Gheorghe Dincă le-a spus anchetatorilor cum ar fi ars trupul fetei de 15 ani și cum ar fi ucis-o și pe Luiza - surse

de Redactia     HotNews.ro
Duminică, 4 august 2019, 10:02 Actualitate | Esenţial


Suspectul din Caracal, Gheorghe Dinca
Foto: Agerpres/EPA
Gheorghe Dincă, ucigașul din Caracal, le-a spus anchetatorilor, la audierile de sâmbătă, că ar fi folosit vaselină și carton bitumat pentru creșterea temperaturii în butoiul în care ar fi ars trupul fetei de 15 ani, au declarat surse judiciare pentru Mediafax. În ceea ce o privește pe Luiza, bărbatul susține că ar fi ucis-o cu o lovitură de pumn, scenariu descris și în cazul Alexandrei, și i-ar fi aruncat cadavrul în Dunăre.

Potrivit surselor citate, Gheorghe Dincă a spus la audieri că a ucis-o pe Luiza cu o lovitură de pumn, scenariu descris și în cazul Alexandrei, iar apoi i-ar fi aruncat cadavrul în Dunăre. Anchetatorii au mai căutat și zilele trecute după indicațiile date de criminal legate de locul în care ar fi aruncat corpul Luizei, dar nu au găsit urme.

Sursele judiciare citate au mai declarat că ucigașul a spus că ar fi pus cadavrul Alexandrei în butoi, iar deasupra ar mai fi pus vaselină, carton bitumat și cârpe, pentru a crește temperatura.

De altfel, unul dintre vecini a și declarat că s-a simțit miros de cârpă arsă.

"În ziua respectivă, eu am făcut grătar în curte. De la el nu am văzut niciun fum. Mirosea a cârpă... m-am dus în grădină să mă uit dacă e foc pe undeva... nu s-a văzut niciun foc, nimic. Deci a cârpă mirosea, dar nu s-a văzut nici urmă de fum, absolut nimic. A cârpă arsă, atât. (...) M-au întrebat și de la poliție și de la parchet și am spus că s-a simțit un fum, dar nu știu de unde a provenit. Nu sunt singurul vecin care spune chestia asta. S-a simțit miros de cârpă în jur de 5 jumate – 7 seara, joi seara”, a spus Marian, vecinul lui Dincă.

DIICOT a anunțat oficial, sâmbătă, că în urma analizelor făcute de Institutul Național de Medicină Legală pe fragmentele osoase ridicate din casa lui Gheorghe Dincă a rezultat profilul genetic al unei singure persoane, respectiv al Alexandrei Măceșanu.

Alexandra Măceșanu, de 15 ani, a dispărut miercuri, 24 iulie, după ce a luat o mașină "la ocazie". În același mod a dispărut în luna aprilie și Luiza Melencu, de 18 ani.

Suspectul, Gheorghe Dincă, a fost identificat abia vineri, 26 iulie, după ce joi Alexandra a sunat de trei ori la 112 pentru a-și anunța răpirea. Duminica trecută, după ce inițial a negat că le cunoaște pe cele două fete, Gheorghe Dincă le-a spus anchetatorilor că a ucis-o pe Alexandra și i-a ars trupul, declara procurorul șef adjunct al DIICOT Georgiana Hosu. Bărbatul le-a spus anchetatorilor că a procedat la fel și cu Luiza.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.


















40024 vizualizari

  • +14 (28 voturi)    
    Aberatii (Duminică, 4 august 2019, 10:27)

    tony-s [utilizator]

    mai repede se topesc bijuteriile de argint si butoiul decat sa arda oasele mari ale corpului: femurul, craniul, oasele bazinului....de altfel anchetatorii ar trebui sa faca un experiment sa arda un porc cu materialele cu care sustine dinca ca ar fi ars cadavrul. Biologic porcul seamana destul de mult cu omul, in diversele experimente din emisiunea mythbuster l-au folosit de mai multe ori din acest considerent.
    • +2 (12 voturi)    
      Pai poate face cineva acest experiment? (Duminică, 4 august 2019, 12:02)

