Incendiul din Bamboo: Fondatorul clubului, Joshua Castellano, a postat pe Facebook o fotografie din club cu un trabuc in mana dupa ce legea anti-fumat intrase in vigoare

de Red. Stiri     HotNews.ro
Sâmbătă, 21 ianuarie 2017, 8:11 Actualitate | Esenţial


Joshua Castellano cu trabucul in club in mai 2016
Foto: Facebook / Joshua Castellano
Fondatorul si cel care controleaza firma ce detine clubul Bamboo, italianul Joshua Castellano, a postat pe contul sau de Facebook in ultimul an o fotografie in care apare tinand un trabuc in mana in interiorul unui club ce pare chiar Bamboo. Fotografia a fost postata pe 7 mai 2016, dupa intrarea in vigoare a legii care interzice fumatul in incinte inchise.

Legea anti-fumat a intrat in vigoare pe 17 martie 2016.

Reamintim ca o martora a declarat presei dupa incendiul din clubul Bamboo ca in local s-a fumat toata noaptea, in ciuda avertismentelor date de ospatari. Tanara a spus ca multi clienti fumau "palmat".

Pana la acest moment autoritatile nu au indicat nici o cauza pentru declansarea incendiului care a distrus din temelii clubul Bamboo. Pana la ora scrierii acestei stiri nu s-a inregistrat nici o victima. 27 de persoane au fost spitalizate.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.


















6513 vizualizari

  • -17 (39 voturi)    
    Really?! (Sâmbătă, 21 ianuarie 2017, 8:56)

    Ciprian1979c [utilizator]

    Hotnews...asta e o stire?! Si eu fumam la baie, in liceu si era fumatul interzis si-mi luam si bataie!
    • +9 (17 voturi)    
      Fumatul omoară. (Sâmbătă, 21 ianuarie 2017, 9:28)

      asavreau [utilizator] i-a raspuns lui Ciprian1979c

      Este o diferență între a te omorî pe tine și a omorî pe alții.Sper să înțelegi asta și să nu mai susții fumatul ori'unde.
    • +2 (8 voturi)    
      Comentariu sters de utilizator (Sâmbătă, 21 ianuarie 2017, 9:54)

      [anonim] i-a raspuns lui Ciprian1979c

    • +5 (7 voturi)    
      Si? (Sâmbătă, 21 ianuarie 2017, 9:59)

      A R [utilizator] i-a raspuns lui Ciprian1979c

      A luat cumva foc liceul?
      • +3 (7 voturi)    
        :)) (Sâmbătă, 21 ianuarie 2017, 11:49)

        Ciprian1979c [utilizator] i-a raspuns lui A R

        Atunci, ar fi fost o stire, nu?:))) ca am fumat eu in wc
  • +3 (3 voturi)    
    Giosue Castellano, zis Joshua, nepot al temutei... (Sâmbătă, 21 ianuarie 2017, 9:43)

    Plagarus [utilizator]

    ..... Pupetta Maresca,++++++Uomo Bono ?!
  • +2 (2 voturi)    
    Verificare (Sâmbătă, 21 ianuarie 2017, 14:00)

    vlad.pe [utilizator]

    DNA, SRI si Anaf ar trebui sa se sesizeze legat de afacerile acestui domn.
  • 0 (0 voturi)    
    Electronic (Sâmbătă, 21 ianuarie 2017, 16:01)

    cmg_george [utilizator]

    Era electronic!!!
  • 0 (0 voturi)    
    bamboo (Sâmbătă, 21 ianuarie 2017, 18:29)

    simi00032 [utilizator]

    un cocosat de la televiziune ``latrina ` a emis ipoteza ca SRI a dat foc ca sa se provoce manfestatii de strada cu scopul de a inlatura guvernul,Mai aschimodie cine mama dracului iese in strada pentru fii si fice ale celor imbogatiti prin hotie De ce se incalca legea fumatului ?
    pentru ca cei ce trebuia sa sanctioneze se temeau de parinti acestor insecte ,pentru ei nu exista DUMNEZEU ,nu exista respect,nu exista legi
  • 0 (0 voturi)    
    Date vechi . (Sâmbătă, 21 ianuarie 2017, 20:52)

    Andrei_Fieraru [utilizator]

    Italianul nu mai este demult actionar la Bamboo . Vedeti pe la pantofarii nostri , cum sta treaba .
  • 0 (0 voturi)    
    Frumosi si liberi (Sâmbătă, 21 ianuarie 2017, 22:05)

    Irina25 [utilizator]

    Si fac ce "vrea" muschii lor...