UPDATE Incident in comuna Nana, in timpul unei vizite a Elenei Udrea: O batrana a fost agresata. Politia s-a autosesizat dupa difuzarea unor imagini de catre Antena 3/ PMP afirma ca nu are nicio legatura cu incidentul “nefericit”

de I.R.     HotNews.ro
Joi, 8 mai 2014, 11:11 Actualitate | Esenţial


Politistii din localitatea Curcani, comuna Nana, judetul Calarasi s-au autosesizat si au deschis un dosar de cercetare privind agresarea unei femei de catre reprezentanti ai PMP, in timpul unei vizite a Elenei Udrea in comuna Nana, fiind facute cercetari pentru lovire sau alte violente, relateaza Mediafax.

"Politisti din cadrul Sectiei 3 Politie Rurala Curcani s-au sesizat din oficiu, in seara de 07 mai a.c., cu privire la faptul ca, in aceeasi zi, pe raza comunei Nana, judetul Calarasi, in timpul unei vizite efectuate de lideri ai unui partid politic, in parcul din localitate, a avut loc o agresiune", se arata intr-un comunicat de presa al Inspectoratului de Politie al Judetului Calarasi.

Potrivit unor surse apropiate anchetei, incidentul a avut loc in timpul vizitei facute de Elena Udrea in parcul din comuna Nana, in campania electorala a PMP.

Reprezentantii IPJ Calarasi au precizat ca, din verificarile efectuate pana in prezent, a fost identificat "F. Stefan, de 45 ani, din comuna Curcani, judetul Calarasi, care, pe fondul unor discutii contradictorii, ar fi agresat fizic o femeie de 62 ani, din comuna Nana".

Surse apropiate anchetei au precizat ca agresorul este Stefan Fileata, care o insotea pe Elena Udrea in vizita facuta in parcul din comuna Nana.

Femeia agresata depune la aceasta ora plangere la Politie, potrivit televiziunilor de stiri.

In aceasta cauza s-a intocmit dosar penal pentru savarsirea infractiunii de lovire sau alte violente, urmand sa fie continuate cercetarile, sub supravegherea procurorului, in vederea stabilirii cu exactitate a tuturor imprejurarilor producerii faptei, a precizat IPJ Calarasi.

Surse din randul anchetatorilor au precizat ca joi vor fi chemati la audieri la politie agresorul si femeia care ar fi fost lovita.

Politistii s-au autosesizat dupa ce Antena 3 a prezentat imagini filmate in timpul incidentului, sustinand ca femeia voia sa se planga de modul in care s-a facut restituirea terenurilor in comuna, dar a fost impiedicata de catre un grup constituit din membri PMP pentru asigurarea protectiei Elenei Udrea.

UPDATE PMP sustine intr-un comunicat ca nu are "nicio legatura" cu acest incident nefericit si "protesteaza fata de manipularea opiniei publice de catre postul TV Antena 3".

“Partidul Mișcarea Populară dezaprobă ferm violența în toate formele ei, indiferent cine o generează și condamnă agresiunea petrecută în comuna Nana din județul Călărași împotriva unei doamne inofensive, aflată în zona în care avea loc un eveniment la care participau mai mulți deputați PMP.

Partidul Mișcarea Populară nu are nicio legătură cu acest incident local nefericit. Suntem solidari cu suferința acestei femei nevinovate și condamnăm atitudinea injurioasă avută de același individ agresor și de alții față de jurnaliști. Violența fizică sau verbală nu are nicio justificare, indiferent de apartenența politică, religioasă sau de altă natură.

De asemenea, PMP protestează față de manipularea opiniei publice de către postul TV Antena 3, care deformează grosolan realitatea și în acest caz. Echipa de linșaj mediatic condusă de Mihai Gâdea execută, ca de obicei, ordinele politice ale șefilor reali ai postului, Victor Ponta și Dan Voiculescu, în dispreț total față de adevăr și normele audiovizualului."






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















8836 vizualizari

  • -25 (39 voturi)    
    hai cu articolul pe prima pagina (Joi, 8 mai 2014, 11:14)

    Tovarasu' Spirala [utilizator]

    sa isi aduca aminte lumea ce fel de oameni sunt la pmp
    • +13 (15 voturi)    
      corect! (Joi, 8 mai 2014, 11:39)

      Tovarasul_Mos_Craciun [utilizator] i-a raspuns lui Tovarasu' Spirala

      Defapt tiganul burtos era chiar Elena Udrea vestita in luptele de wrestling.
      • -11 (17 voturi)    
        numai ca au stat (Joi, 8 mai 2014, 13:00)

        adrian8 [utilizator] i-a raspuns lui Tovarasul_Mos_Craciun

        si nu au facut nimic in timp ce ala o tavalea pe aia ...arata caracterul lor !
        • +5 (7 voturi)    
          Se vede si al tau (Joi, 8 mai 2014, 15:08)

          Bogdan_100 [utilizator] i-a raspuns lui adrian8

          Care comentezi un incident evident organizat si tratat minciunos de un post de dezinformare.
          • -2 (8 voturi)    
            altul fara dubii! (Joi, 8 mai 2014, 15:59)

            basilicus [utilizator] i-a raspuns lui Bogdan_100

            De unde stii tu ca a fost un incident ~evident organizat~?
            De cine? Cum? Cand? De ce?
          • -1 (5 voturi)    
            evident ? (Joi, 8 mai 2014, 17:51)

            adrian8 [utilizator] i-a raspuns lui Bogdan_100

            de unde ?

            organizat .. de cine , cum ai dovezi ?

            de ce tratat mincinos ? unde e minciuna ...?
        • 0 (2 voturi)    
          da (Joi, 8 mai 2014, 17:38)

          Tovarasul_Mos_Craciun [utilizator] i-a raspuns lui adrian8

          chiar ma gandeam ca oricine in tara asta are curaj sa se bata cu satra. sunt sigur ca tu sarea imediat.
      • +7 (9 voturi)    
        Daca s-a pierdut vreo gaina la Nana... (Joi, 8 mai 2014, 14:00)

        pedepsitorul [utilizator] i-a raspuns lui Tovarasul_Mos_Craciun

        Daca s-a pierdut vreo gaina la Nana, sa stiti ca e posibil ca armata de badigarzi voluntari ai Elenei Udrea este clar raspunzatoare !

