Viorica Dăncilă, Olguța Vasilescu și Niculae Bădălău, la ziua de naștere a iubitei lui Dragnea (presă)

de DG     HotNews.ro
Sâmbătă, 29 septembrie 2018, 19:17 Actualitate | Esenţial


Liviu Dragnea si Irina Tanase
Foto: Agerpres
Premierul Viorica Dăncilă, ministrul muncii Olguța Vasilescu, dar și unul dintre cei care au semnat scrisoarea anti-Dragnea, Niculae Bădălău, au fost vineri seara la petrecerea dată de liderul PSD cu ocazia zilei de naștere a iubitei sale, Irina, relatează Kanal D

Potrivit sursei citate, petrecerea a avut loc la un restaurant din nordul Capitalei. Irina Tănase a împlinit 26 de ani.


















3750 vizualizari

  • +12 (12 voturi)    
    Hahaha (Sâmbătă, 29 septembrie 2018, 19:52)

    mistydo [utilizator]

    Au analizat cum sa aduca 6000001 cetateni la vot in 7 octombrie....
    • +3 (5 voturi)    
      L-a luat de frumos, potent si destept ce e (Duminică, 30 septembrie 2018, 0:22)

      DeIgnatDragneaTaiat [utilizator] i-a raspuns lui mistydo

      Lasa-i sa se bucure. Ea, o fripturista. El, un umanoid aflat la criza varstei de mijloc.
      DNA ii lase sa modifice legile justitiei, dar dupa aia ii baga amandoi copiii in inchisoare. Pe fapte clare, gen delapidare si coruptie. Astea nu are cum sa le scoata in afara legii, pentru ca imediat dupa e legalizat jaful, si atunci ne ducem cu totii sa ii furam tot din casa si garaj, legal.
  • +18 (18 voturi)    
    familia traditionala (Sâmbătă, 29 septembrie 2018, 19:58)

    Walking_dead [utilizator]

    Soacra mare mai mica decit nora. Familia tradionala romaneasca.
    • +11 (11 voturi)    
      pai si ce vrei?!?!? (Sâmbătă, 29 septembrie 2018, 20:25)

      exilatul [utilizator] i-a raspuns lui Walking_dead

      e foamete mare in ro , asa ca...dar , nu numai foamea le obliga ....mai e una , "prima doamna" care a luat de sot unul cu 24 de ani mai in virsta , care mai fusese insurat de 2 ori.. ...pina la urma escrocii atrag par-utele , care sunt peste tot...
    • +6 (6 voturi)    
      Ce soacra, deocamdata tiitoare. Daca e sa vorbim (Duminică, 30 septembrie 2018, 9:08)

      cartofil [utilizator] i-a raspuns lui Walking_dead

      in limbajul traditional romanesc, care are notiuni foarte limpezi si clare, ca si familia traditionala.
  • +15 (15 voturi)    
    Tinerelul Liviu Dragnea! (Sâmbătă, 29 septembrie 2018, 20:15)

    asavreau [utilizator]

    Și-a scos gagica în public și ștoarfele alea bătrâne au mers să-i facă educație politică,să șție cum să se poarte cu șefu!.
    • +6 (6 voturi)    
      Ele il cunosc bine ..... (Duminică, 30 septembrie 2018, 9:12)

      cartofil [utilizator] i-a raspuns lui asavreau

      Sfaturile vor fi utile. Daca P$D prinde si urmatoarele alegeri (la cat de destepti sunt romanii) ia si ea un post. Ca daddy e zgarcit, n-ar plati-o pe nici una pentru servicii din buzunarul propriu. Lasa ca exista contribuabili pentru asta si bugetul statului care este bugetul lui.
  • +5 (5 voturi)    
    piciorul sau papucul? (Sâmbătă, 29 septembrie 2018, 20:31)

    anonim3 [utilizator]

    Nu cred ca Dragnea se va multumi cu pupatul mainii, deci intrebarea este daca momentul cheie va fi pupatul papucului, sau distinsul picior va fi descaltat si eventual eliberat si de ciorap?
  • +15 (15 voturi)    
    Nu (Sâmbătă, 29 septembrie 2018, 20:38)

    hmc [utilizator]

    a mers si preafericitul, sa binecuvanteze relatia dintre bosorog si fecioara?
  • +13 (15 voturi)    
    cat de trist (Sâmbătă, 29 septembrie 2018, 21:02)

    Dodel540 [utilizator]

    Poate sa fie sa iti aniversezi 26 de ani in compania unor babalici sinistri...
    • +4 (4 voturi)    
      A obligat-o careva (Sâmbătă, 29 septembrie 2018, 22:37)

      prec [utilizator] i-a raspuns lui Dodel540

      Ea l-a ales, gerontofila mică.
    • +6 (6 voturi)    
      Contra cost frate !!!! (Duminică, 30 septembrie 2018, 9:19)

      cartofil [utilizator] i-a raspuns lui Dodel540

      Nici o secunda nu este irosita de tinerica asta. Aduna tot ce poate pentru momentul dupa, moment care e constienta ca va urma. Mosu e pe tobogan si probabil si vrejul e deja ofilit. Cine stie din ce vagauna a aparut individa, cu WC-ul in curte, apa de la fantana si ajutor social. Pentru ea si faptul ca isi poate da acum cu un deodorant deja este, probabil, o minune. Va dati seama cum a impresionat-o Marele Gatsby cu vizitele in Brazilia, la mosie ???
  • +4 (4 voturi)    
    badalau (ce nume cu rezonanta! ca cacarau, de ex.) (Duminică, 30 septembrie 2018, 0:46)

    revo [utilizator]

    Indoit la 90 de grade, i-a pupat si mana lu' nasu', doar, doar l-o ierta pentru ratacirea de acum o saptamana.
  • +6 (8 voturi)    
    Si-a facut safteaua cu Irinuca (Duminică, 30 septembrie 2018, 8:39)

    Plagarus [utilizator]

    Ultima aniversare in libertate pt. DLN ?