Mesajul ”Demisia”, apărut peste noapte pe gardul casei lui Dragnea din Alexandria

de G.S.     HotNews.ro
Sâmbătă, 22 septembrie 2018, 13:57 Actualitate | Esenţial


DEMISIE DRAGNEA
Foto: USER UPLOADED
Pe gardul casei președintelui PSD, Liviu Dragnea, de pe strada Ion Creangă, din Alexandria, a apărut scris, în timpul nopții de vineri spre sâmbătă, mesajul „Demisia”. Polițiștii din Teleroman spun că nu există sesizare în acest caz.

Cuvântul „Demisia” a apărut scris cu vopsea galbenă pe gardul casei din Alexandria, situată pe strada Ion Creangă, unde locuia Liviu Dragnea, înainte de a fi președinte al Camerei Deputaților.



Potrivit Poliției Teleorman, nu există nicio sesizare referitoare la o posibilă vandalizare, în acest caz, astfel că nu se face anchetă.

„Nu facem nicio anchetă în acest caz, deoarece nu există nicio plângere sau sesizare cu privire la acest aspect”, a declarat, pentru Mediafax, Iulian Orbeșteanu, purtătorul de cuvânt al IPJ Teleorman.

















5200 vizualizari

  • -39 (49 voturi)    
    Metode de gherila #rezist, daca asa credeti (Sâmbătă, 22 septembrie 2018, 14:55)

    xrogo [utilizator]

    ca veti obtine ceva, prin urlete si garduri vopsite, chiar ca va inselati!
    • +32 (38 voturi)    
      In caz ca nu ai inteles... (Sâmbătă, 22 septembrie 2018, 15:01)

      taro [utilizator] i-a raspuns lui xrogo

      mesajul ala a fost scris de un PSD-ist anti-Dragnea!
      • +10 (12 voturi)    
        Corect! (Sâmbătă, 22 septembrie 2018, 23:05)

        Klaus_ [utilizator] i-a raspuns lui taro

        Da, ai dreptate, mesajul a fost scris de un PSD-ist. Poate Firea, poate Pandele? Daca era un mesaj de la #rezist ar fi scris “PUSCARIA”.
      • +1 (1 vot)    
        Oare ce sunt tevile alea galbene din poze (Sâmbătă, 22 septembrie 2018, 23:57)

        -PuieMSD- [utilizator] i-a raspuns lui taro

        Si unde duc oare ele?
    • +17 (23 voturi)    
      Pfiu (Sâmbătă, 22 septembrie 2018, 15:32)

      Captain Obvious [utilizator] i-a raspuns lui xrogo

      Hai că ați scăpat! Se scinda haita, nu mai știai daca primești rublele și nici nu știai pe cine sa trolezi
    • +14 (18 voturi)    
      Pt xrogo (Sâmbătă, 22 septembrie 2018, 16:22)

      brigadierul [utilizator] i-a raspuns lui xrogo

      Inca odata iti spun ca poate ai uitat... amice esti un i _ _ _ t.
      • -5 (5 voturi)    
        Da, eu sunt cum zici tu, oamenii destepti (Duminică, 23 septembrie 2018, 8:53)

        xrogo [utilizator] i-a raspuns lui brigadierul

        ca si tine urla pe strada si vopsesc gardurile!
    • +17 (17 voturi)    
      Exact (Sâmbătă, 22 septembrie 2018, 16:29)

      Gauloise [utilizator] i-a raspuns lui xrogo

      Si asa, cu gherila, o sa luptam pana va dam jos. Cool, nu? :)) Papagalilor!
    • +15 (15 voturi)    
      Ce te grabesti sa postezi (Sâmbătă, 22 septembrie 2018, 18:18)

      cartofil [utilizator] i-a raspuns lui xrogo

      Sa ocupi locul din fata. Asa au facut si bolsevicii la revolutie si de aia exista acum unii ca tine....
  • +15 (19 voturi)    
    Afara-i vopsit gardu' (Sâmbătă, 22 septembrie 2018, 15:58)

    exgweyss1 [utilizator]

    Inauntru-i leopardu?
  • +21 (23 voturi)    
    prea tarziu... (Sâmbătă, 22 septembrie 2018, 16:02)

    sareta [utilizator]

    Trebuia sa apara pa gardul lui Iliescu in anii 1990 .....
  • +16 (16 voturi)    
    cica "nu facem ancheta" (Sâmbătă, 22 septembrie 2018, 17:49)

    revo [utilizator]

    s-o creada mutu! Ba, da' toti mintiti de rupeti!
    • +15 (17 voturi)    
      Ai dreptate. Acum toata Politia din (Sâmbătă, 22 septembrie 2018, 18:20)

      cartofil [utilizator] i-a raspuns lui revo

      Teleorman umbla sa descopere faptasii, doi si un sfert si-a trimis toti agentii in Alexandria.
    • +6 (6 voturi)    
      Militia (Sâmbătă, 22 septembrie 2018, 19:41)

      Ochii_pe_voi [utilizator] i-a raspuns lui revo

      Politia + Jandarmeria = Militia + Securitatea ceausista, arma de represiune a gruparii infractionale care si-a anexat tara ca sa jefuiasca, dupa metoda acestei târâturi numita DracNea
  • +6 (6 voturi)    
    Trebuia scris (Sâmbătă, 22 septembrie 2018, 19:40)

    Ochii_pe_voi [utilizator]

    LA PUSCARIE, HOTULE! Dar era prea lung mesajul,
  • +2 (2 voturi)    
    Ancheta! (Sâmbătă, 22 septembrie 2018, 20:44)

    ber [utilizator]

    Nu faceti ancheta? Bine! Atunci o sa faca jandarmeria!
  • +4 (4 voturi)    
    Stie cineva (Sâmbătă, 22 septembrie 2018, 22:05)

    paonipao [utilizator]

    adresa?
    Ion creanga nr.?
  • -3 (5 voturi)    
    Apropo, ati mai auzit de celebra de-acum (Duminică, 23 septembrie 2018, 8:55)

    xrogo [utilizator]

    insula Belina, de castelele lui Dragnea din Brazilia, s-au racit, ar fi cazul sa le reluati, altfel le uita populatia?
  • 0 (0 voturi)    
    ? (Luni, 24 septembrie 2018, 1:35)

    I [utilizator]

    dar cu ce ne incalzeste demisia? nu mai bine il baga la racoare?