Inspectia Judiciara la DNA Ploiesti, dupa o plangere facuta de Ana Maria Patru

de RH     HotNews.ro
Miercuri, 27 septembrie 2017, 13:10 Actualitate | Esenţial


Inspectori la DNA Ploiesti
Foto: ZiarulIncomod.ro
Trei inspectori de la Inspectia Judiciara au ​venit miercuri la DNA Prahova in urma unei plangeri facute de Ana Maria Patru, fosta sefa a Autoritatii Electorale Permanente, anunta Ziarul Incomod.

Ana Maria Patru a venit miercuri dimineata la DNA Prahova, pentru a fi audiata ca suspect intr-un nou dosar de coruptie. Ea a declarat reporterilor ca procurorii l-ar fi sunat pe copilul sau, aflat la scoala, pentru a-i transmite informatia ca ea va fi audiata.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















3406 vizualizari

  • +7 (9 voturi)    
    ok (Miercuri, 27 septembrie 2017, 13:17)

    liviu_ [utilizator]

    este normal sa se mai faca astfel de controale...
    ce nu este normal este ca atunci cand un control e clar facut sa destabilizeze o institutie, sa nu se ia masuri impotriva celor care fac "sesizarea"...
    • +3 (5 voturi)    
      daca (Miercuri, 27 septembrie 2017, 15:13)

      nahir [utilizator] i-a raspuns lui liviu_

      suni aiurea la 112, te alegi cu multe ponoase.
      ce se intampla daca se fac sesizari fara rost la inspectia judiciara, doar ca sa agasezi DNA?
      mi-e greu sa cred ca o institutie a statului comunica prin intermediul copilului cuiva, cu acesta. In cazul de fata, ca DNA ar fi sunat si i-ar fi cerut minorului familiei Patru sa-i comunice mamei ca e asteptata la audieri.
      • +4 (6 voturi)    
        Comment sters de user (Miercuri, 27 septembrie 2017, 15:29)

        ABetterWorldWithoutVladimir [anonim] i-a raspuns lui nahir

  • +2 (4 voturi)    
    numarul de telefon ? (Miercuri, 27 septembrie 2017, 13:24)

    cladob [utilizator]

    De unde il aveau ? L-a dat ea cumva?
  • +4 (10 voturi)    
    Sttul de drept (Miercuri, 27 septembrie 2017, 13:33)

    Bogdan_100 [utilizator]

    Inversat. Infractorii trimit inspectia (politia interna CSM) la cei ce ii ancheteaza.
    • +2 (6 voturi)    
      normal (Miercuri, 27 septembrie 2017, 14:39)

      subcultura [utilizator] i-a raspuns lui Bogdan_100

      de n-o ajunge Nutu Camataru procuror general!
  • +2 (8 voturi)    
    ce bine ca a iesit PSD-ul (Miercuri, 27 septembrie 2017, 13:40)

    rochiri [utilizator]

    Ministrul Justitie , cearta procurori, Inspectia judiciara este avocatul hotilor...
  • -4 (12 voturi)    
    Ei nu se poate, elita DNA sub ancheta (Miercuri, 27 septembrie 2017, 13:58)

    xrogo [utilizator]

    Inspectiei Judiciare, sau nu e chiar elita si madam Kovesi iar ne-a mintit?
  • +7 (11 voturi)    
    asta e cea mai tare (Miercuri, 27 septembrie 2017, 14:00)

    gogu_milogu [utilizator]

    inventie sa chemi IJ pe care am auzit-o pana acum..... deci disperarea e mare sau pur si simplu in functiile respective au fost niste hahalere nebune....
  • -1 (9 voturi)    
    Oare am inteles bine? (Miercuri, 27 septembrie 2017, 15:27)

    holinessdani [utilizator]

    Niste procurori au sunat un copil la scoala (!!!), in timpul orelor(!!!) sa-i spuna ca maica-sa e o infractoare?
    Asa ceva nu si-ar fi permis un procuror nici in anii cei mai negrii ai comunismului.
    • -1 (3 voturi)    
      Asa crezi d-ta ... (Miercuri, 27 septembrie 2017, 17:26)

      blackarrow [utilizator] i-a raspuns lui holinessdani

      ca procurorii n-au alta treaba ?! de vrajeli tudoreliene ai auzit ?
    • 0 (0 voturi)    
      Da (Joi, 28 septembrie 2017, 10:10)

      The Special One [utilizator] i-a raspuns lui holinessdani

      Din ce spune dansa, asa se pare, acuma nu stim daca e adevarat, dar e usor de verificat, si ar fi bine hotnews sa ne tina la curent, pt ca daca e adevarat mi se pare f f grav.