HotNews.ro vă urează un Crăciun fericit și sărbători frumoase alături de cei dragi!

de Redactia     HotNews.ro
Marţi, 25 decembrie 2018, 16:26 Actualitate | Esenţial


HotNews.ro vă urează un Crăciun fericit și sărbători frumoase alături de cei dragi!


















443 vizualizari

  • +8 (12 voturi)    
    Asemenea si vouă, HN (Marţi, 25 decembrie 2018, 16:33)

    nahir [utilizator]

    Nașterea Domnului și Moș Crăciun să vă aducă sănătate și toate bucuriile.
    La mulți ani!!!
    • +6 (8 voturi)    
      Sarbatori fericite! (Marţi, 25 decembrie 2018, 16:43)

      paonipao [utilizator] i-a raspuns lui nahir

      Craciun fericit HN!
  • +3 (9 voturi)    
    Bravo ! Admirabil gestul ! (Marţi, 25 decembrie 2018, 16:38)

    Intermezzo [utilizator]

    E ceva sa urezi fara ascunzisuri cititorilor CRACIUN FERICIT azi , cind toate site-urile au devenit extrem de seculare si de echidistante religios , preocupate sa promoveze mai degraba ateismul si convingerile anti-clericale .

    P.S. Cer scuze nazistilor ortografiei , dar asa vreau sa scriu eu , cu blancuri inainte si dupa semnele de punctuatie . Imi asum samavolnicia .
    • -3 (5 voturi)    
      Cu „blancuri”? Știm, ești mai sărac cu duhul (Marţi, 25 decembrie 2018, 20:56)

      prec [utilizator] i-a raspuns lui Intermezzo

      și crezi în zei, da' nu mai bine ai crede în învățătură? Sau e mult mai ușor să crezi decât să cercetezi?
      • +2 (6 voturi)    
        De invatati ca tine sunt pline cimitirele (Marţi, 25 decembrie 2018, 21:53)

        Intermezzo [utilizator] i-a raspuns lui prec

        Fiindca impresia lor ca ei erau tare bogati cu duhul nu le-a servit la nimic . Dar tu si alti invatati de teapa ta puteti dovedi ca sunteti deasupra zeilor intr-un singur fel : transformati-va din muritori in nemuritori . Pina nu reusiti asta tot sub nivelul zeilor sunteti . Adica tot niste muritori oarecare , numai ca mult mai INFATUATI .
        • +1 (1 vot)    
          Sunt ferm convins (Miercuri, 26 decembrie 2018, 0:55)

          **#** [utilizator] i-a raspuns lui Intermezzo

          ca HotNews este locul in care multi isi varsa in comentarii frustrarile, isi arata angoasele, pe scurt o supapa de evacuare a sedimentelor sufletului si de alinare a suferintelor singuratatii sufletesti.

          Astfel HotNews a diminuat din depresii si deprimati, poate a prevenit si cateva sinucideri, cine stie?!?
          • +1 (1 vot)    
            Corecte observatiile (Miercuri, 26 decembrie 2018, 18:26)

            Intermezzo [utilizator] i-a raspuns lui **#**

            Iar eu chiar le-as detalia enumerind doua categorii de frustrati care scriu pe forumuri :

            1. Cei care PARAZITEAZA comentariile altora . Ei la un articol n-au nimic de comentat , dar cum se iveste cineva care sa comenteze articolul , se reped ei si fac comentariu la comentariu . Bineinteles , intr-o cheie agresiva si suburbana .

            2. Cei care practica atacul la persoana si lanseaza insulte absolut neprovocati . Sunt oameni care s-au nascut cu insulta pe buze si nu doresc sa-si iasa din mina .

            3. Nazistii ortografiei . Astia iti cauta nod in papura fie daca lasi spatii ( blancuri ) intre semnele de punctuatie si text , fie daca scrii peste tot cu î din i sau , uneori , daca scrii fara diacritice .
            • 0 (0 voturi)    
              Vezi ca lasi (Miercuri, 26 decembrie 2018, 18:33)

              **#** [utilizator] i-a raspuns lui Intermezzo

              Pra multe spatii ;)
              • 0 (0 voturi)    
                Pe bune , Herr Obersturmbannführer ? (Miercuri, 26 decembrie 2018, 20:20)

                Intermezzo [utilizator] i-a raspuns lui **#**

                Intreb fiindca eu nu le contabilizez . Le las si gata , dar le las deliberat fiindca ele sporesc claritatea textului . Cum am mai zis , imi asum samavolnicia .
  • +3 (7 voturi)    
    Va multumim foarte mult HOTNEWS (Marţi, 25 decembrie 2018, 16:40)

    ucin [utilizator]

    si pentru toare stirile pe care le faceti, de acum si la multe altele.
    La Multi Ani sa ne Traiti!
  • +3 (7 voturi)    
    Ma simt incurajat sa mai adaug ceva (Marţi, 25 decembrie 2018, 16:44)

    Intermezzo [utilizator]

    Ce ? O frumoasa vorba a lui Petre Tutea : "Iisus puncteaza vesnicia cu absolutul sau divin" .
  • +4 (4 voturi)    
    Multumiri si (Marţi, 25 decembrie 2018, 16:54)

    Namaste [utilizator]

    Sarbatori faine, cu multa sanatate si fericire!
  • 0 (4 voturi)    
    ei, hai! (Marţi, 25 decembrie 2018, 17:05)

    Fapte [utilizator]

    #boicot
  • -4 (6 voturi)    
    Craciun fericit, HotNews.ro! (Marţi, 25 decembrie 2018, 17:30)

    Altiro [utilizator]

    Bucurii si impliniri, pana ascutita tuturor jurnalistilor, chiar si celor carora credinta stramoseasca le este indiferenta.
  • -1 (7 voturi)    
    multumim (Marţi, 25 decembrie 2018, 17:40)

    victor L [utilizator]

    si la cfel va dorim.
    Dar mi-a venit sa rid: de-abia la "Marţi, 25 decembrie 2018, 16:26 " v-ati hotarit sa o faceti :P
  • +2 (4 voturi)    
    Craciun fericit! (Marţi, 25 decembrie 2018, 18:54)

    Remarque [utilizator]

    Sarbatori fericite impreuna cu cei dragi. Si noi, dupa cum se vede, suntem tot alaturi de voi.
  • +2 (4 voturi)    
    HotNews.ro , (Marţi, 25 decembrie 2018, 19:50)

    Iaca [utilizator]

    Sa aveti un Craciun feeric si prin continuitate-La Multi Ani cu impliniri in toate !
  • -1 (11 voturi)    
    La mulți ani! (Marţi, 25 decembrie 2018, 20:45)

    Mazeta [utilizator]

    Multă ordine și puține ordine!
    • -1 (1 vot)    
      tov mazeta (Marţi, 25 decembrie 2018, 23:07)

      tenere [utilizator] i-a raspuns lui Mazeta

      in rusia cincinalul deja nu mai are sens, lucrati non-stop pentru cateva copeici si ceva vodka

      bravo tovarasi, ce inaltator
    • -1 (1 vot)    
      Craciunul URSS (Miercuri, 26 decembrie 2018, 3:20)

      un domn [utilizator] i-a raspuns lui Mazeta

      Il serbezi ?
  • 0 (0 voturi)    
    Sarbatori fericite! (Marţi, 25 decembrie 2018, 23:08)

    connors [utilizator]

    HotNews.ro este pagina mea de start.
    Sper sa pot avea incredere in voi indiferent de problemele prin care ve-ti trece din cauze politice.