Un tunisian a fost bătut de trei românce, după ce ar fi intrat peste ele în toaletă și ar fi încercat să o sărute pe una dintre ele 

de DG     HotNews.ro
Sâmbătă, 15 septembrie 2018, 14:46 Actualitate | Esenţial


Un imigrant tunisian a fost bătut de trei românce după ce acesta a intrat în toaleta unui bar din localitatea italiană Civitanova, unde ar fi încercat să o sărute pe una dintre ele, informează presa italiană, citată de Mediafax.

Poliția italiană a primit vineri dimineață un apel pentru a interveni în cazul altercației, într-un bar din centrul localității din regiunea Marche.  

Tunisianul a fost lovit în față de una dintre românce, provocându-i o tăietură la buze cu inelele de pe degete, astfel că a necesitat îngrijiri medicale. Individul riscă acum să fie acuzat de violență și hărțuire sexuală, potrivit publicației Riscatto Nazionale.




















4403 vizualizari

  • +9 (53 voturi)    
    banii inainte, fraiere (Sâmbătă, 15 septembrie 2018, 15:04)

    natbl73 [utilizator]

    .
    • +19 (31 voturi)    
      Să înțeleg că după tine (Sâmbătă, 15 septembrie 2018, 15:21)

      comentatordiletant [utilizator] i-a raspuns lui natbl73

      toate româncele plecate la muncă în Italia (sau aiurea) practică o singură meserie? Sau toate femeile care intră în baruri? Sau cum ți-ai dat seama că nu s-au înțeles la bani, că eu nu am găsit nici un indiciu în articol?
      • -4 (32 voturi)    
        da, eu sunt mai prost (Sâmbătă, 15 septembrie 2018, 17:03)

        natbl73 [utilizator] i-a raspuns lui comentatordiletant

        3 domnisoare in Italia, de fapt intr-un bar, de fapt in toaleta barului
        si are nefericitul ghinionul sa intre peste ele cand fetele se rujau...
        • +3 (5 voturi)    
          Păi dacă e adevărat ce spune @Muncitoru... (Duminică, 16 septembrie 2018, 16:02)

          comentatordiletant [utilizator] i-a raspuns lui natbl73

          Recunosc, nici eu n-am eliminat această posibilitate când am evaluat știrea - i-am dat (nu cu mult) peste 50% șanse. Dar comentariul tău deranjează prin generalizare - și-ți apropie modul de gândire de al tunisianului agresor-victimă, de al indienilor care violează femei (și le omoară însoțitorul, vezi cazul care a făcut vâlvă acum câțiva ani) pentru că nu-și acoperă fața, brațele etc. / ies din casă după lăsarea serii - deci e vina lor dacă sunt agresate, au căutat-o cu lumânarea, nu?
          • +4 (4 voturi)    
            E pe digi.. (Duminică, 16 septembrie 2018, 17:07)

            Muncitoru [utilizator] i-a raspuns lui comentatordiletant

            acolo e mai detaliat articolul,nu sunt sigur daca am voie sa dau link dar poti gasi.

            Femeile sunt romance care veneau de la nunta,probabil erau aranjate si l-au ispitit pe tunisian care a crezut ca merge ca in tunisia cu inghesuitul femeilor in baie..

            NU erau/sunt prostituate.
          • 0 (0 voturi)    
            nu e generalizare (Duminică, 16 septembrie 2018, 23:38)

            natbl73 [utilizator] i-a raspuns lui comentatordiletant

            Versoara mea LUCREAZA de 15 ani AFARA, spala la fund pensionari, mu..psd, dar nu a fost niciodata atacata.

            In Italia, bar, sau wc
            • 0 (0 voturi)    
              Tocmai mi-ai confirmat că E generalizare: (Luni, 17 septembrie 2018, 0:43)

              comentatordiletant [utilizator] i-a raspuns lui natbl73

              Dacă verișoarei care muncește cinstit nu i s-a întâmplat nimic, înseamnă că cele cărora li s-a întâmplat au provocat incidentul. Întreabă-ți totuși verișoara - chiar nu a auzit de cazuri de femei în situația ei cărora să li se fi propus, în diverse circumstanțe, și sevicii de altă natură? Poate ea nu este amatoare de „ieșiri în lume”, dar nu a auzit de femei ca ea care, ieșind pentru o seară în oraș, să fi fost agresate, fie și numai verbal? Verișoara ta e norocoasă - îi doresc să rămână așa - dar nu toate femeile agresate din lumea asta mare sunt neapărat niște stricate. Și o „vorbă de spirit” aruncată într-un moment nepotrivit poate lovi, jigni - agresa, așa cum o fac și cei care „agață” fără discernământ.
  • +3 (23 voturi)    
    Sirianul a scapat ieftin (Sâmbătă, 15 septembrie 2018, 15:26)

    Susufler0 [utilizator]

    pt ca toata tarasenia s-a intamplat in Civitanova !

    Ia inchipuiti-vi-l pe sirian ca se lua de romance in Civitavecchia ! Pai acolo sarea si pestele si mi-ti-l calca in picioare pe neobrazatul fara bani in buzunar !

    PS. Ca doar una-i ginta latina ! ;)
    • +5 (15 voturi)    
      Noua geografie (Sâmbătă, 15 septembrie 2018, 19:35)

      Altiro [utilizator] i-a raspuns lui Susufler0

      tiparita de guv. Dancila te-a derutat: pe harta lumii Siria e in locul Tunisiei..
  • +15 (21 voturi)    
    ... (Sâmbătă, 15 septembrie 2018, 17:00)

    tirolez [utilizator]

    Inseamna ca legile italienesti sunt mai bune. La noi daca ranesti hotul/atacatorul/infractorul esti si tu cercetat.
  • +6 (20 voturi)    
    daca nu da de vreun (Sâmbătă, 15 septembrie 2018, 19:22)

    nash pandelica [utilizator]

    judecator liber schimbist, progresist, care sa acorde despagubiri pt. ranire. :-)
    si pt. rasism.
  • +9 (9 voturi)    
    Nu erau prostituate.. (Sâmbătă, 15 septembrie 2018, 22:27)

    Muncitoru [utilizator]

    veneau cu masina de la o nunta si au oprit la toaleta!Cine a calatorit in afara pe distante lungi stie cum e.

    Idiotul a fortat usa,a intrat peste ele si a incercat sa o inghesuie pe una.

    I-au spart nasul si buza si sunt si ele cercetate.Nu te pui cu romancele,se bat parte in parte cu barbatii pe la tara...1v3 esti dezavantajat total :)
  • +6 (6 voturi)    
    observatie (Duminică, 16 septembrie 2018, 9:57)

    revo [utilizator]

    - arabetele a fost batut de 3 romance - stire sigura
    - "ar fi intrat" - presupunere, desi individul a fost gasit in toaleta femeilor
    - "ar fi incercat" - presupunere

    Romancele sunt "presupuse" victime, arabetele agresor - victima sigura!

    Intotdeauna agresorul se bucura de prezumtia de nevinovatie, in timp ce victima, in legitima aparare, este intotdeauna vinovata!
  • -4 (6 voturi)    
    Intai il bat (Duminică, 16 septembrie 2018, 13:23)

    santor [utilizator]

    apoi se casatoresc cu el :)