      IosifV [utilizator] i-a raspuns lui tony-s

      Pai poate face cineva acest experiment?
      • +8 (16 voturi)    
        Pai criminalistii (Duminică, 4 august 2019, 12:31)

        tony-s [utilizator] i-a raspuns lui IosifV

        ar trebui sa faca un asemenea experiment. In incendiile aviatice in care ard tone de kerosen tot se recupereaza trupurile carbonizate cu organele interne si oasele intacte.
        • 0 (6 voturi)    
          ??? (Duminică, 4 august 2019, 14:34)

          Lu48 [utilizator] i-a raspuns lui tony-s

          Nu chiar toate trupurile. Din păcate unii nu sunt identificaţi de loc, la alţii se găsesc unele rămăşiţe după luni de zile . Vezi şi 11 septembrie.
          Organele interne intacte ?
          De ce nu se folosesc atunci pentru transplanturi ?
          • +5 (5 voturi)    
            Pai ce comparam ? (Duminică, 4 august 2019, 17:49)

            tony-s [utilizator] i-a raspuns lui Lu48

            La 11 sept s-au prabusit 2 turnuri, trupurile oamenilor au fost pulverizate de miile de tone moloz, normal ca nu s-a mai gasit mare lucru, acelasi lucru e valabil si in cazul prabusirilor avioanelor in care apar forte imense care pulverizeaza tot inclusiv cadavrele.
            Eu insa ma refeream la incendii care au aparut pe pista si din care ulterior s-au recuperat toate trupurile carbonizate, evident nu cu organele interne functionale.
            • +2 (4 voturi)    
              Aşa este, nu se pot compara (Duminică, 4 august 2019, 20:56)

              Lu48 [utilizator] i-a raspuns lui tony-s

              La incendiile de pistă în câteva zeci de secunde acţionează deja pompierii, este normal să se recupereze trupurile carbonizate. Incendiul nu ţine până arde tot kerosenul.
              La 11 septembrie cei care au fost prinşi doar sub tonele de moloz au fost toţi identificaţi imediat după înlăturarea molozului. Problemele au fost cu cei care au fost prinşi şi în incendiu. Poate ai auzit că printre altele şi o firmă din Ungaria a recuperat mare parte din datele echipamentelor IT peste care au căzut mii de tone de moloz. Este mult mai greu decât analiza ADN la rămăşitele unui trup omenesc peste care au căzut mii de tone de moloz.
              • 0 (0 voturi)    
                Depinde (Duminică, 4 august 2019, 22:25)

                tony-s [utilizator] i-a raspuns lui Lu48

                de gravitatea incendiului, de cele mai multe ori in cazul incendiilor aviatice se produce o explozie si dureaza zeci de minute sau si mai mult de 1 ora pana pompierii pot stinge complet incendiul.
                In cazul 11 septembrie turnurile s-au prabusit in aprox. 1 ora de la impactul cu avioanele, greu de crezut ca e un interval de timp suficient pt a arde complet un corp in conditiile in care in crematoriu e nevoie de mai mult de 1 ora la temperaturi de peste 1000 grade pt a arde un cadavru iar cuptorul e astfel proiectat si construit din materiale care sa mentina o temperatura ridicata pe o perioada lunga de timp.
          • +1 (1 vot)    
            deoarece... (Duminică, 4 august 2019, 23:00)

            Codruta N [utilizator] i-a raspuns lui Lu48

            ... sunt MOARTE, deja!
            Ca sunt "intacte" nu inseamna si ca ar mai fi bune la ceva :(
      • +4 (6 voturi)    
        De ce nu (Duminică, 4 august 2019, 12:36)

        gebica [utilizator] i-a raspuns lui IosifV

        Trebuie numai să vrea.
        Ei nu vor să-i facă nici amărîtul ăla de poligraf, deși nu e sigur și teoretic au multe mijloace să-l falcifice. Dar nici la asta se pare că nu se pricep... prea bine,
        Incompetența e soră bună cu pristia.
        Ticăloșia doar le cultivă
        • 0 (0 voturi)    
          poate ca... (Duminică, 4 august 2019, 23:02)

          Codruta N [utilizator] i-a raspuns lui gebica

          ... nu stiu inca exact ce intrebari sa puna si cum sa le formuleze, ca sa obtina maximum de informatii "prelucrabile".
          Poate ca mai asteapta sa vada ce date obtin din perchezitii si pregatesc niste intrebari-"cheie" pentru mai tarziu ;)
    • +3 (7 voturi)    
      dupa 10 August (Duminică, 4 august 2019, 12:53)

