VIDEO Timișoara: Un șofer a scos cuțitul după ce i s-a atras atenția că a lovit o mașină în timp ce parca

de G.S.     HotNews.ro
Duminică, 7 octombrie 2018, 10:03 Actualitate | Esenţial


Un sofer a scos cutitul in Timisoara
Foto: Captura YouTube
Un bărbat din Timișoara a fost amenințat cu cuțitul de un șofer căruia i-a atras atenția că i-a lovit mașina în timp ce parca, scrie publicația locală Timiș Online.

Timișoreanul amenințat spune că ieșise să își plimbe câinele când a observat că un șofer încerca să parcheze. În timpul manevrelor, conducătorul auto i-a lovit mașina celui care plimba animalul, iar acesta din urmă i-a bătut în geam pentru a-i atrage atenția.  

Cel de la volan a coborât atunci din autoturism având un cuțit în mână și a început să îl amenințe pe cel căruia tocmai îi lovise autoturismul. Animalul s-a pus între stăpân și agresor, iar cel amenințat a putut să se retragă câțiva pași și a cerut ajutor la 112, notează tion.ro.

Între timp, însă, cel cu cuțitul a urcat în mașină și a plecat.




















2372 vizualizari

  • +19 (21 voturi)    
    Miliția doarme? (Duminică, 7 octombrie 2018, 10:12)

    DomnuTrandafir [utilizator]

    Nu se autosesizează?
    Sau arde gazul la referendum?
    • +4 (4 voturi)    
      Militia e la referendum (Duminică, 7 octombrie 2018, 11:34)

      Captain Obvious [utilizator] i-a raspuns lui DomnuTrandafir

      Sâmbăta dimineața, la 6, în Crangasi niște maimuțe probabil ruda cu asta cu cuțitul s-au gândit ca e momentul potrivit sa dea drumul la manele. La fel militia dormea
  • +20 (20 voturi)    
    ... (Duminică, 7 octombrie 2018, 10:15)

    tirolez [utilizator]

    TM, cutit, tupeu ca nu pateste nimic? Oare cine?
  • +24 (24 voturi)    
    ... (Duminică, 7 octombrie 2018, 10:20)

    cartograful [utilizator]

    daca am fi o tara normala, pe langa amenda penala ar urma expertiza psihiatrica si anularea permisului pe viata.
  • +7 (7 voturi)    
    #referendum (Duminică, 7 octombrie 2018, 11:35)

    toxx [utilizator]

    Romania medievala, la fiecare colt de strada, la fiecare pas....
  • +6 (6 voturi)    
    carnetul sus (Duminică, 7 octombrie 2018, 12:14)

    nalbaroiu [utilizator]

    In primul rand chelbosului ar trebui sa ii sara carnetul din buzunar.....evident ca nu sa va intampla asta PENTRU CA POLITIA DOARME LA TIMISOARA...chelul va scapa si va merge in continuare la agatat cu BMW-ul ......
  • +4 (4 voturi)    
    Cum era cu Vasluiul? (Duminică, 7 octombrie 2018, 12:39)

    Zmache a lu' Rastagan [utilizator]

    N-aud.
    • -2 (2 voturi)    
      Sezi bland, ca s-ar putea sa fie vasluian (Duminică, 7 octombrie 2018, 16:02)

      Eu the first [utilizator] i-a raspuns lui Zmache a lu' Rastagan

      Timisoara e plina de olteni, moldoveni, tigani, ardeleni, ucraineni, rusi si ce neamuri or mai fi. Timisorenii autentici au emigrat in majoritate.

      Gandeste-te ca nici primaru' nu-i timisorean. Daca era, poate avea alta intelegere a istoriei, a reperelor culturale si a traditiei si valorilor Timisoarei.
  • +8 (8 voturi)    
    Azi in Timisoara (Duminică, 7 octombrie 2018, 13:08)

    trandafil [utilizator]

    maine in toata tara!
    Iata cum se poarta intelropii incurajati de vrednicul de pomenire Rudotel.
  • +1 (1 vot)    
    Modelul de caine e de vina (Duminică, 7 octombrie 2018, 22:31)

    Cutezatorii2013 [utilizator]

    Probabil ca nefericitul cetatean era cu canish-ul la plimbare. Ca daca era un Rotweiller sau un doberman se caca cheliosul pe el in jipanul lui alb.

    Deci, nici o casa fara doberman!

    MILITIA din TM e sluga ciorilor si a cocalalilor. Toti stim asta!