bahama [utilizator] i-a raspuns lui Mistrelutz

      ;)
  • +39 (45 voturi)    
    Tudorele (Luni, 5 august 2019, 10:17)

    omezu [utilizator]

    Fa-te bine slugă criminală, ai de făcut câțiva ani de pușcărie!
    • +11 (11 voturi)    
      Alunite (Luni, 5 august 2019, 12:43)

      florinos [utilizator] i-a raspuns lui omezu

      Dupa alunite si-a facut implant de par, va fi externat sub numele Brad Pit, asa este cand ai 15k venit pentru ca ai eliberat infractori plus masina de la SRI adica de la statul paralel cu care te-ai luptat un an de zile.

      La UAIC Iasi totul este bine ? Va simtiti mandri cu un astfel de rector ?
  • +29 (31 voturi)    
    Unii se cred mai oameni,decât alții. (Luni, 5 august 2019, 10:22)

    asavreau [utilizator]

    Așa a făcut și Tudorel Toader.Cum spunea și susținătorul lui ,Tăriceanu,cei mai buni oameni sunt în închisori.Și atunci le-a dat drumul pe străzi să vadă românii cum se comportă oamenii buni.Și au văzut hoții,crime,violuri care l-au bucurat pe Tăriceanu,Tudorel Toader,Dragnea,Dăncilă,Iordache.Dacă justiția nu a reușit să stăvilească grozăviile a intervenit justiția divină.Amicii lui Tudorel ar trebui să ia aminte.
  • +24 (30 voturi)    
    Doamne ajuta! (Luni, 5 august 2019, 10:28)

    levierul [utilizator]

    va urasc multa sanatate, pe lumea cealalta!
  • +35 (37 voturi)    
    cat sa fugi (Luni, 5 august 2019, 10:29)

    sorvas [utilizator]

    ca pana la urma te ajung blestemele din urma. degeaba te incarci de bani, daca nu apuci sa te bucuri de ei.
  • +33 (35 voturi)    
    Tudorel ai gresit enorm!!! (Luni, 5 august 2019, 10:32)

    MirceaIo [utilizator]

    In casa lui Dinca se gasesc: oase umane arse, el isi recunoaste crimele, STS conduce spune ca din casa lui s-a sunat dar pana la decizia unui judecator definitive ce sa vezi criminalul e nevinovat ( prezumtia de nevinovatie)! Prin modificarile facute codurilor penale SRI nu a mai putut colabora cu parchetele, politisti au asteptat la poarta pana criminalul si-a sters urmele etc. Multumim domnule Toader. Sunteti un mare maestru in materie de drept. Sa trisaca prezumtia de nevinovatie! Dl Tudorel este partas la aceasta crima!
  • +23 (31 voturi)    
    hmm (Luni, 5 august 2019, 10:32)

    dum_i [utilizator]

    dumnezeu nu si-a facut cam de mult treaba cu toate leprele care au distrus romania.

    ar fi un inceput.
  • +31 (33 voturi)    
    Comment sters de user (Luni, 5 august 2019, 10:33)

    polonyca [anonim]

  • +22 (28 voturi)    
    doamne ajuta... (Luni, 5 august 2019, 10:35)

    matematics89 [utilizator]

    primeste-l si p-asta...
  • +26 (28 voturi)    
    Tudorele, fa ceva! (Luni, 5 august 2019, 10:37)

    Crup [utilizator]

    Tara te vrea sanatos si in tribunal. Dar nu ca judecator, nu ca procuror, nu ca avocat... Stii tu in calitate de ce! ;)
  • -36 (40 voturi)    
    Comentariile sunt savuroase (Luni, 5 august 2019, 10:41)

    Velma Kelly [utilizator]

    Poporul roman internaut: o adunatura de idioti patentati.
    • +25 (25 voturi)    
      votant PSD-ALDE (Luni, 5 august 2019, 10:54)

      levierul [utilizator] i-a raspuns lui Velma Kelly

      te-am prins!
    • +12 (14 voturi)    
      normal (Luni, 5 august 2019, 11:31)

      liviu_ [utilizator] i-a raspuns lui Velma Kelly

      daca nu pupi in dos psd, ca tine, esti "idiot patentat"

      tovarase... daca justitia nu-i poate pedepsi pe infractorii astia, pentru ca ei sunt justitia... ne bucuram cand sufera sau mor...