      Kosmos [utilizator] i-a raspuns lui tony-s

      Se vor da afara cativa anchetatori de la DIICOT si se va vorbi despre complici
      Momentan trebuie incinsa mamaliga sa explodeze
    • 0 (4 voturi)    
      Fizica elementara (Duminică, 4 august 2019, 13:00)

      Ord [utilizator] i-a raspuns lui tony-s

      Apa din corp, lichidele se evapora, apa din oase se evapora si se sfarmiteaza, nu se topesc de aia primesc cenusa la crematoriu si nu o chestie topita. Metalele... ele au un punct de topire mai mare poti sa tii un lantisor de argint doua luni la 800 grade ca nu o sa se topeasca.
      Anchetatorilor le-a spus ca a ars plastice in butoi ca sa alunge tantarii.. Plasticul este facut din procesarea petrolului si arde cu temperaturi foarte mari... in butoi (spatiu semi inchis) s-au ajuns la temperaturi foarte mari, suficiente cat sa evapore lichidele.
      • +1 (3 voturi)    
        Bun fizica elementara, ai trecut clasa a 5-a (Duminică, 4 august 2019, 19:03)

        AliKimiku [utilizator] i-a raspuns lui Ord

        Dar ce ne facem cu ecuatia de masa.
        Ai evaporat fluidele dar unde s-au dus astea? In aer? in pamant? Prin ardere masa nu dispare deci daca tu crezi ca 30-40 de kg de apa, proteine, lipide, etc dispar lasand un urma doar un miros de carpa arsa te invit sa faci experimentul descris de un comentor mai sus.
        • +2 (2 voturi)    
          pfff (Luni, 5 august 2019, 1:01)

          Ord [utilizator] i-a raspuns lui AliKimiku

          Tu ma intrebi daca am trecut de clasa a5 a si-mi pui intrebari unde se duc fluidele dupa ce se evapora? Hahahaha
    • +5 (7 voturi)    
      Comentariu sters de utilizator (Duminică, 4 august 2019, 13:42)

      [anonim] i-a raspuns lui tony-s

    • +5 (7 voturi)    
      Discutia e alta: (Duminică, 4 august 2019, 15:04)

      Marionette [utilizator] i-a raspuns lui tony-s

      Lasati kaghebismele! Problema de baza este ca statul romanesc nu mai exista ca militia, jandarmeria, judecatoriile, tribunalele trebuie desfiintate nu cum a ars-o din incompeteta clicii de amante si nepoti numita Stat!
  • +3 (17 voturi)    
    frate (Duminică, 4 august 2019, 11:04)

    nikita11 [utilizator]

    da' ce karatist mai e si asta. Le omoara pe toate dintr-un pumn. Vrea sa-si faca reclama sau ce?
  • +13 (21 voturi)    
    Minciuni (Duminică, 4 august 2019, 11:39)

    batmanss [utilizator]

    Cu o lovitura de pumn sa ucizi un om. E expert in arte marțiale ? Probabil au fost zeci de lovituri cu pumnul si alte obiecte. Ce încredere sa ai in vorbele unui violator si criminal....nu merita sa trăiască.
    • +12 (22 voturi)    
      Ar trebui (Duminică, 4 august 2019, 12:02)

      tony-s [utilizator] i-a raspuns lui batmanss

      reintrodusa pedeapsa capitala pt criminali in serie.
    • +2 (6 voturi)    
      .... (Duminică, 4 august 2019, 12:52)

      tirolez [utilizator] i-a raspuns lui batmanss

      Mna, or fi stiind ei de ce nu vor sa faca testul poligraf. CIne stie ce-ar spune acolo. Asa trebuie sa-l credem pe cuvant si sa trimita amaratii aia din subordine pe camp, pe malul raului si in alte locuri. Nu e vorba ca toate astea costa,dar sunt alocate resurse care puteau interveni in caz de urgenta in alta parte.
      E pur si simplu.....si nimeni nu zice nimic.
    • +8 (10 voturi)    
      stie multe monstrul asta (Duminică, 4 august 2019, 14:26)

