Simpatizanții PSD au plecat spre Capitală. O susținătoare PSD a explicat de ce vine la miting

de Știrileprotv.ro     HotNews.ro
Sâmbătă, 9 iunie 2018, 12:30 Actualitate | Esenţial


simpatizanti PSD
Foto: Captura video
Primele autocare - cu simpatizanţi PSD - au plecat din cele mai îndepărtate judeţe ale ţării, cu destinaţia Bucureşti, pentru mitingul social-democraţilor.

Citește mai departe pe știrileprotv.ro


















6286 vizualizari

  • +20 (20 voturi)    
    Pilonul Intai Al Romaniei (Sâmbătă, 9 iunie 2018, 12:38)

    un domn [utilizator]

    Da Un Crosheu Democratie
  • +19 (19 voturi)    
    Viitorul țării (Sâmbătă, 9 iunie 2018, 12:42)

    Captain Obvious [utilizator]

    Asta e...O să plecăm cu toții cu statul nostru paralel și o să mâncați fluturasi de la PSD. Veniți să vânați cai verzi pe pereți. Stat paralel, aceasta invenție a consilierilor roșiilor, e că și cum ai fura plasma sub fusta și ai zice că era pe buda când te-ai așezat.
  • +20 (20 voturi)    
    Zombie cu stomacul gol (Sâmbătă, 9 iunie 2018, 12:47)

    Captain Obvious [utilizator]

    Cele mai sărace județe trimit cei mai mulți reprezentanți. Chiar nu văd că de 30 de ani tot ăștia îi fură și ei tot saraci sunt? Ii tii săraci și proști și ai masa de manevră. Ai și un popa PSD ist și deja ai armata de zombi înfometați.
  • +11 (15 voturi)    
    Generatia Apusa. (Sâmbătă, 9 iunie 2018, 12:48)

    Isobar [utilizator]

    Se pare ca blestemul 1944-1989 a continuat pentru
    multi din cei care traind in aceasta perioada au ramas
    infirmi in gandire.
    Privind aceste persoane ,acum angajate politic(cu
    creierul spalat) te apuca mila pe de o parte dar te revolta pe de alta parte .
    • +11 (11 voturi)    
      Izo (Sâmbătă, 9 iunie 2018, 14:05)

      Cetateanu [utilizator] i-a raspuns lui Isobar

      1.Da ce zici de "inteligentii" care nu stiu ca democratia se face in primul rand la urne? Astia cum au creerul?
      2.Infractorul Dracnea, tocmai nepronuntat, din ce plateste drumul miilor de manipulati care n-au pensia cat valoarea drumului? Un stat mai putin paralel cu legea ar trebui sa deschida un nou dosar penal (macar in rem).
    • +17 (17 voturi)    
      virsta (Sâmbătă, 9 iunie 2018, 14:31)

      69Alex [utilizator] i-a raspuns lui Isobar

      Ma ia groaza si disperarea cind vad ca sustinatorii PSD au virsta mea si a parintilor mei, citi au mai ramas in viata.
      AM TRAIT IN COMUNISM, AM FACUT ASA ZISA REVOLUTIE CU ARMA IN MINA CA UN IDIOT...si generatia mea nu s-a trezit???????!!!!!!
      Cum naiba sa sustii politicieni care una zic si alta fac...si asta din alegeri in alegeri, nu numai odata.
      Iar tipurile astea de mitinguri....sa nu vina nimeni sa spuna ca toti oamenii astia se duc din convingere....ca minerii care au avut autocarele si trenurile puse la dispozitite...gratuit.
      Ma depaseste.
      • +7 (7 voturi)    
        Pentru a schimba o mentalitate (Sâmbătă, 9 iunie 2018, 15:33)

        DE:AD:BE:EF:CA:FE [utilizator] i-a raspuns lui 69Alex

        Este nevoie de 3-4 generatii. Adica - pe scurt - de viata ta.
        • +5 (5 voturi)    
          schimbare (Sâmbătă, 9 iunie 2018, 20:34)

          69Alex [utilizator] i-a raspuns lui DE:AD:BE:EF:CA:FE

          Da, dar am luptat efectiv, ca la razboi in 1989.
          Cei care am fost in strada, colegii mei de gebneratie care au murit , TOTI am crezut in schimbare....ca daca nu, "aginturili straine" nu ar fi facut nimic.
  • +4 (4 voturi)    
    Trist (Sâmbătă, 9 iunie 2018, 15:23)

    Electorul [utilizator]

    Daca vreunul din "susținători "va trece le cele veșnice in timpul deplasării sau al mitingului eu zic ca cei care i-au adus pot fi acuzați de crima.
  • +8 (8 voturi)    
    "aparam viitorul tarii" (Sâmbătă, 9 iunie 2018, 16:03)

    liviu_ [utilizator]

    lool

    bine intr-un fel imi e mila de babuta aia...
    e clar ca habar nu are ce se intampla in tara asta...

    pe de alta parte din cauza ignorantilor ca ea, tara asta este in kktu in care este!
  • +7 (7 voturi)    
    Dragilor, nu va pierdeti speranta ! (Sâmbătă, 9 iunie 2018, 16:04)

    scaraotchi [utilizator]

    E doar un episod din lupta noastra cu Ciuma Rosie si din pacate vor mai fi si altele !

    Important e doar rezultatul final iar aici n-am nicio urma de indoiala..! Sunt sigur ca soarta va fi de partea noastra...!

    Va astept maine seara (Duminica), ca sa dezinfectam locul de germenii lasati in urma de Ciuma Rosie !

    Sa veniti cu ce aveti la indemana: var, spirt, apa oxigenata, cloramina si, bineinteles....palinca...