Dragnea: Fiul meu a fost agresat de mai multe ori

de N.O.     HotNews.ro
Luni, 24 septembrie 2018, 16:23 Actualitate | Esenţial


Liviu Dragnea
Foto: AGERPRES
Președintele PSD, Liviu Dragnea, a confirmat că fiul său a fost agresat de mai multe ori, dar nu știe dacă agresiunea a fost verbală sau fizică.

”Nu pot să vă dau mai multe detalii. A fost agresat de mai mult ori, într-un final s-a hotărât să depună plângere”, a spus Dragnea, adăugând: ”nu știu dacă a fost o agresiune verbală sau fizică”.























3483 vizualizari

  • +28 (28 voturi)    
    Tot (Luni, 24 septembrie 2018, 16:25)

    mitg [utilizator]

    La Athenee Palace?
    Sau prin telefon unde-l tot suna o doamna ce se da irina?
    • +5 (5 voturi)    
      Ce sa facem, Liviule, sunteti deja prea multi (Luni, 24 septembrie 2018, 21:28)

      -PuieMSD- [utilizator] i-a raspuns lui mitg

      Treaba noastra e sa retezam lastarii tineri ai coruptiei. Istoria a iertat micile fapte rele ce le-au prevenit pe cele mari.
      • +3 (3 voturi)    
        tac-su lui draq_mic asta... minte cum respira (Marţi, 25 septembrie 2018, 8:08)

        rov [utilizator] i-a raspuns lui -PuieMSD-

        Zice ca nu stie daca a fost agresiuna verbala sau fizica, adica nu stie daca l-a injurat sau l-a batut?
        Sau Mpezede e deja un cosmar fizic, cum il aud pezedeii cum ii doare gura...?!?
  • +22 (22 voturi)    
    Dragnea ne agresează zilnic. (Luni, 24 septembrie 2018, 16:33)

    asavreau [utilizator]

    Zilnic Dragnea ne amenință că va schimba legile care pedepsesc infractorii și le va crea condiții să facă infracțiuni fără să fie pedepsiți.Cum spune Dragnea://câteva mii de oameni(care fac infracțiuni) suferă//.Urmarea va fi că vor suferi câteva milioane.
  • +5 (5 voturi)    
    Cine l-a agresat? (Luni, 24 septembrie 2018, 16:53)

    Frank777 [utilizator]

    O ruda? Un unchi? De mai multe ori? Si nu vrea sa spuna? E un caz clasic de abuz in familie.
    Daca inregistrarile sunt de la SRI nu sunt bune.
    Adica chiar daca se vede clar cum este agresat ramane asa agresat ca inregistrarile sunt ilegale.
  • +4 (4 voturi)    
    Afara, afara! (Luni, 24 septembrie 2018, 16:57)

    JustinCase [utilizator]

    Afara, afara, cu cei 4 asasini din tara!
  • +1 (1 vot)    
    i-AUZI (Luni, 24 septembrie 2018, 17:17)

    Ochii_pe_voi [utilizator]

    Tocnai el, care s-a infruptat din plin din bani UE si e progenitura unuia din cei mai mari hoti din Ro,? Cum se poate? Siktir!
  • +1 (1 vot)    
    La el se uita urat (Luni, 24 septembrie 2018, 17:29)

    Cuca [utilizator]

    saptamani la rand killerii de la Athenee Palace.

    Fatuca aia este sabotata de oameni care o impersoneaza la telefon si cer favoruri.

    Fi-su este incontnuu agresat pe strada.

    Propun deci sa-l numim pe domnul Dragnea martir al neamului, si sa il sanctificam.