      baimarean [utilizator] i-a raspuns lui batmanss

      1. chimie (carbid, plastic, etc...).
      2. arte martiale.
      3. sa acopere urmele...oriunde ar putea duce ele
      4. sa minta ca are coaste rupte,
      5. ca are vecini prosti (mirosea doar carpa, dar bitum nu, carne nu?) si politisti mai prosti (sar gardul langa poarta deschisa e de pomina!,
      6. ca trebuie setat poligraful vreme de 1.2 saptamani,....convenabil pt multi.
      7. Ca a convenit de la "inceput" sa fie tap ispasitor pt oricine e nevoie...La nevoie si cu un avocat (sau doi !) Ultimul chiar il crede si-l apara zicand ca "le-a crezut pe fete prostituate"--băă, NE CREDETI PROSTI?
      8. Ca nu va cere nimeni de urgenta investigatii + expertiza internationala
      9 . Ca politia nu stie ce inseamna INTERPOL, de aceea au sunat la INTERLOP.... de aceea nu au verificat lista apelurilor si persoanele de pe telefonul lui.



      Investigatia trebuie sa afle ce "nu stie" si nu vrea sa spuna.
      Adaug un exemplu la sutele exprimate: probe biologice in urma violului..(prelevate IMEDIAT de la el desigur...au fost ignorate convenabil..)

      #sila_de_sistem
  • +5 (13 voturi)    
    Carbid (Duminică, 4 august 2019, 12:24)

    nevada [utilizator]

    Se tot spune ca Dinca a spus ca pentru ardere ar fi utilizat a langa altele si carbid. Carbid!?! De unde a facut rost in aceste zile de carbid? Nu (ma) pricep cum a procedat, dar prin contactul carbidului cu apa rezulta acetilena care intr-adevar degaja foarte multa caldura prin ardere cu oxigen. Este vorba de asa zisa sudra cu generator de acetilena. Este nevoie si de un tub de oxigen. Deci?
    • +7 (11 voturi)    
      nu poate zice altceva (Duminică, 4 august 2019, 12:56)

      Kosmos [utilizator] i-a raspuns lui nevada

      In mafia italiana tacerea si sacrificarea proprie sunt legi ..complici sunt propabil si politistii ..asta e si motivul de ce au intervenit asa tarziu
    • +5 (5 voturi)    
      Pai avuse un service (Duminică, 4 august 2019, 13:02)

      Ord [utilizator] i-a raspuns lui nevada

      inainte.
    • -1 (5 voturi)    
      Daca pui carbid in apa fara sa ai un (Duminică, 4 august 2019, 19:22)

      xrogo [utilizator] i-a raspuns lui nevada

      generator de acetilena pur si simplu faci un amestec exploziv de aer cu acestilena care la cea mai mica scanteie explodeaza de sarea butoiul in aer.
      N-am auzit de nici un generator de acetilena sa fie gasit, mai nou acetilena vine in tuburi ca si oxigenul, dar nici de asemenea tuburi sa fi fost gasite n-am auzit.
      • +1 (1 vot)    
        mare scofala! (Duminică, 4 august 2019, 23:51)

        Codruta N [utilizator] i-a raspuns lui xrogo

        O lampa veche de miner sau o improvizatie asemanatoare
        • 0 (0 voturi)    
          Unde sunt oasele mari (Luni, 5 august 2019, 12:26)

          ruskimushki [utilizator] i-a raspuns lui Codruta N

          femurul, craniul, oasele bazinului, coastele...
          ha ?
          n-aud ?
          le-o fi topit cu luleaua ?
  • +5 (13 voturi)    
    Te umflă rîsul (Duminică, 4 august 2019, 12:33)

    gebica [utilizator]

    dacă n-ar fi amarnic de plîns, cînd vezi cum se scufundă în ridicol anchetatorii care se fac că cred bazaconii din ce îăn ce mai penibile și gogonate. Mi-e groază să mă gîndesc unde ar ajunge ancheta adevărată, din moment ce sunt satrădanii atît de uriașe pentru a o împiedica.
    Nu pare să mai existe nicio instituție capabilă să se elibereze de sub jugul statului mafiot și să indrepte lucrurile pe o pantă profesionistă.
    Săraca Românie incurabilă!
    • +2 (2 voturi)    
      astia au ordonat sa se traga in oameni (Luni, 5 august 2019, 9:24)

      ruskimushki [utilizator] i-a raspuns lui gebica

      in anii 40, 50, 60, 70, 80, 90, 2000...
      ce le pasa lor de niste adolescente, cand ei au ucis bebelusi ?
  • +7 (11 voturi)    
    Ciudat (Duminică, 4 august 2019, 12:45)

    asavreau [utilizator]

