VIDEO Un bărbat se laudă pe Facebook cum își bate violent partenera de afaceri: ”Ăsta sunt eu” / În urma agresiunii, au fost deschise două dosare penale

de N.O.     HotNews.ro
Duminică, 9 decembrie 2018, 17:34 Actualitate | Esenţial


Barbat batand partenera de afaceri
Foto: Captura video
Un bărbat care şi-a bătut violent partenera de afaceri în spălătoria pe care o deţin împreună a postat înregistrarea video a agresiunii pe pagina sa de Facebook scriind ”Ăsta sunt eu”. Potrivit Digi24, agresiunea ar fi avut loc în luna noiembrie, însă bărbatul nu a fost reținut nici până acum, dar în acest caz au fost deschise două dosare penale.



Imaginile postate de agresor sâmbătă pe Facebook arată cum cei doi parteneri de afaceri intră în raza camerei de supraveghere, iar bărbatul se întoarce și o lovește pe femeie. Aceasta cade și se lovește cu capul de ușa unei mașini de spălat.

Agresorul continuă să-și lovească victima cu pumnii și picioarele, iar într-un final pleacă în timp ce femeia rămâne întinsă pe jos.

După ce a fost bătută, femeia a obținut un ordin de protecție, dar pe care bărbatul l-a încălcat și în continuare îi trimitea mesaje în care o amenința cu moartea.

Purtătorul de cuvânt al IPJ Ilfov, Anne-Marie Ciolcă, a spus că a fost deschis un dosar penal sub aspectul săvârșirii de loviri și alte violențe, iar pe 13.11.2018 a fost emis un ordin de protecție, dar care nu a fost respectat de către agresor, ca urmare a fost întocmit un al doilea act penal pentru nerespectarea ordinului judecătoresc.

Totodată, reprezentantul IPJ a spus că, până în prezent, persoana vătămată nu a formulat plângere prealabilă sub aspectul săvârșirii infracțiunii investigate, având la dispoziție termenul legal de trei luni.







Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.
















11423 vizualizari

  • +31 (57 voturi)    
    Comment sters de user (Duminică, 9 decembrie 2018, 18:18)

    qwerasdf [anonim]

    • -33 (45 voturi)    
      asta e REZIST-entul tipic, falnic ca bradu' (Duminică, 9 decembrie 2018, 20:37)

      Miky60 [utilizator] i-a raspuns lui qwerasdf

      cand e vorba de batut oameni, cred ca nu s-ar da in laturi nici de la a bate copii si batrani...

      nu se deosebeste cu nimic de un rezistent care a batut jandarmi si oameni nevinovati pe 10 august 2018, la ordinele lui Bot, Moise Guran si restul.
      • +9 (17 voturi)    
        Hehe (Duminică, 9 decembrie 2018, 21:33)

        Soljenitin [utilizator] i-a raspuns lui Miky60

        Poate ai si probe? Sau doar faci afirmatii calomnioase pentru ca esti un viteaz de tastatura? :-)
        • -10 (10 voturi)    
          ... (Luni, 10 decembrie 2018, 10:57)

          vitan.sandu [utilizator] i-a raspuns lui Soljenitin

          Pai sigur ca are probe! Sau, ce, tu nu vezi bine? Nu ai vazut ce ii dadeala femeia jandarm cazuta pe jos? Pacat ca nu a fost in usa (tot ii pupati voi in fund!), acum deja i-ar creste iarba deasupra. La ceea ce a facut imecilii aia, politistul american le descarca pistolul in scafarlie!
          • +6 (6 voturi)    
            of (Luni, 10 decembrie 2018, 11:41)

            Cetatean002 [utilizator] i-a raspuns lui vitan.sandu

            ce bine era daca mai faceai macar un an de scoala
            • +2 (2 voturi)    
              Nu se poate! (Luni, 10 decembrie 2018, 13:17)

              Sunt_nimic! [utilizator] i-a raspuns lui Cetatean002

              Daca al meu coleg de cartier ar fi avut "macar un an de scoala", atunci NU ar mai fi votat cu pedesereul, si deci nu mai spunea tampenii aici pe HN!
          • +6 (6 voturi)    
            bre omule (Luni, 10 decembrie 2018, 11:41)

            ..13 [utilizator] i-a raspuns lui vitan.sandu

            Ala de care pumni jandarmeritei - caprioara, de formatie o mare mincinoasa si pupatoare de poale,NU ARE NICI O LEGATURA cu rezist.

            Mai mult jandarmul - femeie - a fost abandonat de colegii ei - barbatii - frumos, as spune, ca asa se face o echipa puternica.

            Si pana la urma nici nu a fost sa fie asa cum s-a anuntat initial - lovita de nu mai poate sa umble...RUSINE JANDARMERIA - HUOOOOOOO!

