​Sondaj: Traficul pe ninsoare, in prima zi de scoala. Cum ai circulat astazi in oras?

de Red. Stiri     HotNews.ro
Luni, 15 ianuarie 2018, 12:43 Actualitate | Esenţial


Sondaj trafic rutier
Foto: Hotnews
Capitala a avut parte, luni, de prima ninsoare semnificativa din aceasta iarna, chiar in ziua in care a reinceput scoala, dupa vacanta de sarbatori. Traficul pe multe artere se desfasura cu dificultate.

  • Cum ai circulat astazi si cum evaluezi prestatia primariei? Participa la sondajul HotNews.ro











Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.















4113 vizualizari

  • +8 (8 voturi)    
    uau! (Luni, 15 ianuarie 2018, 12:54)

    Motanul_incaltat [utilizator]

    Mi se pare geniala optiunea "Ca de obicei, edilii au fost ok". Stiu ca era punct nu virgula acolo, dar pur si simplu mi se pare colosala formularea :))
  • +12 (12 voturi)    
    Fantastic! (Luni, 15 ianuarie 2018, 12:56)

    emil bobu [utilizator]

    Am mers cu metroul.
  • +7 (7 voturi)    
    Teribil (Luni, 15 ianuarie 2018, 13:47)

    dezincatushatul [utilizator]

    In conditiile in care temperatura a fost sub 0 grade, inca de ieri, si riscul producerii de polei este ridicat, cel putin bulevardele trebuiau sa fie stropite cu clorura de calciu. Dimineata la 7:30 cand traficul era deja intens bulevardele erau ALBE, semn clar ca s-a intervenit DELOC, cel putin fizic, caci pe hartie probabil s-au imprastiat zeci de tone de material antiderapant.
    Multumim! stimati primari ai capitalei.
    • +3 (3 voturi)    
      Am votat-o! (Luni, 15 ianuarie 2018, 16:10)

      Sunt_nimic! [utilizator] i-a raspuns lui dezincatushatul

      Confirm, am iesit din bloc la 7:25, iar pe jos era ALB, atat pe trotuar cat si pe carosabil. Am facut ceteva poze "prima zi de adevarata iarna"!
      Tramvaiul 41 a avut interziere considerabila, din cazua ca a trebui sa remorchez un vagon defect ...
  • +4 (6 voturi)    
    Proasta combinatie (Luni, 15 ianuarie 2018, 14:01)

    tybvaly [utilizator]

    Zapada si inceputul scolii !!!
  • +2 (4 voturi)    
    mai trebuia o optiune sau 2 (Luni, 15 ianuarie 2018, 14:07)

    Adrian2017 [utilizator]

    1. Am mers cu metroul!
    2. Ca de obicei, dar edilii nu si-au facut treaba - zapada pe carosabil/trotuar. (Plec la o ora la care traficul este scazut, elevii nu au plecat spre scola, si nici nu ningea prea tare).
  • +3 (5 voturi)    
    Comment sters de user (Luni, 15 ianuarie 2018, 14:10)

    elf [anonim]