​SONDAJ Ce impact crezi că ar avea un mandat al procurorului Adina Florea la șefia DNA?

de Red. Stiri     HotNews.ro
Joi, 6 septembrie 2018, 16:24 Actualitate | Esenţial


Sondaj Adina Florea DNA
Foto: Hotnews
​Ministrul Justiției, Tudorel Toader, a propus-o pe Adina Florea, procuror la Parchetul Curții de Apel Constanța, pentru funcția de șef al DNA. Ea va prelua această poziție dacă va fi numită de președintele Klaus Iohannis, după avizul consultativ al CSM.

  • Participă la sondajul HotNews.ro: Ce impact crezi că ar avea un mandat al procurorului Adina Florea la șefia DNA?




Citeste mai multe despre   
















4273 vizualizari

  • -20 (20 voturi)    
    hei (Joi, 6 septembrie 2018, 16:41)

    Mazeta [utilizator]

    Adina nici nu a fost numită, că penalii deja au început asaltul împotriva DNA.
    • +18 (18 voturi)    
      Tatal doamnei Adina e consilier judetean PSD! (Joi, 6 septembrie 2018, 17:49)

      Impotriva prostiei din tara [utilizator] i-a raspuns lui Mazeta

      A declarat nonsalant ca "Dacă va fi numită, o să vedeţi ce treabă face fata mea acolo! În nici trei luni o să facă ordine, că sunt probleme în DNA."
      In PSD ordine inseamna sa incalci legea, sa salvezi hotii si interlopii, sa promovezi prostia si incompetenta...
  • +15 (15 voturi)    
    Intrebarea nu prea are sens! (Joi, 6 septembrie 2018, 17:23)

    complet_retard [utilizator]

    Este ca sic cum ai intreba ce tensiune este la priza pe care scrie "230V CA" - raspunsul este ultra-evident!

    "Va răspunde la comenzi"

    Sigur ca da, ca PENTU ASTA A PUS-O DADDY!

    nici nu ar putea face altceva, pentru asta a fost aleasa, sa indeplineasca ordinele ...
  • -12 (16 voturi)    
    Va anula toata munca lui Kovesi (Joi, 6 septembrie 2018, 17:47)

    DanCris [utilizator]

    Nu imi este clar ca reprezinta acest raspuns. E vorba de munca de facut dosare la comanda SRI ?
    • +6 (8 voturi)    
      Cu ajutorul SRI, care are tehnica de ascultare. (Joi, 6 septembrie 2018, 18:14)

      Impotriva prostiei din tara [utilizator] i-a raspuns lui DanCris

      Exact cum face si FBI in SUA, cand e vorba de securitatea nationala. Iar la noi coruptia e atat de uriasa incat a fost trecuta ca pericol national. Daca nu intelegi, n-am sa-mi pierd vremea ca sa-ti desenez. Inseamna ca esti de tagma lui Dancila...
      • -1 (1 vot)    
        Am inteles... (Vineri, 7 septembrie 2018, 12:32)

        Gigi Kent [utilizator] i-a raspuns lui Impotriva prostiei din tara

        Deci faptul ca Mariana Rarinca ii cerea datoria Liviei Stanciu e caz de "securitate nationala". Nu stiu pe cine aveti voi impresia ca prostiti incercand sa spuneti ca e ok daca procurorii sunt subordonati noii securitati.
  • +3 (3 voturi)    
    ce impact !? pai toa'sa nu-i din sat cu (Joi, 6 septembrie 2018, 20:58)

    kkciosuldelahamangia [utilizator]

    mazare si nicusor constantinescu ? va avea acelasi impact pe care l-a avut si asupra coruptilor din Constanta, acum ii va scapa pe altii, mai din ....
  • +2 (2 voturi)    
    romanii au curaj? (Vineri, 7 septembrie 2018, 3:15)

    Coco Whistle [utilizator]

    daca da cind?
  • +1 (1 vot)    
    Dictatorul repetent Liv Jong Unu, (Vineri, 7 septembrie 2018, 7:23)

    Rescator [utilizator]

    folosindu-se de unealta Gargamel Beria ,a jucat
    comedia in două acte a selecționarii noului șef al DNA.Numele ființei din Constanța(raiul corupției)
    a fost luat in calcul inainte de demiterea lui Koveși.
    Doamna spune senin că nu va răspude la presiuni.
    Să o creadă Mutu.Va raspunde la ordinele tăticului ei,
    bolșevicul consilier al Mafiei Roșii de 24 de ani.
    Concluzie:s-a pus cruce DNA,băieții din toate mafiile
    pot fura și talhari liniștiți.