FOTOGALERIE Un copil care se plimba cu trotineta în zona Aviatorilor a fost bruscat și alungat de un participant la mitingul PSD

de Redactia     HotNews.ro
Sâmbătă, 9 iunie 2018, 18:01 Actualitate | Esenţial


Copil bruscat
Foto: Hotnews
Unul dintre organizatorii mitingului PSD a fost deranjat de un copil care voia să se plimbe cu trotineta în zona Aviatorilor, în timp ce oamenii aduși de partidul social-democrat se îndreptau spre Piața Victoriei. Bărbatul l-a bruscat pe copil și l-a alungat din zona în care circulația a fost restricționată.

Incidentul a fost semnalat de un internaut pe pagina sa de Facebook.

”Bulevardele din jurul Pieței Victoriei au fost închise circulației rutiere, o ocazie potrivită pentru un copil care a vrut să se plimbe cu trotineta. Un organizator al meetingului de susținere PSD-ALDE a fost deranjat de acel copil și l-a alungat bruscându-l fizic și insultându-l. La fel a pățit și colegul meu Mihai Petre care a fotografiat momentul de <<luptă împotriva abuzurilor>>~, a scris Eli Driu, pe rețeaua socială.

În fotografiile publicate se vede cum bărbatul îl alungă pe copil din rândurile social-democraților care se îndreaptă spre Piața Victoriei unde va avea loc mitingul ”împotriva abuzurilor”, începând cu ora 20.00.

























7704 vizualizari

  • +19 (21 voturi)    
    Logica de PSD-ist! (Sâmbătă, 9 iunie 2018, 18:05)

    Marionette [utilizator]

    Apoi se miorlaie ministrii ca nu mai avem tineret in tara asta in colaps.
  • +23 (23 voturi)    
    Minerii pensionari (Sâmbătă, 9 iunie 2018, 18:06)

    omezu [utilizator]

    Puneti si pozele in care specimenul asta loveste si aparatul fotografului. Asta inseamna P$D, grobianism, saracie, analfabetism!
  • +15 (15 voturi)    
    Cumva (Sâmbătă, 9 iunie 2018, 18:08)

    Ursuletul de Plus [utilizator]

    miner pensionar?
  • +18 (18 voturi)    
    Au inceput bine (Sâmbătă, 9 iunie 2018, 18:09)

    Hydra [utilizator]

    A prins comunismul domnul din imagini. Se vede nu doar aspect, ci si din comportament. La protestele din iarna trecuta erau si copii....dar de, rezistentii cica sunt statul paralel, cu nasoale d'astea. Individul asta e un om onest si iubitor de tara.
  • +15 (15 voturi)    
    tipic (Sâmbătă, 9 iunie 2018, 18:10)

    iondelaafumati [utilizator]

    comunistul clasic
  • +14 (14 voturi)    
    ce (Sâmbătă, 9 iunie 2018, 18:13)

    andrei1232000 [utilizator]

    fata inteligenta are. si ce specimene au adunat. In spatele lui se vede ceata de asistati social.
  • -25 (31 voturi)    
    Copii la inaintare (Sâmbătă, 9 iunie 2018, 18:16)

    Robert M [utilizator]

    Unii parinti sunt iresponsabili si trimit copii la joaca in locurile de proteste si manifestatii.
    Orice om normal stie ca demonstratiile pot degenera.
    • +2 (2 voturi)    
      surprinzator... (Duminică, 10 iunie 2018, 10:29)

      liviu_ [utilizator] i-a raspuns lui Robert M

      la mitingurile rezist NU s-a intampla asa ceva...

      asta cred ca spune ceva despre diferenta intre oamenii participant la miting (asta si muntii de gunoaie de ieri)

      also... tu ca om batran ar trebui sa te duca macar putin capul si sa nu faci asta unui copil!
  • +20 (20 voturi)    
    Jocuri de putere (Sâmbătă, 9 iunie 2018, 18:18)

    iPig Pro [utilizator]

    Trotineta cu un om putere vs om cu un bou putere.
  • +18 (18 voturi)    
    MILITZIAAAAAAAAAAA (Sâmbătă, 9 iunie 2018, 18:19)

    MoemBius [utilizator]

    Aveti poza cu un infractor
    L-ati arestat?

