Elena Udrea a reactionat la aparitia pozelor cu ea si Alina Bica: In lipsa pozelor cu Kovesi la taiatul porcului, protestarii pro Sistem au gasit ce sa share-uiasca

de Alina Neagu     HotNews.ro
Luni, 5 martie 2018, 1:17 Actualitate | Esenţial


Udrea si Bica
Foto: Facebook / Narcis Vlad Barbu
Elena Udrea a reactionat, duminica seara, pe pagina sa de Facebook, dupa aparitia pozelor cu ea si Alina Bica, postate pe Facebook de un roman care sustine ca acestea au fost facute in Costa Rica: "In lipsa pozelor cu Kovesi la taiatul porcului, protestarii pro Sistem au gasit ce sa 'share-uiasca'. Poze cu mine si Alina in Costa Rica. Daca stiam ca intereseaza pe cineva, puneam eu fotografii zilnic. Chiar si din cabinetul ginecologului", a scris Udrea.

"Dar, ca sa satisfac placerea unora de a manca rahat si pentru a-i scuti pe romanii cu care ne intalnim pe la pizza sa ne faca poze pe furis, de maine ma ocup sa aveti un raport in imagini al prezentei mele aici", a adaugat Udrea.

Un roman a postat pe Facebook, duminica seara, fotografii in care apar Elena Udrea si Alina Bica, despre care sustine ca au fost facute in Costa Rica, unde cele doua au anuntat ca se afla dupa ce au parasit tara.

Fotografiile au fost postate duminica seara pe Facebook de Narcis Vlad Barbu, fiind insotite de urmatorul text: "Nuti, spaima Plescoilor, e la fel de blonda, la fel de neburtoasa si foarte departe de bratul prea scurt al legii. Live din Jaco, Costa Rica. Intereseaza pe cineva? Macar sa redistribuie, pana ajunge la altcineva, pe care chiar il (o) intereseaza. Ma urmariti, domnule secretar de stat?"


Citeste mai multe despre   


















3275 vizualizari

  • +20 (22 voturi)    
    Nu-i nevoie de poze de la ginecolog (Luni, 5 martie 2018, 1:31)

    troncota [utilizator]

    eu ma multumesc si cu poze cu damele astea doua la puscarie.
    • +6 (6 voturi)    
      Multi ani am avut o parere buna despre Udrea (Luni, 5 martie 2018, 9:30)

      cartofil [utilizator] i-a raspuns lui troncota

      Era destul de retinuta in aprecieri, parea ca nu seamana cu ceilalti infractori grobieni care populeaza tara asta. Se pare ca m-am inselat. Incoltita, si fara a intrezari probabil o portita de scapare, are un comportament similar unui cocalar gen Vlad Cosma. Acuze de mahala in stanga si in dreapta.
  • +14 (16 voturi)    
    Taiatul porcului nu e infractiune (Luni, 5 martie 2018, 1:37)

    Sparafucile [utilizator]

    Bine , nici o burta prea mica nu e infractiune dar o oarece enervare se simte in tonul lui Udrea . Prea foloseste cu OSTENTATIE expresia " a minca rahat " , semn ca nu i-au picat bine dezvaluirile despre dimensiunile suspect de minuscule ale abdomenului ei .
  • +16 (18 voturi)    
    Gravida draga de ea (Luni, 5 martie 2018, 1:37)

    mitg [utilizator]

    De ce se-nfurie? N-a furat destul incat sa stea in lux pret de inca cateva decenii?
  • +14 (16 voturi)    
    Doamna Udrea (Luni, 5 martie 2018, 1:46)

    Armadilo [utilizator]

    Mai incet cu pianul pe scari.

    Cand erati la butoane nu era nici o problema. aveati informatii de prima mana pentru domnul Cocos in ce priveste afacerile.

    Acum SISTEMUL nu mai este bun?

    Sa va fie rusine, voua tuturor care ati capatuit tara asta si acum stati bine mersi la soare.

    Doamna Bica, dupa retrocedari si alte tunuri, va prieste bine caldura de Costa Rica????
  • +18 (20 voturi)    
    Udroaio daca tăceai (Luni, 5 martie 2018, 3:37)

    batmanss [utilizator]

    puteai da impresia ca ești mai inteligenta. Stai liniștita , niciun om cu scaun la cap nu-si dorește poze cu tine la ginecolog , mie personal mi s-ar face greață . Eventual câteva poze cu brățări la maini dacă s-ar putea , așa poze mi-aș dori .
  • +9 (11 voturi)    
    Obraznicia fugarei de cursa scurta !!!! (Luni, 5 martie 2018, 8:09)

    Plagarus [utilizator]

    Blocarea conturilor oriunde ar fi ele, o vor intoarce acasa la Targsor.
  • +8 (10 voturi)    
    Sarcina recenta, nu se vede! (Luni, 5 martie 2018, 8:49)

    Inapasevedeinvers [utilizator]

    In autobuz:
    -Domnule, dar tare sunteti nesimtit! Sunt gravida s nu pot sta in picioare, va rog sa-mi cedati locul pe scaun!
    Imi pare rau, vai, ma scuzati, dar nu am observat, nu se cunoaste... de cand sunteti gravida?
    -De vreo ora dar ... sunt asa extenuata!!!
  • +9 (11 voturi)    
    "Draga" Nutzy, (Luni, 5 martie 2018, 8:52)

    Rescator [utilizator]

    Cand erai la butoane in guvernarea Udrea-Basescu-Boc
    te pupai cu toti generalii si sefii din statul paralel si din cel perpendicular.Aveai informatii si protectie ca sa
    poti fura linistita.Acum nu mai este bine!?
  • -1 (3 voturi)    
    buget? (Luni, 5 martie 2018, 13:47)

    nelamurit [utilizator]

    daca EU si AB au "furat" ca sa aiba bani de Costa Rica, inseamna ca fotograful este bogat.
    Sau i s-a platit deplasarea? de catre cine?