VIDEO Moment emoționant pe Cluj Arena: Alexandra, comemorată la Untold

de Redactia     HotNews.ro
Duminică, 4 august 2019, 9:10 Actualitate | Esenţial


Alexandra
Foto: Facebook Alexandru Cumpanasu
Un moment emoționant a avut loc sâmbătă noapte pe Cluj Arena, pe scena principală a festivalului UNTOLD de la Cluj-Napoca, unde un DJ olandez a dedicat o melodie Alexandrei și tuturor copiilor dispăruți ai României.




DJ Don Diablo i-a adus un omagiu Alexandrei Măceșanu, fata de 15 ani ucisă la Caracal, iar zeci de mii de oameni au aprins luminile telefoanelor.

"Dedic această piesă unei fete speciale, numele ei este Alexandra, și tuturor copiilor dispăruți ai României. Nu vă vom uita, oriunde v-ați afla", a spus DJ-ul olandez, în timp ce pe ecranul principal al scenei era proiectată imaginea Alexandrei.







Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.
















15612 vizualizari

  • -8 (18 voturi)    
    E bine (Duminică, 4 august 2019, 12:05)

    tony-s [utilizator]

    sa se tina moment de reculegere in timp ce lumea danseaza si bea ?
    • +1 (5 voturi)    
      E bine sa ai stat functional. (Duminică, 4 august 2019, 16:20)

      Marionette [utilizator] i-a raspuns lui tony-s

      Dar comunistii l-au distrus. Nu mai vota PSD si nu-ti mai faci griji daca e bine sau rau ce fac cei de la UNTOLD!
      • +1 (3 voturi)    
        Memento istoric: Comunistii adevarati. (Luni, 5 august 2019, 8:44)

        Lok [utilizator] i-a raspuns lui Marionette

        Comunistii adevarati erau aia cu Anna Paucker, cei care i-au inlocuit miseleste nu erau adevarati couministi. Acuma adevaratii comunisti au din nou partid in guvernare si vor sa ii termine pe falsii comunisti (aia din PSD). E o feuda intre corupti si incompetenti.
    • +1 (5 voturi)    
      da (Duminică, 4 august 2019, 17:23)

      Crup [utilizator] i-a raspuns lui tony-s

      Este bine.
  • +4 (20 voturi)    
    Frumos gest..... (Duminică, 4 august 2019, 12:24)

    gigiN [utilizator]

    ...din partea lor !!!
  • -1 (13 voturi)    
    marketing (Duminică, 4 august 2019, 14:41)

    miculescu-rucar [utilizator]

    de cea mai joasa speta!
    • -1 (5 voturi)    
      Cei care stiu asta sunt de 10 ori mai putini decat (Duminică, 4 august 2019, 16:55)

      Lok [utilizator] i-a raspuns lui miculescu-rucar

      cei care o vor vedea ca si un gest nobil care ii obliga sa vina si data viitoare la DJ Dan.
  • -1 (3 voturi)    
    Rusinos (Duminică, 4 august 2019, 16:02)

    NoFive [utilizator]

    Memento e cred de bun augur, insa proiectarea imaginilor cu fata tine de bizar si patologic. Si creeaza modele. Spectatorii fara repere de educatie vor crede ca asa e normal.