    ///
  • +15 (15 voturi)    
    Ciuma Roshie cu Tricou (Sâmbătă, 9 iunie 2018, 18:23)

    un domn [utilizator]

    Rushine!
  • +14 (14 voturi)    
    Copiii, pericolul cel mai mare pentru (Sâmbătă, 9 iunie 2018, 18:25)

    scaraotchi [utilizator]

    psd-istului aflat in sevraj, cauzat de multasteptata pozitie de marunt sefulet..!
  • +9 (9 voturi)    
    Da (Sâmbătă, 9 iunie 2018, 18:28)

    mitg [utilizator]

    Atat sunt in stare pesedeii sa faca.
    In timp ce la alte proteste se plangeau ca vin copii si vai ce abuzati sunt, pesedacii al caror viitor este numai si numai cosciugul bat copiii ca la masina.
  • -7 (17 voturi)    
    doar un pensionar antipatic (Sâmbătă, 9 iunie 2018, 18:30)

    kingdavidhotel(banat pentru adevar?) [utilizator]

    dar va urma generalizarea...
    • +14 (14 voturi)    
      dupa bluza rosie (Sâmbătă, 9 iunie 2018, 20:05)

      nellino [utilizator] i-a raspuns lui kingdavidhotel(banat pentru adevar?)

      pare ca are functie de conducere: sef la dat picioare in fund copiilor
      • +2 (2 voturi)    
        Orice picior primit in fund (Sâmbătă, 9 iunie 2018, 22:09)

        iPig Pro [utilizator] i-a raspuns lui nellino

        Este un pas inainte. Astfel, acel copil este cu un pas mai aproape de plecarea din tara si nici nu se va mai uita inapoi caci stie ca atunci cand te uiti inapoi e posibil sa fii scuipat in fata sau sa primesti un pumn in nas. Eu ii urez succes.
    • +1 (1 vot)    
      intrebare (Duminică, 10 iunie 2018, 10:29)

      liviu_ [utilizator] i-a raspuns lui kingdavidhotel(banat pentru adevar?)

      cum de la celelalte mirtinguri (rezist) nu au fost "pensionari antipatici" si copii se jucau in liniste|?!
  • +12 (14 voturi)    
    ! (Sâmbătă, 9 iunie 2018, 18:33)

    tudorr [utilizator]

    Puteti si poza cand ii trage cu palma peste aparat fotoreporterului care a surprins faza!
  • +13 (13 voturi)    
    Ciuma rosie (Sâmbătă, 9 iunie 2018, 18:36)

    sfarleaza [utilizator]

    In toata splendoarea ei!
    Jalnica adunatura...
  • +13 (13 voturi)    
    Mi-e scarba! (Sâmbătă, 9 iunie 2018, 18:37)

    bgd [utilizator]

    Cata mizerie e in Romania.... cat gunoi social!
  • +11 (11 voturi)    
    Un alt reprezenant al rasei Landrace-psd (Sâmbătă, 9 iunie 2018, 18:38)

    Lucian P. [utilizator]

    deranjat de un copil. Comportament tipic, oameni trecuti degeaba prin viata, care ar da si in cap pentru aia 100 de lei in plus la pensie, pentru 2 mici si o bere.
  • +11 (11 voturi)    
    vorbeste lumea ... (Sâmbătă, 9 iunie 2018, 18:40)

    XLXL [utilizator]

    un prostanac cu vesta ... are si el autoritate ... un dobitoc ... s-a remarcat si el prin ochii trecatorilor ...
  • +14 (14 voturi)    
    Abuzuri (Sâmbătă, 9 iunie 2018, 18:44)

    Celbland [utilizator]

    Lupta împotiva abuzurilor se face cu abuzuri.

