VIDEO Liviu Dragnea, un nou episod în care cheamă un jurnalist la baie

de Redactia     HotNews.ro
Vineri, 15 februarie 2019, 14:20 Actualitate | Esenţial


Liviu Dragnea
Foto: AGERPRES
Un nou episod în care liderul PSD, Liviu Dragnea, invită un jurnalist la baie a avut loc vineri în Parlament.

Potrivit unui clip realizat de EurActiv, în momentul în care un reporter l-a întrebat pe Liviu Dragnea, pe holurile Parlamentului, dacă are vreun sentiment de mustrare pentru că promisiunile electorale nu au fost îndeplinite până acum, Dragnea a replicat, din ușă: "Așa se fac interviurile, vii cu mine în baie?"

După ce jurnalistul l-a întrebat ce înseamnă asta, liderul PSD a susținut, în timp ce intra în birou, că el se duce la baie: "Merg la baie. Vii după mine la baie? Merg la baie".

Un episod similar avut loc anul trecut în octombrie. Și atunci, Liviu Dragnea s-a arătat iritat de reporterii care îl așteptau pe holul din Camera Deputaților și i s-a adresat unuia dintre aceștia, astfel: "Hai în baie, puiule. Hai în baie, îți ies poze ca lumea".







Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















19514 vizualizari

  • +55 (59 voturi)    
    prea tractorist, prea ca la teleorman (Vineri, 15 februarie 2019, 14:25)

    Itsoc [utilizator]

    hot, mistocar, bogat, rudimentar, descurcaret. Exact atributele pe care le apreciaza romanii la liderii lor.

    Un lider adevarat dupa chipul si asemanarea poporului pe care il conduce.
    • +36 (38 voturi)    
      Românilor le place să râdă. (Vineri, 15 februarie 2019, 14:42)

      Con_stan_tin [utilizator] i-a raspuns lui Itsoc

      Fără să-i distrezi pe români si să le dai de pomană cel puțin de Paște și de Crăciun nu poți să le fi lider.
    • +14 (14 voturi)    
      de ce nu? (Vineri, 15 februarie 2019, 16:38)

      pardalian [utilizator] i-a raspuns lui Itsoc

      eu m-as fi dus. Intram doi, iesea unu.
      • +5 (5 voturi)    
        Inutil. (Sâmbătă, 16 februarie 2019, 18:29)

        Spiky [utilizator] i-a raspuns lui pardalian

        Toată lumea știe că guvernarea PSD este de kko... nu este nevoie de demonstrații la toaletă, ci în Piața Victoriei.....
  • +45 (49 voturi)    
    marlanul (Vineri, 15 februarie 2019, 14:25)

    zot [utilizator]

    a ajuns mai sus decat il tin puterle;
    caderea se va transforma in pravalire
    • 0 (0 voturi)    
      Comment sters de user (Marţi, 28 mai 2019, 15:25)

      complet_ret [anonim] i-a raspuns lui zot

  • +23 (25 voturi)    
    glume de taran de Teleorman... (Vineri, 15 februarie 2019, 15:09)

    Dr.Mythnick [utilizator]

    glume de taran de Teleorman...
    • +7 (7 voturi)    
      de unde stii ca e gluma? (Vineri, 15 februarie 2019, 23:00)

      revo [utilizator] i-a raspuns lui Dr.Mythnick

      poate ca omul avea o dorinta, asa, mai pidosnica, i-o fi placut baiatul...
  • +25 (25 voturi)    
    Dragnea chiar vine la baie singur fara SPP-ist? (Vineri, 15 februarie 2019, 15:25)

    Adi_rus [utilizator]

    Daca Dragnea vine singur la baie fara SPP-ist atunci eu vreau sa fiu ziarist acreditat la parlament. Pe bune.

    Va dati seama ce ocazie unica? Singur cu Dragnea intr-o baie... Wooow, ce mi-as dori asta... :-))
    • +12 (12 voturi)    
      Ma bag si eu. Ma multumesc cu trei minute (Vineri, 15 februarie 2019, 18:08)

      cartofil [utilizator] i-a raspuns lui Adi_rus

      O sa-i indrept si dintii, cu ocazia asta
  • +22 (22 voturi)    
    De ce ne plangem? (Vineri, 15 februarie 2019, 15:29)

    Adi_rus [utilizator]

    Nu inteleg de ce se plang ziaristii de invitatia asta a lui Dragnea. Eu sa fiu ziarist chiar i-as da curs. M-as duce cu el la baie: I-as raspunde direct in fata camerelor ca sa ramana pt posteritate: "Vin cu dvs. la baie dle Dragnea, haideti".
    Un pic de indrazneala. Un pic de creativitate. De originalitate. Gasim asta la vreun ziarist?
  • +23 (25 voturi)    
    Comentariu sters de utilizator (Vineri, 15 februarie 2019, 15:49)

    [anonim]

    • +15 (15 voturi)    
      Subscriu! (Vineri, 15 februarie 2019, 16:03)

      Keni [utilizator] i-a raspuns lui

      Frumos, argumentat, complet, de la inceput pana la sfarsit. O singura completare: am fost la o intrevedere cu simpatizanti USR si mi s-a prezentat programul de guvernare. Pe primul loc era Educatia, cu font mai mare decat celelalte. Ca sa se stie cine intelege nevoile si prioritatile adevarate. Chiar si la nivel de intentie.
  • +12 (12 voturi)    
    Un infractor... (Vineri, 15 februarie 2019, 18:11)

    ciuma.rosie [utilizator]

    ...nici nu merita atentia noastra
  • +7 (7 voturi)    
    nebunaticu'! (Vineri, 15 februarie 2019, 22:58)

    revo [utilizator]

    La baie! Nu-i mai ajung nurii Irinucai! S-o fi crezand George Michael!

    Lasa draga, mai ai putintica rabdare, o sa ai parteeee cacalau, la bulau!
  • +6 (6 voturi)    
    Ha ha (Vineri, 15 februarie 2019, 23:51)

    Observatory [utilizator]

    hot,analfabet,mistokar,curvar,porcar... na belea ca a aflat romanii ca ești și bulangiu