      daca justitia isi facea treaba si slugile tale din psd erau in puscarie, nu ne mai bucuram cand patesc asa ceva!
      deci vezi, voi pesedeii sunteti de vina pt comportamentul nostru!

      da am o intrebare pt tine... cine e idiot? unu care se bucura ca un infractor o pateste, sau unu care apara un infractor?!
    • +9 (11 voturi)    
      sustii aberatiile astea (Luni, 5 august 2019, 11:55)

      Kosmos [utilizator] i-a raspuns lui Velma Kelly

      Pana ce o sa ai fiica-ta sau vreo ruda violata de un infractor eliberat conditionat de Dorel ..
      Sau oate esti unul din aia cu bodyguard -ul dupa el 24 h , iti verifica si buda de la mall inainte de a intra
      • +8 (8 voturi)    
        gresesti (Luni, 5 august 2019, 12:38)

        levierul [utilizator] i-a raspuns lui Kosmos

        PSD-isti nu au compasiune si nici empatie nici macar pentru cei din familie. Se bucura la fel de bine cand minerii bat studenti sau jandarmeria gazeaza copii. Noi, restul, noi suntem cei care avem aceste calitati chiar si fata de ei. Tocmai pe asta se bazeaza PSD-ismul
  • +20 (28 voturi)    
    E jale (Luni, 5 august 2019, 10:43)

    Ochii_pe_voi [utilizator]

    E jale mare în taraba de diplome universitare din Iași, unde mii de profesori la fel de incompetenți, carieriști și politruci ca și rectorul pe care și l-au ales se tem că vremea lor a trecut.
  • +34 (34 voturi)    
    karma (Luni, 5 august 2019, 10:44)

    toxx [utilizator]

    te-au ajuns blestemele gargamel ? la cate placute suedeze ti-am trimis toti in strada si pe unde am putut/apucat, nu e de mirare...

    mai tii minte ce zicea Radu Gavris in 2017, cand ati inceput sa maltratati legile justitiei?

    "În viitor, dacă aceste modificări vor rămâne în forma aceasta, vor fi autori de omor, tenativă de omor, viol, pedofilie, care fie nu vor putea fi prinși, fie dacă sunt identificați nu vor putea fi probați, cu toată bunăvoința și munca pe care o să le depunem”

    Sanatate multa iti dorim, ca sa poti fi apt de puscarie.
  • +26 (26 voturi)    
    Ai grija la.. (Luni, 5 august 2019, 10:51)

    rochiri [utilizator]

    Stafilococul auriu....
  • +15 (15 voturi)    
    Tudorele! (Luni, 5 august 2019, 11:01)

    mos ion roata [utilizator]

    Uite ca vine si ievaluarea ta.Credeai ca scapi?
  • +10 (10 voturi)    
    wow ce titlu (Luni, 5 august 2019, 11:22)

    LaCocaLoca [anonim]

    "Tudorel Toader a ajuns la spital după ce s-a simțit rău, transmite Mediafax"

    Serios? Nu ajungi la spital daca te simti bine? Ia uite... inca un jurnalist fara bac la romana... sau macar la logica.
    • +4 (4 voturi)    
      Acu' si dvs. (Luni, 5 august 2019, 15:12)

      somesanu [utilizator] i-a raspuns lui LaCocaLoca

      Daca zicea ca i-a fost rau, nu avea nici un farmec :D Or avea si astia de la Mediafax simtul umorului, dar parca nu era frumos sa scrie ca s-a simtit prost. E o diferenta!
  • +8 (8 voturi)    
    ... (Luni, 5 august 2019, 11:23)

    tirolez [utilizator]

    S-a pregatit pentru platile informale?
  • +13 (13 voturi)    
    si-a muscat limba? (Luni, 5 august 2019, 11:27)

    revo [utilizator]

    neglijenta in serviciu a trecut de CCR ca fiind constitutionala, e pe circuitul legal de punere in aplicare, deci, stimati membri ai corpului medical, stiti ce aveti de facut...
    • +7 (7 voturi)    
      ei, stiu... (Luni, 5 august 2019, 12:21)

      Alethea [utilizator] i-a raspuns lui revo

      il vor trata regeste, pe pariu
  • +9 (9 voturi)    
    interesant... (Luni, 5 august 2019, 11:29)

    liviu_ [utilizator]

    l-or fi ajuns vorbele de "bine" ale noastre?!
    • -11 (13 voturi)    
      Micule analfabet, ia de aici: (Luni, 5 august 2019, 12:15)

