UPDATE Fosta judecatoare Gabriela Iordache, in stare grava dupa ce a incercat sa se sinucida

de Alina Neagu     HotNews.ro
Duminică, 18 martie 2018, 13:02 Actualitate | Esenţial


Fosta judecatoare Gabriela Iordache (45 de ani), fost presedinte al Judecatoriei Pitesti, este in stare grava dupa ce a incercat sa se sinucida, duminica dimineata, anunta Realitatea TV. Gabriela Iordache a luat o doza mare de medicamente, dupa care a incercat sa isi provoace leziuni grave. Femeia este in stare grava si a fost transportata la spital.

Din primele informatii, femeia a lasat familiei un bilet de adio, inainte de a incerca sa se sinucida.

O ambulanta a intervenit in cursul diminetii in orasul Stefanesti, dupa ce un barbat a sunat la 112 si a anuntat ca sotia sa a incercat sa se sinucida, potrivit Agerpres. Gabriela Iordache, care a ocupat functiile de vicepresedinte si presedinte interimar al Judecatoriei Pitesti, prezenta taieturi pe antebrate si arsuri interne, provocate de ingerarea unei substante initial necunoscute.

Femeia a fost transportata in stare grava la Spitalul Judetean de Urgenta Pitesti si internata in Sectia Anestezie-Terapie Intensiva, medicii luand in calcul sa o transfere la o clinica din Bucuresti.

















16074 vizualizari

  • 0 (24 voturi)    
    Probabil (Duminică, 18 martie 2018, 13:12)

    iPig Pro [utilizator]

    I se apropia pensia si au bagat astia ceva in pensie.
  • +6 (14 voturi)    
    Remuscarilii-s di vina ? (Duminică, 18 martie 2018, 14:25)

    Plagarus [utilizator]

    " Victima " statului II,sentinta A3 & RoGhitza tv
    • +11 (15 voturi)    
      Hm (Duminică, 18 martie 2018, 14:48)

      imi_pasa_de_romania [utilizator] i-a raspuns lui Plagarus

      Din pacate nu vom afla cate lcururi stia si despre cine...
  • -1 (13 voturi)    
    Inainte mergea (Duminică, 18 martie 2018, 14:27)

    Kosmos [utilizator]

    cu internatul la nebuni , un doctor corupt semna si te scoteai ..a bagat frica DNA ul in doctori?
    • +5 (11 voturi)    
      ce dosare a avut/avea? (Duminică, 18 martie 2018, 15:12)

      nick24 [utilizator] i-a raspuns lui Kosmos

      o lista?
  • +2 (8 voturi)    
    Asta ce mai facuse (Duminică, 18 martie 2018, 15:40)

    John M. [utilizator]

    ca am uitat ?!
    • +1 (3 voturi)    
      n-a facut nimic cunoscut (Luni, 19 martie 2018, 10:46)

      c.oameni [utilizator] i-a raspuns lui John M.

      In acest moment e doar o fosta judecatoare.

      De ce e "fosta"? S-a pensionat la 45 de ani?

      "Conform ultimei declaraţii de avere, din iulie 2017, judecătoarea Gabriela Iordache a avut în 2016 un venit de 208.330 lei, iar soţul său, executorul judecătoresc Ion Iordache, a câştigat 561.622 lei. Gabriela Iordache are un cont de 93.000 lei la BRD, iar împreună cu soţul său deţine patru terenuri în oraşul Ştefăneşti, o casă bătrânească şi o casă de 240 mp tot în Ştefăneşti, 3 apartamente, dintre care două în Constanţa, precum şi trei maşini, un Suzuki Grand Vitara, un Audi A6 şi o Toyota Land Cruiser."
  • 0 (10 voturi)    
    s-a impuscat in fular? (Duminică, 18 martie 2018, 16:44)

    Francisc 1 [utilizator]

    la victimele statului paralel se poarta!