    Am zis.
  • +1 (1 vot)    
    vai tu.... (Luni, 24 septembrie 2018, 17:30)

    liviu_ [utilizator]

    saracutu....
    imi da o lacrima...

    auzi da cand norta injura oamenii ce zici boule?! de aia nimic?!
    da cand progenitura ta vindea porci suspect de aproape de inceperea pestei porcine ce zici?!

    hai sictir, ca nu pacalesti decat spalatii pe creier de la a3
  • +1 (1 vot)    
    Porcul (Luni, 24 septembrie 2018, 17:39)

    europeanul2 [utilizator]

    Noi suntem agresati zilnic de catre toti infractorii din Parlament!
    Ce tupeu are parnaiasul asta !
  • +1 (1 vot)    
    Zau? (Luni, 24 septembrie 2018, 18:23)

    Observatory [utilizator]

    Fiul a fost deranjat ?
    Pe românește , l-au bătut sau nu ?
    Dacă nu? Păcat !
  • 0 (0 voturi)    
    pai si-a sacrificat porcii (Luni, 24 septembrie 2018, 18:25)

    Kosmos [utilizator]

    inainte de controale.. merita o bataie
  • +3 (3 voturi)    
    Mercenari straini (Luni, 24 septembrie 2018, 18:33)

    Plagarus [utilizator]

    Liviule fi tare si confrunta-i la A3 & Romania tv.
  • +2 (2 voturi)    
    Tot cei 4... (Luni, 24 septembrie 2018, 19:22)

    D.M.A.Gogu [utilizator]

    care l-au urmarit si pe dansul? Si cum se face ca nu mai stie daca a fost fizic sau verbal, e o diferenta cam mare. Poate ca o fi vorba despre intamplari din copilarie.

    Acum serios, ar trebui investigata afirmatia, e vorba despre ceva farte grav. Ori e adevarata si atunci faptuitorii trebuie pedepsiti (agresiunea sub orice forma e inadmisibila, nu conteaza impotriva cui) ori nu e adevarata si atunci ar trebui pedepsit cel ce face o astfel de afirmatie caci duce la un consum inutil de resurse umane si materiale.

    Chiar ar trebui sa invatam o data ca nu te joci cu astfel de lucruri. E ca si cum suni la 112: ai motiv, e foarte bine, faci o "gluma", plateste!
  • 0 (0 voturi)    
    Dar noi , cei pe care.... (Luni, 24 septembrie 2018, 19:47)

    gigiN [utilizator]

    ... ne agresezi zilnic cu vorba,cu fapta si cu ...figura ??????
  • +4 (4 voturi)    
    Stai sa vezi cum o sa fie la bulău (Luni, 24 septembrie 2018, 19:54)

    mr_mojo [utilizator]

    Ca acolo ajunge prin grija iubitului sau tată care l-a învățat ce știe el mai bine să facă: să fure.
  • +3 (3 voturi)    
    vai ! (Luni, 24 septembrie 2018, 20:10)

    nash pandelica [utilizator]

    i'a atacat acuma si familia ~!
    si baietzelul a fost amenintat ~!
    n'au fost cei patru, ci pustiul lui altuia, pare'se.
    dar, se pare ca mamica irina i'a sarit in ajutor, baietzelului....
    un' or fi fost jindarii de paza ?!!
  • 0 (0 voturi)    
    a fost Soros cu levierul :) (Luni, 24 septembrie 2018, 21:12)

    sorin27 [utilizator]

    :)))
  • 0 (0 voturi)    
    Hahaha (Luni, 24 septembrie 2018, 21:46)

    robert.b [utilizator]

    Nu-s de acord cu agresiunile, insa astea sunt rezultatul direct al arogantei mizeriilor care "ne conduc". Realizeaza oare ca singura destinatie pentru ei toti e o Costa Rica sau Mozambic? Ca nu-si vor mai putea plimba pe strada starvurile politice?
  • 0 (0 voturi)    
    asta-i banc cu radio Erevan! (Marţi, 25 septembrie 2018, 11:37)

    Lucian* [utilizator]

    Este adevarat ca fiul lui Dragnea a fost agresat si nu se mai stie daca a fost fizic sau verbal?

    Este adevarat, dar nu era fiul lui Dragnea ci chiar Dragnea si nu a fost agresat ci chiar el a fost agresorul si agresiunea a fost si fizica si verbala a demonstrantilor si locuitorilor tarii..

    In rest totul este corect!