      Velma Kelly [utilizator] i-a raspuns lui liviu_

      "vorbele noastre de bine". Suna mai corect, dar mai ales logic.
  • +10 (10 voturi)    
    Il ajung plangerile (Luni, 5 august 2019, 11:48)

    tarabost [utilizator]

    oamenilor pe care i-a agresat indirect prin modificarea legislatiei penale, si eliberarea pestei infractionale in societate. Speram sa traiasca, si sa se chinuie pana cand o sa se sature de viata.
  • +9 (9 voturi)    
    RO s-a simtit rau cu tov. ista !!!!! (Luni, 5 august 2019, 11:54)

    Plagarus [utilizator]

    tuDorel,tuDorel externat cu interdictia medicala de a mai "profesa " vreodata.
  • +10 (10 voturi)    
    hai cu bacteriile! (Luni, 5 august 2019, 11:57)

    villa [utilizator]

    daca scapa din spital, poate se gandeste sa se mute la jilava, conditiile sunt muuult mai bunee. gratie lui Tudorel
  • +12 (12 voturi)    
    Ce nu s-a prins nimeni (Luni, 5 august 2019, 12:20)

    Alethea [utilizator]

    e ca geavretele isi pregateste dosarul medical ca sa nu poata raspunde penal
  • +11 (11 voturi)    
    analizele medicale periodice (Luni, 5 august 2019, 12:26)

    CRIZA [utilizator]

    Analizele medicale periodice ale neuronilor compensatorii
    Internat la Neurochirurgie sau si asta este fake news
  • +12 (12 voturi)    
    analizele medicale periodice (Luni, 5 august 2019, 12:46)

    subcultura [utilizator]

    nu se fac prin internare, se fac pe baza trimiterii de la medicul de familie in sistem abulatoriu, la rand. doar pentru proceduri complexe in anumite situatii rare (gen colonoscopie cu anesteziue generala) se fac cu internare.

    nu cumva te-ai internat fictiv ca sa faci analizele peste rand?
    • +11 (11 voturi)    
      Așa fac toți românii? (Luni, 5 august 2019, 13:00)

      asavreau [utilizator] i-a raspuns lui subcultura

      Analize medicale periodice.Înțeleg de ce a fost internat la Spitalul de nebuni.Tudorel se crede șef de stat,că ăia fac analize medicale periodice obligatorii.Tudorele,să stai acolo.Nu ești vindecat și nici nu te vei vindeca..Iadul te așteaptă,au creat un loc și pentru tine.Cică îl meriți.
  • +17 (17 voturi)    
    analize periodice la...neurochirugie?!?! (Luni, 5 august 2019, 12:59)

    Roman_Cetatean [utilizator]

    ce fel de analize periodice isi face, sa vada daca mai e sanatos la cap? (nu e nevoie, stim cu totii ca nu!).
    Ca analize "obisnuite" de sange, etc, nu inteleg de ce la Neuro ci nu la un spital obisnuit, in regim ambulatoriu?! sau iar are regim preferential, se duce "pe pile"?!

    La zecile de mii lei pe care le castiga lunar, daca dorea discretie, se putea duce la un privat sa si le faca...nu comentez dreptul lui de a se duce la public, ca totusi contribuie la salariile acelea, dar ca idee...
  • +8 (8 voturi)    
    Comentariu sters de utilizator (Luni, 5 august 2019, 13:59)

    [anonim]

  • +6 (6 voturi)    
    Analize medicale (Luni, 5 august 2019, 14:55)

    BehehePapu [anonim]

    D-le Tudorel Gargamel Notărel Toader ne spui și nouă rezultatul de la psihiatrie ?!
  • +2 (2 voturi)    
    Ii dorim o pensie imensa... (Luni, 5 august 2019, 16:22)

    Intermezzo [utilizator]

    Dar si bunul simt ca sa nu se-nfrupte prea mult din ea. Hai, o luna, mai inchidem ochii.
  • +2 (2 voturi)    
    era si cazul ,dar la psihiatrie !!! (Luni, 5 august 2019, 19:12)

    ionelcoroiu2010 [utilizator]

    era si cazul ,dar la psihiatrie !!!