Fiul cel mic al deputatului PSD Viorel Stan a fost găsit mort în locuința sa din București

de R.M.     HotNews.ro
Miercuri, 24 octombrie 2018, 17:58 Actualitate | Esenţial


Viorel Stan
Foto: Camera Deputatilor
Fiul deputatului PSD de Neamț Viorel Stan a fost găsit mort miercuri, scrie tvmneamt.ro, care citează surse apropiate familiei parlamentarului nemțean.

Este vorba despre fiul cel mai mic al deputatului, Bogdan, in varsta de 31 de ani.

Decesul s-a produs într-un apartament din București în care locuia Bogdan Stan. La aceasta ora (17:30) ancheta polițiștilor la fața locului este în plină desfășurare și nu există încă informații despre posibila cauză a morții sau împrejurările în care s-a produs decesul.


















6704 vizualizari

  • -11 (13 voturi)    
    Condoleanțe! (Miercuri, 24 octombrie 2018, 18:53)

    comentatordiletant [utilizator]

    Îmi pare rău pentru profesorul Stan. Deși ca vârstă m-aș fi putut număra printre elevii dumnealui, nu s-a întâmplat. Ne-am intersectat însă cu alte ocazii - este una dintre amintirile luminoase ale tinereții mele. (N-am știut până acum care i-a fost evoluția profesională, am părăsit Romanul cu decenii în urmă....)
    • +14 (16 voturi)    
      ... (Miercuri, 24 octombrie 2018, 19:13)

      tirolez [utilizator] i-a raspuns lui comentatordiletant

      Faptul ca e membru marcant al PSD nu-mi inspira prea multa lumina.
      • +3 (5 voturi)    
        Pe vremea (Miercuri, 24 octombrie 2018, 20:50)

        fghr [utilizator] i-a raspuns lui tirolez

        cand era profesor la catedra chiar era un om deosebit , o placere sa stai la povesti cu el... trecerea anilor l a schimbat si a intrat in aceasta clica numita psd

        Condoleante pentru pierderea suferita
      • -2 (2 voturi)    
        deci nu-l cunosti! (Miercuri, 24 octombrie 2018, 21:34)

        kingdavidhotel(banat pentru adevar?) [utilizator] i-a raspuns lui tirolez

        dar crezi ca stii ceva despre el. Tipic!
  • +4 (6 voturi)    
    Exista un Dumnezeu! (Miercuri, 24 octombrie 2018, 19:23)

    Ochii_pe_voi [utilizator]

    Chiar si pentru mafiotii din PSD=FSN=PCR, hoti si distrugatori ai Rom.
  • +6 (6 voturi)    
    Droguri (Miercuri, 24 octombrie 2018, 19:28)

    AndyX1 [utilizator]

    A consumat si el ce i-a ramas de sambata seara din club, dar nu si-a dat seama ca era putin cam mult...
  • +7 (7 voturi)    
    dzeu nu bate cu bata (Miercuri, 24 octombrie 2018, 20:20)

    Dodel540 [utilizator]

    Si ma gandesc ca politia ar trebui sa investigheze posibila crima dupa noul cod penal psdist...
    • +3 (5 voturi)    
      Eh (Joi, 25 octombrie 2018, 0:40)

      imi_pasa_de_romania [utilizator] i-a raspuns lui Dodel540

      Sunt sigur ca fiul nici nu era incurcat in ceva ilegal sau avea un anturaj dubios. Mia mult ca sigur era un baiat timid ce-si gasise o fata gingasa, amandoi erau la inghetata, poate dupa ce au iesit din biblioteca sau librarie, iar ajuns acasa a suferit o supradoza de zahar sau ceva genul...
  • -1 (1 vot)    
    Ah, era fiu de psdist (Joi, 25 octombrie 2018, 18:45)

    tarabost [utilizator]

    Nicio paguba pentru Romania!