Rodica Nassar: „Sediul PSD sector 2 a fost vandalizat. Săptămâna trecută a mai intrat un individ în sediu care ne-a înjurat pe toţi”

de Redactia     HotNews.ro
Marţi, 26 iunie 2018, 16:07 Actualitate | Esenţial


Rodica Nassar
Foto: Facebook
Sediul PSD sector 2 a fost vandalizat în noaptea de luni spre marţi, a declarat, pentru Agerpres, preşedintele de filială, Rodica Nassar. ​

"Este vorba despre vandalism în sensul în care cu vopsea de diferite culori a fost mâzgălit sediul. A fost desenată svastica nazistă pe fereastra sediului, iar pe sediu au fost scrise cuvinte unele greu de reprodus, altele gen: 'Plecaţi!'", a precizat Nassar. 

Ea a arătat că este a doua oară când se întâmplă acest lucru. "S-a mai întâmplat în primăvară. Atunci am făcut poze, după care am curăţat sediul şi am fost convinşi că nu se va mai repeta un asemenea incident. Din păcate, azi noapte - nu ştiu dacă este vorba despre aceiaşi sau alţi indivizi - au vopsit iar sediul", a spus ea. Rodica Nassar a menţionat că a fost depusă deja o plângere către organele abilitate. Totodată, aceasta a mai relatat un incident. "Săptămâna trecută a mai intrat un individ în sediu care ne-a înjurat pe toţi", a mai spus ea.










Citeste pe MedLife.ro
Mituri despre colesterol










1597 vizualizari

  • +8 (8 voturi)    
    Reciprocitate (Marţi, 26 iunie 2018, 16:13)

    Bogdan_100 [utilizator]

    Si voi, gasca de infractori psd, ne injurati zilnic pe noi, cetatenii cinstiti ai Romaniei, prin tot ceea ce faceti, in dispretul bunului simt elementar
  • +7 (7 voturi)    
    Si va asteptati (Marţi, 26 iunie 2018, 16:20)

    tarabost [utilizator]

    sa va felicite pentru lupta sistematica impotriva tarii, pentru nelinistea pe care o semanati din plin in societate?
  • +5 (5 voturi)    
    Cat o fi fost platit PSDistul sa se victimizeze? (Marţi, 26 iunie 2018, 16:21)

    emil bobu [utilizator]

    Se vede ca a fost PSDist sa insceneze totul, numai un PSDist s-ar gandi sa vopseasca o svastica.

    Apropos, nu avem legea aia ca propaganda nazista e pedepsita prin inchisoare acum?

    As muri de ras daca ar fi arestat PSDistul ala si trimis la puscarie.
  • +3 (3 voturi)    
    nu sunt de acord cu asa ceva (Marţi, 26 iunie 2018, 16:22)

    mos ion roata [utilizator]

    dar recunosc ca de multe ori imi vine sa fac aceelasi lucru dar ma abtin.
  • 0 (0 voturi)    
    acum (Marţi, 26 iunie 2018, 16:46)

    keiser_soze [utilizator]

    vedeti si voi cum se simte o tara intreaga, vandalizata zilnic !
  • 0 (0 voturi)    
    Draga Rodica Nassar... (Marţi, 26 iunie 2018, 16:58)

    Observator roman [utilizator]

    Faptul că „săptămâna trecută a mai intrat un individ în sediu care ne-a înjurat pe toţi" e mult mai puțin grav față de împrejurarea că ieri, 25 iunie 2018, deputata PSD Elvira Șarapatin i-a înjurat ÎN PARLAMENT pe colegii de la USR!!

    ...dacă asta fac parlamentarii PSD ce pretenții aveți de la oamenii de pe stradă? Să vă respecte?? Să vă aducă flori???
  • 0 (0 voturi)    
    un om curajos (Marţi, 26 iunie 2018, 17:13)

    Francisc 1 [utilizator]

    si eu va injur pe toti dar nu am curaj sa intru in sediul vostru de sobolani mincinosi si hoti
  • 0 (0 voturi)    
    Mai cucoana, (Marţi, 26 iunie 2018, 17:48)

    Ponta [utilizator]

    Recunoaste ca esti ofticata ca nu te-a "omenit" cum ti-ai fi dorit ci doar v-a injurat si v-a balacarit.
    probabil stia individual ca prin atingere se infecteaza cu mizeria comunista.