            Manipulare ordinare in care ori matale ai pus botul ori esti de serviciu si vinzi gogosi.
      • +20 (24 voturi)    
        Te referi la golanii pusi de psd (Duminică, 9 decembrie 2018, 22:47)

        Dalinar [utilizator] i-a raspuns lui Miky60

        Sa tulbure demonstratiile? Bai baiatzal, vezi ca jindarii bateau turisti prin taxiuri, nu umbla cu minciuni, sunt probe video, mama voastra de bullshevini infecti.
  • +40 (42 voturi)    
    Nimic ciudat (Duminică, 9 decembrie 2018, 18:22)

    Milka Man [utilizator]

    Inca un caz care dovedeste ca maimutele de genul asta nu se tem de lege pentru ca nu risca mai nimic. Politicieni, politisti si judecatori incurajeaza violenta impotriva femeilor si a copiilor prin lipsa oricaror initiative care sa imbunateasca aceasta situatie. Pana nu te omoara, nu e nimic "grav"! "Esti doar o femeie, ti-o meriti!" Vreau sa vad un politician/politician/judecator care poate sa combata afirmatia asta cu fapte. Toti spun: facem ce se poate, exista o ancheta in curs etc etc. Si in final, partea vatamata moare, iar povestea este clasata ca fiind un "eveniment nefericit si singular". De ce sa nu bagi maimutele astea la inchisoare, unde se pot bate cu semenii lor pana la moarte? Care ar fi marea pierdere pentru societate? Nimeni nu vrea sa raspunda la intrebarile astea...
  • +10 (28 voturi)    
    D'al lui TuDorel (Duminică, 9 decembrie 2018, 18:41)

    Dalinar [utilizator]

    Din categoria Roman Mandru Pui de Dac, cel mai prietenos dintre popoarele lumii.
    • -4 (4 voturi)    
      ... (Luni, 10 decembrie 2018, 10:59)

      vitan.sandu [utilizator] i-a raspuns lui Dalinar

      Tulbure si putina minte ai! Ce acuta TT aici!?
      • 0 (0 voturi)    
        Nu e el Eliberatorul Puscariasilor? (Luni, 10 decembrie 2018, 21:53)

        Dalinar [utilizator] i-a raspuns lui vitan.sandu

        Infractorii is pretenarii lui TurdDorel.
  • -3 (21 voturi)    
    aha (Duminică, 9 decembrie 2018, 18:42)

    john06 [utilizator]

    deci Ilfov,oare de ce nu ma mira?nu ca unele femei n-ar fi batute in vestul sau n-v tarii,doar ca aici mai sunt si arestati derbedeii astia.
  • +22 (28 voturi)    
    un tembel (Duminică, 9 decembrie 2018, 18:58)

    postac14 [utilizator]

    care ne arata ce viteaz este: poate sa bata o femeie

    iar noi suntem civilizati si corecti politic: nemernicul are drepturi, nu putem sa-l bruscam, nu poate fi inchis decat dupa ani lungi de procese si ne bucuram ca nu a apucat sa omoare pe cineva pana atunci
  • -13 (17 voturi)    
    Da' maini taiate cu toporu' ... (Duminică, 9 decembrie 2018, 19:12)

    ww [utilizator]

    si decapitari nu mai aveti? Erau asa interesante si educative!
  • +13 (31 voturi)    
    Comment sters de user (Duminică, 9 decembrie 2018, 19:28)

    complet_retard [anonim]

  • +28 (28 voturi)    
    mai e in libertate? (Duminică, 9 decembrie 2018, 19:37)

    george33 [utilizator]

    trebuia arestat demult
  • +24 (28 voturi)    
    Dupa ce-l aresteaza (Duminică, 9 decembrie 2018, 19:48)

    anca.v [utilizator]

    Slugarel il elibereaza.
    • +7 (13 voturi)    
      Romania e tara nimanui (Duminică, 9 decembrie 2018, 20:56)

      emil bobu [utilizator] i-a raspuns lui anca.v

      Cine poate, sa plece undeva unde exista legi.
  • +18 (20 voturi)    
    Mortii (Duminică, 9 decembrie 2018, 19:51)

    sfarleaza [utilizator]

    Ma’tii de jeg analfabet si penal!
  • -4 (4 voturi)    
    pusca ri as (Duminică, 9 decembrie 2018, 22:22)

    nalbaroiu [utilizator]

    Scrie pe capul lui ca merita puscarie..uitati-va ce muie are...:-))) e de tot rasul..hahahahaha..uitati-va la fata lui..m-am uitat azi cu prietenii la m -u - i s t ul asta..si ne-am pishat de ras pe noi....are o fata de tot cacatul...hahahahaha..ne-ati inveselit oameni buni....fata asta de bombalau ..;-))))
  • +9 (13 voturi)    
    banalizarea raului (Duminică, 9 decembrie 2018, 23:09)

    Itsoc [utilizator]

    cam asta e Romania.
    dupa 29 de ani de stiri de la ora 5, acum legea nu mai exista (nu exista nici inainte dar acum e oficial).
    legea e pentru prostii fricosi, dacii adevarati stiu ca nu o sa patesti nimic.

    Si-atunci, daca in US imaginile ar fi intrat la tentativa de omor (lovituri cauzatoare de moarte) si incalcarea ordinului de restrictie (15+5 ani=20 de ani cu eliberare anticipata la 7-10 ani) in Ro, lepra asta va primi respectul Partidului si aprecierea a 80% dintre romani.

    Minunat!
  • 0 (0 voturi)    
    la brutarie cu el (Luni, 10 decembrie 2018, 21:30)

    Coresponedntu [utilizator]

    pana la puscarie, prima data legat si dat pe mana partenerei, sa faca ce vrea ea cu el, iar in puscarie sa fie obligat sa citeasca zilnic o carte...