    Acum ne vor explica, că există abuzuri pozitive și abuzuri negative.
  • +13 (13 voturi)    
    fete (Sâmbătă, 9 iunie 2018, 18:47)

    ovidiu2 [utilizator]

    Interesante fețele simpatizanților care cască gura la incident. Oameni subțiri.
  • +9 (9 voturi)    
    Frumos (Sâmbătă, 9 iunie 2018, 18:50)

    lider [utilizator]

    ...scenario!
  • +8 (8 voturi)    
    conflict intre generatii (Sâmbătă, 9 iunie 2018, 18:51)

    nash pandelica [utilizator]

    hastageii tineri au doborat un batran,
    pesedeilor nu le plac copiii.
    adica un mosh pesedel a alungat un copil bucurestean, pasibil dusman de clasa, trimis sa spioneze si sa creeze o diversiune. :-)
    deci, mosii pesede vs tineretu' progresist. :-)
  • +13 (13 voturi)    
    Atata stiu retarzii rosii! (Sâmbătă, 9 iunie 2018, 18:52)

    , AlwaysToTheRight, NeveRed! [utilizator]

    E ca in anii de dupa 1944! Prostul satului se crede imparat si toate frustraile izvorate din lipsa de educatie si bun simt. Omul care munceste este aruncat iar putoarea triumfa.
    Temporar!
    Pentry ca va revenii la coada lantului trofic mai repede decat crede. Definitiv
  • +16 (16 voturi)    
    Portretul (Sâmbătă, 9 iunie 2018, 18:59)

    R.Stoian [utilizator]

    Comunistului clasic. Un jeg.
  • +14 (16 voturi)    
    Pitecantropi (Sâmbătă, 9 iunie 2018, 19:00)

    RodiBodi [utilizator]

    Cum sa interzici unui copil sa se plimbe cu trotineta si sa-l bruschezi? COPILUL ERA LA EL ACASA, pitecantropilor! Voi ati dat buzna peste noi, ca sa nu faca puscarie liderii vostri penali!
  • +12 (12 voturi)    
    Mustăcioara (Sâmbătă, 9 iunie 2018, 19:29)

    anton_carpati [utilizator]

    specială care capturează aroma tuturor fundurilor pupate. Aşa se formează identitatea pesedistă.
  • +12 (12 voturi)    
    Comunist si bolsevic de doi bani! (Sâmbătă, 9 iunie 2018, 19:37)

    Impotriva prostiei din tara [utilizator]

    Astia ne conduc. Mergeti la vot si in strada cand e nevoie. Altfel, vom pleca toti de aici.
    • +1 (1 vot)    
      votul nu mai e solutie.. (Sâmbătă, 9 iunie 2018, 22:38)

      Coco Whistle [utilizator] i-a raspuns lui Impotriva prostiei din tara

      nu vezi ce au facut din pntcd, din pnl, sint peste tot. e nevoie de linsaj politic prin implicarea guralivilor carora nu le mai convine ce e in tara. dar sa nu uitati de unde ati plecat ca tradatori sint multi. tot traseismul politic inseamna tradare eu nu le-as mai da voie sa candideze sau sa ocupe pozitii publice in viata asta.
  • +13 (15 voturi)    
    Fear it (Sâmbătă, 9 iunie 2018, 19:47)

    D.M.A.Gogu [utilizator]

    Acesta e nivelul sustinattorilor lui Dragnea. Se culturalizeaza in grupul de manifestanti si mai prinde si curaj sa ia atitudine. Pune la punct un viitor exponent al statului paralel. Mi-e teama ca acesta e nivelul celor care detin puterea.
  • +8 (10 voturi)    
    de-a curmezisul "statului paralel": (Sâmbătă, 9 iunie 2018, 20:16)

    yellowdog [utilizator]

    Un copil cu trotineta.

    Pentru masa de manipulati alegeti ce sunteti: prosti, nemernici sau prosti si nemernici.