HotNews.ro va ureaza un Craciun fericit si sarbatori frumoase alaturi de cei dragi!

de Redactia     HotNews.ro
Luni, 25 decembrie 2017, 0:54 Actualitate | Esenţial


HotNews.ro va ureaza un Craciun fericit si sarbatori frumoase alaturi de cei dragi!


















679 vizualizari

  • +9 (15 voturi)    
    Toate urarile de bine si pentru voi, (Luni, 25 decembrie 2017, 1:31)

    Ciobanul Bucur [utilizator]

    cei de la HotNews!
    Sa fiti mereu tari, sa nu va lasati intimidati de mafiotii pesedisti! Nu sunt vesnici, asa cum isi imagineaza ei. Le vine randul si lor, in curand.
    • -2 (16 voturi)    
      Doamne, nici acum de Craciun (Luni, 25 decembrie 2017, 2:41)

      xrogo [utilizator] i-a raspuns lui Ciobanul Bucur

      nu se lasa dezbinarea si ura la o parte, dati-i inainte cu tupeu, vorba cantecului!
      In alta ordine de idei, sarbatori frumoase alaturi de cei dragi, sa va fie masa imbelsugata si sufletul senin!
      • +1 (7 voturi)    
        Dezbinare cu hotii, da, sa tot fie!!! (Luni, 25 decembrie 2017, 12:09)

        UnOarecareRoman [utilizator] i-a raspuns lui xrogo

        Nu e vorba de dezbinare, fartate.
        E vorba de raul revarsat peste Romania de cei care ne urasc.
        Miselia e cu atat mai abjecta cu cat ei se folosesc pana si de acest prilej sau de altele asemenea pentru a se spala! No way! Daca credeti cu adevarat in valorile Craciunului, si nu le folositi ca pretexte pentru a aburi credulii, pentru a parazita, puneti mana si scapati de mizeria care va caracterizeaza. Caci nu Craciunul va este specific, ci mizeria!
    • +5 (11 voturi)    
      Ne vedem in Piata Victoriei (Luni, 25 decembrie 2017, 2:51)

      2087 [utilizator] i-a raspuns lui Ciobanul Bucur

      As fi iesit si azi, dar aparent azi se intalnesc superstitia si consumerismul si nu e nimeni acolo.
    • +2 (4 voturi)    
      Craciun fericit HN! (Luni, 25 decembrie 2017, 15:12)

      paonipao [utilizator] i-a raspuns lui Ciobanul Bucur

      La multi ani cu sanatate!
      Bucurati-va si fiti fericiti alaturi de cei dragi....
      Ne asteapta zile grele...sper sa nu renuntati nici voi si nici cei ce gandesc asemenea voua!
      Eu nu voi renunta niciodata!
      #Rezist.
  • +9 (11 voturi)    
    Craciun fericit! (Luni, 25 decembrie 2017, 2:40)

    amanda13 [utilizator]

    Craciun fericit tuturor! Va urez sa fiti la fel de puternici si impartiali. Sunteti principala mea sursa de stiri aici peste ocean si nu trece o zi fara sa va citesc!
    Sanatate, bucurii, fericire alaturi de familie si un an care sa ne scape de PSD!
  • +7 (9 voturi)    
    Cele bune sa ne adune... :) (Luni, 25 decembrie 2017, 2:47)

    Clop [utilizator]

    Craciun fericit, Hotnews!
  • +8 (8 voturi)    
    La Multi Ani Romania! (Luni, 25 decembrie 2017, 7:02)

    Coco Whistle [utilizator]

    simt deja mirosul cozonacilor....
  • +7 (9 voturi)    
    Cinste site-ului Hot News ! (Luni, 25 decembrie 2017, 10:00)

    Sparafucile [utilizator]

    De ce ? Fiindca ne adreseaza fara ocolisuri urarea de "Craciun Fericit ! " Ia cautati , de curiozitate , ce alte site-uri isi asuma aceasta IDENTITATE CRESTINA ? Vor spune unii : "nu-i nicio identitate, este doar un gest de
    politete fata de cititorii crestini ". Daca-i pe asa, cum de nu s-au contaminat si alte site-uri de aceasta politete ? Aud ? Banuiala mea : incet , incet , abordarea lui Trump incepe sa cucereasca lumea , deja napadita de ateism , islamism si neo-marxism . Si acum , sa ne reamintim o frumoasa vorba a lui Petre Tutea : " Iisus puncteaza vesnicia cu absolutul sau divin " . La Multi Ani , dragi crestini , oriunde v-ati afla !
  • +7 (7 voturi)    
    Multumesc pt urari, HotNews ! La randul meu (Luni, 25 decembrie 2017, 10:06)

    Susufler0 [utilizator]

    va doresc sa aveti o minunata Sarbatoare a Craciunului, linistita si imbelsugat alaturi de cei ce va sunt dragi !

    Un Craciun extraordinar doresc si tuturor userilor acestui site, de la cel mai timid si linistit si pana la cel mai vulcanic !

    PS. Nu te-am uitat nici pe tine, srah : Un Craciun de poveste sa ai !
  • +7 (7 voturi)    
    Craciun fericit (Luni, 25 decembrie 2017, 10:18)

    motanul_gri [utilizator]

    ... redactiei si cititorilor !
  • +4 (6 voturi)    
    Craciun Fericit HotNews (Luni, 25 decembrie 2017, 10:48)

    un_carnat [utilizator]

    Un site de stiri divers si ca lumea. Mult succes si la anul!
  • -3 (9 voturi)    
    Craciun fericit tuturor! (Luni, 25 decembrie 2017, 10:50)

    Altiro [utilizator]

    Se pare ca Hotnews a revenit la ganduri mai blande dupa ce, aproape zilnic, ne-a obisnuit cu articole ce stimulau atacarea bisericii, a credintei si traditiilor "de ev mediu"ale romanilor ..
    • +1 (9 voturi)    
      Manajementul BOR este Putred (Luni, 25 decembrie 2017, 11:29)

      un domn [utilizator] i-a raspuns lui Altiro

      NU Biserica Ortodoxa Romana! Contestam Aplecarea Slugarnica a Manajementului BOR in fata Penalilor P$D Ciuma Rosie, Lipsa de Transparenta in Folosirea Activelor BOR precum si tradarea de neam afisata la 1 decembrie 2017 prin deplasarea la Kiril Nasul Rachetelor URSS, nimic altceva!
  • +6 (6 voturi)    
    La multi ani! (Luni, 25 decembrie 2017, 12:11)

    Ricochet [utilizator]

    Sarbatori cu bucurii si santate sa aveti.
  • +6 (8 voturi)    
    La multi ani! (Luni, 25 decembrie 2017, 12:21)

    valll [utilizator]

    Tuturor celor care contribuie la realizarea HotNews, dar si celor care il citesc si se exprima in comentarii, va doresc o sfanta sarbatoare a Craciunului cu sanatate si bucurie!
  • +6 (6 voturi)    
    Sarbatori (Luni, 25 decembrie 2017, 13:50)

    Lucris [utilizator]

    La multi ani, prieteni! Sa fiti sanatosi si plini de bucurie! Craciun fericit!
  • +4 (4 voturi)    
    Craciun Fericit!!! (Marţi, 26 decembrie 2017, 11:34)

    Impotriva prostiei din tara [utilizator]

    Multumim pentru tot, Hotnews!
  • +1 (1 vot)    
    La Mulți Ani (Marţi, 26 decembrie 2017, 23:43)

    mopsu [utilizator]

    cu sănătate și mulțumiri pentru ce ne oferiți!