Fiica deputatului Florin Iordache a intrat cu mașina într-un gard, pe o stradă din Caracal

de Redactia     HotNews.ro
Marţi, 25 iunie 2019, 17:30 Actualitate | Esenţial


Masina politie
Foto: Facebook
Fiica deputatului PSD Florin Iordache a fost implicată, marți, într-un accident de circulație la Caracal, unde a intrat cu mașina într-un gard.

Reprezentanţii Poliției Olt susțin că accidentul rutier, produs marți dimineață pe o stradă din Caracal, nu s-a soldat cu victime, ci doar cu pagube materiale. Potrivit unor surse judiciare citate de Mediafax, la volanul mașinii se afla Delia Iordache, fiica deputatului PSD Florin Iordache. Ea a fost testată de polițiști cu aparatul alcooltest, iar rezultatul a fost negativ.

"În această dimineață, în jurul orei 4.00, la Caracal a avut loc un eveniment rutier soldat doar cu pagube materiale. Polițiștii au stabilit că o tânără din localitate, în timp ce conducea un autoturism pe strada Plevnei din Caracal, ar fi pierdut controlul asupra direcției de mers, intrând în gardul unei proprietăți. Tânăra a fost testată cu aparatul alcooltest, rezultatul fiind negativ”, a declarat Alexandra Dicu, purtătorul de cuvânt al IPJ Olt.

Fiica deputatului Florin Iordache are 28 de ani şi este angajată la cancelaria Băncii Naționale a României.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.
















6206 vizualizari

  • +8 (8 voturi)    
    Firesc,natural (Marţi, 25 iunie 2019, 17:33)

    billy34 [utilizator]

    conform specificului parentolocal...
  • +7 (7 voturi)    
    Comentariu sters de utilizator (Marţi, 25 iunie 2019, 17:34)

    [anonim]

  • +7 (7 voturi)    
    Unde S a Rasturnat Carutza Cu Prosti ? (Marţi, 25 iunie 2019, 17:36)

    un domn [utilizator]

    Langa un gard in Caracal ! ESTE LEMA DIN 24.06.2019
  • +5 (5 voturi)    
    mortal! (Marţi, 25 iunie 2019, 17:38)

    codyrocco [utilizator]

    singur, titlul spune tot!
  • +6 (8 voturi)    
    Nu cu masina. Cu OIȘTEA (Marţi, 25 iunie 2019, 17:38)

    Intermezzo [utilizator]

    Pai daca e fiica lui Ciordache, de unde atitea pretentii de inteligenta?
  • +10 (10 voturi)    
    ... (Marţi, 25 iunie 2019, 17:39)

    tirolez [utilizator]

    Era in concediu? Ce cauta marti la 4.00 in Caracal, face naveta zilnic la Bucuresti? Cred ca da si asta pe la serviciu cum dadea EBA pe la Luxten. Uite asa ocupa locul cuiva care merita.
  • +7 (7 voturi)    
    Nici o problema,......, (Marţi, 25 iunie 2019, 17:42)

    gigiN [utilizator]

    ....”babacu’” intra foarte des cu oistea in gard !!!
  • +6 (6 voturi)    
    Ledenda din Caracal (Marţi, 25 iunie 2019, 17:49)

    ddanescu [utilizator]

    Se adeverește!
  • +7 (7 voturi)    
    din ciclul: cu oiștea-n gard (Marţi, 25 iunie 2019, 17:57)

    dcb [utilizator]

    Un mit zice că la Caracal s-a răsturnat căruța cu proști, dar vedem că alții o dau cu oiștea-n gard. :-)))

    Altă întrebare!

    Altă întrebare!
  • +8 (8 voturi)    
    s-a rasturnat saraca... (Marţi, 25 iunie 2019, 18:01)

    Dr.Mythnick [utilizator]

    s-a rasturnat saraca...
  • +7 (7 voturi)    
    Unde lucrează pițipoanca? (Marţi, 25 iunie 2019, 18:02)

    prec [utilizator]

    Că dac-o-ntrebi Tabla Înmulțirii crde c-ai înjurat-o.
  • +7 (7 voturi)    
    Nu era în căruță? (Marţi, 25 iunie 2019, 18:11)

    Captain Obvious [utilizator]

    Sigur?
    • +7 (7 voturi)    
      La Caracal (Marţi, 25 iunie 2019, 18:34)

      JohnR [utilizator] i-a raspuns lui Captain Obvious

      Sigur era singura? Probabil era plina masina...
  • +1 (1 vot)    
    Inteleg acum ... (Marţi, 25 iunie 2019, 21:26)

    anion [utilizator]

    Brusc PSD il sustine pe Isarescu in functia de guvernator al BNR. Pai cafeaua o face si o duce pe masa guvernatorului tocmai fata lui Ciordache!