Dacian Ciolos, implicat intr-un accident de circulatie usor. Fostul premier nu a fost ranit

de Alina Neagu     HotNews.ro
Vineri, 8 septembrie 2017, 11:09 Actualitate | Esenţial


Dacian Ciolos
Foto: Guvernul Romaniei
Dacian Ciolos a fost implicat, joi, intr-un accident de circulatie usor in judetul Dambovita. Masina in care se aflau fostul premier si sotia sa a fost lovita de un sofer targovistean care circula cu viteza si nu a pastrat distanta in mers, scrie Gazetadambovitei.ro. Fostul premier si sotia sa nu au fost raniti in accident.

Masina celuilalt sofer a suferit daune importante, iar in urma impactului s-au deschis airbag-urile. Potrivit presei locale, sotii Ciolos au sarit in ajutorul soferului, speriati ca masina targovisteanului ar putea lua foc.

Fostul premier a vizitat, in judetul Dambovita, Magicamp, tabara pentru copiii cu afectiuni oncologice deschisa de fostul ministru al Sanatatii din Guvernul tehnocrat, Vlad Voiculescu, a declarat pentru Hotnews.ro Liviu Iolu, fostul purtator de cuvant al Guvernului Ciolos.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















3225 vizualizari

  • +12 (16 voturi)    
    Bravo, ma! (Vineri, 8 septembrie 2017, 11:17)

    omezu [utilizator]

    Te-ai gasit sa intri cu masina in singurul prim-ministru cinstit!
    • 0 (0 voturi)    
      . (Marţi, 10 octombrie 2017, 0:03)

      Nickname agresiv si jignitor, conform hotnews [utilizator] i-a raspuns lui omezu

      Cel mai retardat prim-ministru, de fapt...
  • -6 (16 voturi)    
    accident (Vineri, 8 septembrie 2017, 11:57)

    bobyff [utilizator]

    cine zicea domne ca ciolos are bani... e cel mai modest, uita-te la masina lui. #numairezist #stangaci
    • +4 (8 voturi)    
      M-am uitat la poza (Vineri, 8 septembrie 2017, 13:29)

      JestersTear [utilizator] i-a raspuns lui bobyff

      Insa poza era de la un salon auto. Am facut si eu o poza odata pe strada cu un Lamborghini. Mno, asta nu inseamna ca Lamborghini-ul era al meu!
      In alta ordine de idei (citez de pe un site probabil preferat tie): https://www.antena3.ro/economic/auto/ce-masina-conduce-premierul-dacian-ciolos-328945.html
    • +6 (10 voturi)    
      Si unde ai vazut masina lui? (Vineri, 8 septembrie 2017, 13:55)

      Bogdan_100 [utilizator] i-a raspuns lui bobyff

      V-au aratat poze la partid?
    • 0 (4 voturi)    
      ordin sa loviti (Vineri, 8 septembrie 2017, 18:39)

      yellowdog [utilizator] i-a raspuns lui bobyff

      intr-un om cinstit si corect, naparcilor?
      • 0 (0 voturi)    
        Satul de ipocrizie. Veniti cu un program mai bun! (Marţi, 10 octombrie 2017, 23:16)

        Nickname agresiv si jignitor, conform hotnews [utilizator] i-a raspuns lui yellowdog

        Si daca e asa de cinstit si de corect de ce nu candideaza ca sa ne conduca din nou? Stie ca nu il voteaza nici naiba sau de ce? :)) Apropo, daca tot esti catelus si inca si galben, sa ai grija. :))