Cumpănașu: Primele rezultate ADN confirmă că Alexandra a fost în mașina lui Dincă

de G.S.     HotNews.ro
Duminică, 28 iulie 2019, 11:49 Actualitate | Esenţial


Suspect Caracal
Foto: Facebook
Alexandru Cumpănașu, unchiul Alexandrei, spune că primele rezultate ale probelor ADN confirmă faptul că fata de 15 ani a fost în mașina lui Gheorghe Dincă. Acesta a declarat că este vorba de fire de păr și de scotch- ul cu care i-a fost lipită gura, transmite Mediafax.

Alexandru Cumpănașu a declarat că s-au găsit probe ADN care corespund cu cele ale Alexandrei în mașina lui Gheorghe Dincă, fiind vorba de fire de păr și scociul care i-ar fi fost lipit fetei pe gură.

„Sunt foarte trist și supărat și voi lupta cu toată hidra asta nenorocită. S-au găsit probe de ADN care corespund Alexandrei în mașina acestui nenorocit, fire de păr și scociul cu care i-a fost lipită gura. Probleme ADN cu privire la oase sau la ceea ce s-a întâmplat în casa aceea nu știu când vor veni. Probabil diseară, nu știu, așa am înțeles eu, nu cred că durează șapte zile. Faptul că a fost în mașina acestui monstru și probele confirmă asta, e un lucru pe care pe mine mă doare foarte mult. Fire de păr și scotch-ul pus pe gură (s-au găsit – n.r.). S-ar putea în acel scoci să fie și ADN-ul ei și al lui”, a spus Alexandru Cumpănașu, unchiul Alexandrei, la Antena 3.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.
















16302 vizualizari

  • +20 (30 voturi)    
    Acest individ, Cumpanasu, fara rusine (Duminică, 28 iulie 2019, 12:01)

    kkciosuldelahamangia [utilizator]

    Ar trebui sa faca un pas in spate.
    Cand sustinea macelarirea codurilor penale si anularea protocoalelor prin studiourile A3, nu se astepta ca consecintele sa-i loveasca tocmai pe cei din familia lui.
    Nici acum nu realizeaza ce rau au produs el si altii asemenea lui.
    • -17 (27 voturi)    
      Cumpanasu ar trebui sa faca un pas in spate (Duminică, 28 iulie 2019, 12:41)

      Mazeta [utilizator] i-a raspuns lui kkciosuldelahamangia

      si sa ii lase locul lui Tolontan, care are mult mai multa experienta in lupta cu hidra comunista.
      • +7 (9 voturi)    
        Cate articole a scris Tolontan (Duminică, 28 iulie 2019, 15:17)

        kkciosuldelahamangia [utilizator] i-a raspuns lui Mazeta

        Despre afacerile lui voiculescu ?
        Sau de ce nu recupereaza inca statul prejudiciul de la voiculescu ? Uite, un punct de plecare pt. Tolontan de a face o ancheta, candva...
    • +7 (9 voturi)    
      Mănâncă /// Cumpanasu (Duminică, 28 iulie 2019, 15:22)

      JoshuaTree [utilizator] i-a raspuns lui kkciosuldelahamangia

      Ma întreb unde a făcut el testele ADN cand cei de la IML auzi clar ca durează doua săptămâni ?
    • +4 (4 voturi)    
      Nu numai că nu realizează, (Duminică, 28 iulie 2019, 16:04)

      Leul in iarna [utilizator] i-a raspuns lui kkciosuldelahamangia

      dar PROFITĂ DE ACEASTĂ NENOROCIRE ca să sprijine încă o dată inepțiile intenționate sau nu ale lui Dăncilă și ale clicii ei de nemernici ticăloși, APĂRĂTORI AI INFRACTORILOR... Îți stă mintea în loc până unde poate să ajungă jigodenia acestor monștri cățărați la putere și a celor care-i susțin...
  • +21 (23 voturi)    
    Stop Joc ! (Duminică, 28 iulie 2019, 12:52)

    democtrates [utilizator]

    Ca personaj politic mu-l apreciez deloc pe acest domn, ultranationalist notoriu, mereu in jocuri cu PSD-ul. Dar ca om nu pot sa nu-l inteleg, este vorba despre nepoata lui. Ce ma intriga este faptul ca in tot acest circ mediatic apar zi de zi fake nwes-uri, ieri ca ala s-a declarat vinovat, azi ca nu este, ca oasele "ar parea ca sunt umane" dar ca nu se stie, etc. Nu inteleg cum poate avea un cetatean simplu (ma refer la dl. Cumpanasu) acces la datele politiei, adica el fiind mare prieten cu PSD-ul , are acces si poate divulga anumite documente din anchete ? Pai unde traim? Aici se vede profesionalismul "puterii" si al politiei. Tare ma intreb daca acest nenorocit, chiar o fi asasinul sau este doar "responsabilul necesar" ca sa scape politia basma curata ???
    • +13 (15 voturi)    
      ... (Duminică, 28 iulie 2019, 13:22)

      tirolez [utilizator] i-a raspuns lui democtrates

      La el nu se mai activeaza CMS si alte entitati cu multe litere ca furnizeaza date din ancheta. O mizerie acest om.
    • +4 (6 voturi)    
      Cred ca suntem multi (Duminică, 28 iulie 2019, 14:59)

      Ciobanul Bucur [utilizator] i-a raspuns lui democtrates

      cei care gandim ca dvs. Ma refer indeosebi la afirmatia din finalul comentariului dvs. Sunteti primul care o formulati cu curaj, desi cei ca mine, care gandim la fel, inca nu avem curajul de a o spune public.
    • +3 (3 voturi)    
      Îl înțelegeți pe Cumpănașu (Duminică, 28 iulie 2019, 16:08)

      Leul in iarna [utilizator] i-a raspuns lui democtrates

      și când se folosește de tragedia acestei fetițe, nepoata lui, cerând fix aceleași lucruri pe care le cere și madam Dăncilă? Mie, sincer, mi se pare monstruos ce face.
  • +13 (13 voturi)    
    Mafia guvernamentala (Duminică, 28 iulie 2019, 13:35)

    moima [utilizator]

    Hraneste cu buna stiinta retelele de trafic de persoane, organe si prostitutie din toata lumea. Politia si parchetele sunt in mare parte pe statul de plata al retelelor de crima organizata.
    Suntem cu totul captivi si nu aflam asta decat cand suntem batjocoriti in sectiile de politie si pe holurile tribunalelor, cand criminalii de mana cu politistii, procurorii si judecatorii ne rad in nas si se duc sa-si boteze copiii impreuna.
    Presa este la fel de complice tacand sau facand publicitate pe fatsa pentru stilul de viata mafiot, trafic de droguri si prostitutie.
  • +5 (5 voturi)    
    stiau (Duminică, 28 iulie 2019, 15:56)

    adrhc [utilizator]

    îmi aduc aminte cum îi venea sa plângă la TV șefului DIICOT când avertiza ca noua legislație împiedica urmărirea proxeneților, violatorilor - știa omu’ ce zice da’ PSD era pe cai mari și-i dădea cu flit.