    Arzi vaselină,carton bituminat și un corp uman.Scot un fum și miros,greu de suportat,dar nimeni nu vede,nici poliția care aștepta la poartă ca Dincă să-și termine treaba.Rămân nedumerit,de ce ,dacă sa cerut ajutor la 112,sa dus poliția,de parcă cunoșteau că-i vorba de o infracțiune?Când suni la 112,de obicei intervin pompierii,salvarea,SMURD.Și aici,cei de la SMURD aveau mijloacele să intervină și nu aveau nevoie de procuror și judecător.Cine-i șef la 112?Ce face?De ce nu-și asumă răspunderea?
    • +3 (3 voturi)    
      . (Duminică, 4 august 2019, 14:36)

      tirolez [utilizator] i-a raspuns lui asavreau

      nu e asa, te directioneaza in functie de problema. Ce sa caute SMURD la o rapire? Iar SMURD nu poate interveni pe proprietatea cuiva daca nu e primit.
    • -2 (6 voturi)    
      Intreaba pe cei de la STS, ei primesc (Duminică, 4 august 2019, 19:19)

      xrogo [utilizator] i-a raspuns lui asavreau

      primii apelul si apoi il distribuie dupa cum considera de cuviinta!
      • +3 (5 voturi)    
        il dau lui voiculescu (Duminică, 4 august 2019, 20:37)

        rov [utilizator] i-a raspuns lui xrogo

        sa-l dea la papagalii lui
        • 0 (2 voturi)    
          De ce sa nu fii prost si sa postezi (Luni, 5 august 2019, 11:41)

          xrogo [utilizator] i-a raspuns lui rov

          ceva politic, c-asa da bine la prieteni tai buimaci!
  • +5 (9 voturi)    
    psd si manipularea (Duminică, 4 august 2019, 13:04)

    I [utilizator]

    in cazul jandarmeritei batute: o ascund si mint la tv ca e in coma ca sa opreasca protestele prin manipulare.

    In cazul Alexandrei: desi e clar ca e moarta, vine cupanas si alti pesedisti nefericiti si mint ca nu ar fi, ca sa le dea sperante oamenilor si sa uite de furia initiala.
  • +13 (13 voturi)    
    fumul? investigarea casei? (Duminică, 4 august 2019, 13:28)

    pmct [utilizator]

    din cate stiu eu cand arzi carton smolit iese un fum negru si inacacios de nu poti sta in zona. Stiu acest lucru deoarece am locuit intr-un oras cu blocuri de 4 etaje si la cativa ani primaria trimitea muncitori sa puna carton smolit pe blocuri si aia topeau smoala langa blocul meu si mai puneau si carton de ala pe foc si era un fum si un miros de nu puteai respira (asta era undeva prin anii 90).

    Politia in loc sa vaneze injuriile de pe facebook la adresa lor mai bine ar face un experiment sa vada ce temperatura se poate obtine din aceasta combinatie.

    Un alt aspect care nu a fost comunicat. Vecinii din stanga si dreapta casei au simtit miros puternic de fum?

    Raman de-a dreptul socat ce politie avem in tara asta. Dupa ce ca nu-s in stare sa te salveze, nu sunt in stare nici macar sa investigheze un caz? In schimb toti au doctorate si diplome. Lor le trebuie 8 zile FITI ATENTI 8 ZILE ca sa intre in casa aluia sa o cerceteze. Sa spunem prin absurd ca ala ar avea un beci bine ascuns in casa si Luiza ar fi tinuta captiva acolo si intre timp moare din lipsa de apa cine se face vinovat?

    Dobitocii au inceput cu cercetatul curtii mai intai. DOAMNE FERSTE SI APARA!!!
  • +10 (10 voturi)    
    Trist (Duminică, 4 august 2019, 14:06)

    IosifV [utilizator]

    Pentru victime si familie nu mai conteaza nimic acum.

    Este foarte foarte trist daca te pui numai 3 secunde in pielea victimelor. Fara ajutor, stai sechestrat si un dement te va transa in urmatorul minut.

