VIDEO Liviu Dragnea, întrebat dacă e pregătit să meargă la pușcărie: Nimeni nu e pregătit, doamnă

de R.M.     HotNews.ro
Duminică, 26 mai 2019, 20:00 Actualitate | Esenţial


Dragnea la ICCJ
Foto: AGERPRES
Liviu Dragnea a fost întrebat de o ziaristă, duminică seara, după ce a votat, dacă este pregătit să meargă la pușcărie. „Nimeni nu e pregătit, doamnă”, a răspuns Dragnea.

„Sunteți pregătit să mergeți la pușcărie?”, l-a întrebat o ziaristă.

„Dumneavoastră sunteți?”, a replicat liderul PSD, după care a adăugat: „Nimeni nu e pregătit, doamnă”.

VIDEO (de la minutul 18,00)



















15258 vizualizari

  • +7 (7 voturi)    
    Nici dupa cativa ani? (Duminică, 26 mai 2019, 20:07)

    Jolly Roger [utilizator]

    Cum, nimicule, ai avut cativa ani la dispozitie!
    Si tu tot nu esti gata?
  • +5 (5 voturi)    
    Cunoaste cineva numele baietilor din jurul lui? (Duminică, 26 mai 2019, 20:18)

    FMM Dragnea [utilizator]

    Cunosc niste interesati...
  • -5 (7 voturi)    
    :) (Duminică, 26 mai 2019, 20:22)

    Irina25 [utilizator]

    Daca madama il intreba asta pe Basescu, primea calificativul "tiganca imputita".
  • +8 (8 voturi)    
    Mai Liviu, (Duminică, 26 mai 2019, 20:24)

    Daniam [utilizator]

    eu sunt pregatit... ca tu sa mergi!
  • +4 (6 voturi)    
    "Mancati-as gura voastra" (Duminică, 26 mai 2019, 20:34)

    stirilibere [utilizator]

    Cam asa vorbeste unul din carcanatii camarilei celui mai "important" om din P$D Romania, omul rusilor si coloratilor asistati social, cancerul acestei tari.
  • +4 (6 voturi)    
    dragneeo... (Duminică, 26 mai 2019, 20:48)

    liviu_ [utilizator]

    ce sa zic... fundu la cutie, centura de castitate la fund si ... inainte cu tupeu... poate ii mituiesti pe aia care iti vaneaza fundu... o sa le zici ca tu ai vrut sa le dai amnistie si gratiere si sorosistii ni te-au lasat!
  • +7 (7 voturi)    
    E ok (Duminică, 26 mai 2019, 21:07)

    imi_pasa_de_romania [utilizator]

    Suntem noi pregatiti suficient si pentru tine.
    Pregateste-ti costumul de zebra.

    Sa vedem daca iti supravietuieste mustata acolo.
  • +4 (4 voturi)    
    dar la baie? (Duminică, 26 mai 2019, 22:00)

    revo [utilizator]

    Pentru asta, sigur e pregatit si disponibil in orice moment, eu asa am inteles. Ba e chiar dornic! Cate invitatii a facut el pana acum, eeehe, si lumea, de-a dracu' ce e, n-a vrut! Bai, ce lume rea! Avea si omu' o dorinta fierbinte, mai ales cand dadea cu ochii de reporteri, iar ei, niste nesimtitori, nu l-au urmat niciodata la baie!
    Eh, poate se schimba situatia incepand de maine, si o sa aiba si el parte de ce-si doreste... fara numaaarrr!
  • 0 (0 voturi)    
    I-a pregatit Irinuca valiza, (Luni, 27 mai 2019, 7:36)

    John M. [utilizator]

    iar ea pleaca la mamica ei sa se refaca dupa telenovela lacrimogena pe care a trait-o...