FOTO Tomac spune că a fost acasă la Trump și postează o imagine cu președintele american

de G.S.     HotNews.ro
Sâmbătă, 23 martie 2019, 9:05 Actualitate | Esenţial


Donald Trump si Eugen Tomac
Foto: Facebook
Eugen Tomac scrie pe Facebook că vineri seară a fost fost invitat la reședința din Florida a lui Donald Trump, la o cină festivă organzată de Partidul Republican cu prilejul “Lincoln Day”, liderul PMP postând și o imagine în care apare alături de președintele Statelor Unite.

”Gazda noastră, familia Trump, a oferit tuturor celor prezenți o adevărată lecție de patriotism. A fost o seară în care am auzit multe lucruri frumoase despre America și despre cum se face politica activa în cea mai veche și consolidată democrație din lume”, scrie Tomac pe rețeaua de socializare.









Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.
















5745 vizualizari

  • +5 (13 voturi)    
    de ce tin pacalicii (Sâmbătă, 23 martie 2019, 9:12)

    Kosmos [utilizator]

    Astia romani neaparat sa faca poza cu un presedinte american?
    • +1 (15 voturi)    
      Detaliu... (Sâmbătă, 23 martie 2019, 9:48)

      sfarleaza [utilizator] i-a raspuns lui Kosmos

      ...cu un presedinte pacalici amarican :)
    • +4 (10 voturi)    
      degeaba poza.. (Sâmbătă, 23 martie 2019, 10:27)

      sareta [utilizator] i-a raspuns lui Kosmos

      Oricum, daca nu STIE sa fure banul public n-ajunge departe.
  • -15 (17 voturi)    
    Tradator !!! (Sâmbătă, 23 martie 2019, 9:29)

    angels [utilizator]

    Ca e finantat de americani...se stie...dar ca e ,,tolomac" nu stiam... NU credeti? Sa vedeti cat de departe ,,va fi impins" acest ,,sponsorizat" intr-un timp relativ scurt....dupa reteta Ciolos...
  • +3 (15 voturi)    
    Altul care (Sâmbătă, 23 martie 2019, 9:32)

    alibaba: 10.8.18,26.5.19,HN [utilizator]

    toarna in pahare.
  • +9 (13 voturi)    
    mare om mare caracter... (Sâmbătă, 23 martie 2019, 10:13)

    politik_killz [utilizator]

    Întrebat, la şedinţa Colegiului Naţional al PMP, dacă se pune problema excluderii Elenei Udrea din PMP, Eugen Tomac a răspuns categoric: "Nu, este exclus! Exclus, doamna Udrea este un lider important al partidului nostru şi noi ne-am asumat foarte clar poziţia...
  • +4 (6 voturi)    
    mare (Sâmbătă, 23 martie 2019, 10:25)

    zicsieu [utilizator]

    tolomac
  • +8 (10 voturi)    
    In America (Sâmbătă, 23 martie 2019, 10:28)

    John_english [utilizator]

    ...sa faci poze cu președintele sau mai ales sa iei cina cu el se plătește. probabil o asemenea escapada e cel puțin 50.000$.

    interesant e cine a plătit banii, ca doar nu i-a dat el din buzunar.
  • 0 (8 voturi)    
    MINCIUNA LUI tomac!! (Sâmbătă, 23 martie 2019, 11:50)

    Theros [utilizator]

    18 Dec 2018
    MCR 60th Anniversary Celebrations
    23 Mar 2019
    Tags: Event,

    Lincoln has the oldest MCR in Oxford and we look forward to celebrating its 60th anniversary on Saturday 23 March 2019.

    We have planned a day of activities around the anniversary, including a past President's lunch, a series of talks given by MCR alumni, and a three-course dinner in Hall. Further details can be found below.

    Please note that space is limited for both the dinner and the alumni rooms so it is best to book quickly if you would like to attend.

    #LincolnMCR60

    Schedule of Events

    10:30am - 12pm MCR Open House

    Join the current MCR Committee for coffee and cakes in the new MCR

    12:30 - 2pm Past President’s Lunch

    All past presidents should receive a separate invitation. Please notify us if you have not received yours.

    2:30 – 3:30 pm Talks given by MCR Alumni

    Not Fake News: Television Journalism in the Age of "Alternative Facts" by Mrs Lauren Clabby Moore (Producer, CNN)

    or

    Title TBC by Dr Adam Camilletti (Deputy Engineering Manager, ExoMars Rover Vehicle (Phase C/D))

    3:30 - 4:00pm Coffee Break

    4:00 – 5pm Talks given by MCR Alumni

    ‘Climate change and the energy system - pathways to deep decarbonization and resiliency’ by Dr Delavane Diaz (Principal Technical Leader, Energy & Environmental Analysis, Electric Power Research Institute (EPRI))

    or

    ‘Is multilateralism broken – and can we fix it before we lose it?’ by Dr Jamie Shea (Former Deputy Assistant Secretary General for Emerging Security Challenges, NATO)

    7pm Drinks

    7:30 pm Dinner in Hall

    Dress code for the day is business casual and dress code for the dinner is black tie.

    Places can be booked online here. Please contact Jane Mitchell with enquiries.
    ​Mai TOMAC NU TE-A INVITAT NIMENI !! NU MAI MINTI!! AI CUMPARAT TICKET-UL SI TE DAI MARE SCULA PE BASCULA!! ESTI UN OM MIC!!!
  • +5 (5 voturi)    
    bravo evgheni! (Sâmbătă, 23 martie 2019, 16:19)

    miculescu-rucar [utilizator]

    tine-o tot asa!
    guleai peste guleai!
    cine ti-a platit biletul de intrare?
  • -2 (2 voturi)    
    Cat mai costa poza cu ursul roscat (Sâmbătă, 23 martie 2019, 18:58)

    Marionette [utilizator]

    ?
    • +1 (1 vot)    
      Cam (Duminică, 24 martie 2019, 10:37)

      PlutoniumBoy [utilizator] i-a raspuns lui Marionette

      1 milion de euro. Bine, pentru ca a fost trimis de Basescu, fost presedinte, s-ar putea sa fi avut ceva discount.