    Imi pare tare rau pentru ele. Viata continua pentru noi ceilalti, dar pentru ele s-a oprit. Prea devereme...
    • +7 (7 voturi)    
      asa este (Duminică, 4 august 2019, 14:42)

      pmct [utilizator] i-a raspuns lui IosifV

      Insa eu ma gandesc cu groaza cat a avut de patimit Luiza cu animalul asta pana a omorat-o, daca a omorat-o. Ce spune el ca a ucis-o din prima zi sunt baliverne. De asemena ce spune el legat de modul cum le-a omorat sunt tot baliverne.
      Ti se face rau numai cat te gandesti rin ce au trecut cele doua fete si poate si altele.
      Din acest motiv autoritatiile sunt obligate sa afle tot adevarul. Absolut tot, tot. Daca nu au fost in stare sa le salveze macar acum in ultimul ceas sa scoata la iveala adevarata fata a acestui monstru (eu vad ca animalul vrea sa-si construiasca o imagine de om impulsiv, care a ucis din greseala, ceea ce este total fals si o sfidare la adresa victimelor)
  • 0 (6 voturi)    
    Criminalul (Duminică, 4 august 2019, 14:30)

    clujanu [utilizator]

    In acest caz filozofia cu drepturile omului este o PROSTIE! A luat viata unui om nevinovat trebuie judecat si condamnat la moarte cu celeritate. Societatea NU ARE VOIE SA INTRETINA IN INCHISORI ASTFEL DE MONSTRII ! Parlamentul Romaniei a scos destule legi aberante. E cazul sa scoata si o lege rationala! Am ajuns prea departe cu legile facute de TOADER si de IORDACHE. E necesar sa ne trezim. Un popor plange alaturi de parintii acelor fete nevinovate . Asasinul cere expertiza legala si spitalizare. Acest monstru are in mod sigur si complici. Organele statului sa-i descopepre si sa-i pedepseasca.
  • +6 (6 voturi)    
    Va rog sa nu facem si noi ce face statul mafiot ! (Duminică, 4 august 2019, 15:22)

    deval [utilizator]

    Sa vorbim despre Alexandra si Luiza cu aceeasi deferenta , cu acelasi interes !!
    Luiza nu a avut norocul/ghinionul sa gaseasca un telefon, Luiza nu are unchi celebrii ci doar un bunic si o mama care a plecat sa munceasca in Anglia pentru ca Luiza sa poata face ceva frumos cu viata ei !! Ambele fete sunt emblematice pentru fenomen, ca si toti cei ceilalti 400 disparuti si negasiti doar in 2018 ...... Apropo cati minori or fi ramas disparuti in ultimii 10 ani din Romania ?!
  • +4 (6 voturi)    
    ... (Duminică, 4 august 2019, 15:37)

    Dan_Nemes [utilizator]

    Singura concluzie la care eu personal am ajuns dupa o saptamana jumatate e faptul ca intreaga ancheta este condusa de catre un GIO iar ordinele sunt indeplinite de catre DIICOT, politie si MAI. Absolut nimeni nu a miscat in front decat dupa ce au primit ordinele de la Radoi si de la cine o mai fi in conducerea sistemului mafiot.

    Sincer nu mai am incredere in nici o institutie a statului.

    Cred ca la asta se referea Dragnea cand spunea stat paralel. Se referea defapt la o mafie foarte bine organizata care din spate da ordine catre toate institutiile statului iar lupta impotriva "statului paralel" era doar o metafora pentru toti prostii care au votat PSD-ul.

    STAT MAFIOT!!!
  • +5 (5 voturi)    
    Neanderthalul (Duminică, 4 august 2019, 17:40)

    DMR [utilizator]

    are pumn fara indoiala, cat sa sfarame o copila , uite-l cum arata, a lovit in tabla cu ciocanul toata viata.
    Cine zice ca nu omori un om cu un pumn nu prea stie cum sta treaba. Am vazut un Cluj un caz acu cativa ani, un tanar doborat cu o singura lovitura in fata clubului. Decedatul era mult mai corpolent decat fata, iar atacatorul nici pe departe cat dinca.
  • +3 (3 voturi)    
    Lasati ma omul liber (Luni, 5 august 2019, 9:20)

    ruskimushki [utilizator]

    sa mearga la haznaua trei sa povesteasca cum l-au au batut aia sa recunoasca, cand de fapt Iohannis, Barna si Ciolos le-au omorat pe fete.
    Parca era bai cu spectacolul catuselor la teve, nu ?