        Eu observ doua fapte concrete:

        - O bruta fara ratiune, si fara educatie, care din exces de zel - ''doar imbraceste'' o persoana deja recalcitranta!

        - Manipularea media, asupra unui om politic legata de un incident neferict, prin expresia mincinoasa '' oamenii lui Udrea''!
    • +7 (11 voturi)    
      de ce? (Joi, 8 mai 2014, 13:21)

      gigel de luxembourg [utilizator] i-a raspuns lui Tovarasu' Spirala

      de ce ar fi articolul asta de prima pagina? doar pt ca esti tu plin de ura si orice articol care poate lovi in basescu sau udrea trebuie sa fie pe prima pagina? nu, baiete, asta e la antene, aici se face presa, dovada ca articolul apare si apare cu importanta cuvenita, fara istericalele tipice antenoizilor.
      • -7 (13 voturi)    
        desigur (Joi, 8 mai 2014, 14:09)

        srpc [utilizator] i-a raspuns lui gigel de luxembourg

        acolo se face "presa" antibasista, aici se face "presa" probasista! presa fara ghilimele nu se mai face nicaieri...
    • +2 (4 voturi)    
      Da, hai sa vedem ce oameni sunt la PSD: (Joi, 8 mai 2014, 16:29)

      Alius [utilizator] i-a raspuns lui Tovarasu' Spirala

      "Fostul prefect de Galati Emanoil Bocaneanu a fost arestat preventiv, dupa ce ar fi incercat sa angajeze un asasin pentru uciderea unui martor"

      "Emanoil Catalin Bocaneanu a fost numit prefect de Victor Ponta in a doua zi a mandatului sau de prim ministru, respectiv 8 mai 2012, dupa cum noteaza ziaristul Catalin Prisacariu, pe blogul lui."

      Sa facem comparatii sa vedem care este mai ticalos.
  • +19 (27 voturi)    
    Hm (Joi, 8 mai 2014, 11:20)

    Soljenitin [utilizator]

    Si chestia asta antibasescu a fost capturata fix de halena 3. Mai sa fie, ce bafta au baietii astia, mai ceva decat aia de la irealitatea cand au filmat clipul din linkul de mai jos:

    https://www.youtube.com/watch?v=cG79gExnZJA
    • -9 (15 voturi)    
      antena 3 anuntase vizita cu o zi inainte (Joi, 8 mai 2014, 11:43)

      Tovarasu' Spirala [utilizator] i-a raspuns lui Soljenitin

      antena 3 anuntase cu o zi inainte ca vor merge sa filmeze parcul amenajat de primar din banii dati de udrea
      • +3 (5 voturi)    
        /// (Joi, 8 mai 2014, 15:50)

        hmara [utilizator] i-a raspuns lui Tovarasu' Spirala

        Si au luat si baba cu ei , repetau scenariul si regia.
        Cunoastem.
        Am vazut de-astea regizate de a3, pe le niste demonstratii, prin piata.
        Pe gustul tau. Curat murdar.
    • -2 (14 voturi)    
      si asta e argumentul tau ? (Joi, 8 mai 2014, 12:16)

      adrian8 [utilizator] i-a raspuns lui Soljenitin

      da cine vroiai sa 'prinda' momentul ? b1 cumva?

      nu e o poveste e o filmare ... deci nu mai bate campii .
      • +1 (7 voturi)    
        se confirma ca a3 si beunu (Joi, 8 mai 2014, 12:31)

        un domn [utilizator] i-a raspuns lui adrian8

        sunt Reperele tale valorice...imi este rushine ca esti roman !
        • -7 (9 voturi)    
          se confirma ca 'iti' este rusine . (Joi, 8 mai 2014, 13:01)

          adrian8 [utilizator] i-a raspuns lui un domn

          desi eu nu cred ca ....
          • +3 (7 voturi)    
            Ceea ce se confirma cu siguranta (Joi, 8 mai 2014, 15:11)

            Bogdan_100 [utilizator] i-a raspuns lui adrian8

            ///
            - Reaua credinta A3 ce organizeaza astfel de incidente si le prezinta deformat
            - Nivelul jalnic la care gruparea infractionala psd si piticii au adus viata politica doar pentru a FURA ei
            Simple evidente.
            • 0 (6 voturi)    
              ceva concret ai ? (Joi, 8 mai 2014, 17:52)

              adrian8 [utilizator] i-a raspuns lui Bogdan_100

              pana una alta exista o filmare care dovedeste exact contrariul susstinut de voi .. deci ?
              • +1 (3 voturi)    
                filmarea nu exista pe HN, deci nu exista (Joi, 8 mai 2014, 18:50)

                basilicus [utilizator] i-a raspuns lui adrian8

                Ciudat, de ce nu apare si filmul alaturi de stire, așa cum se face de obicei?
          • +3 (5 voturi)    
            Mai degraba (Joi, 8 mai 2014, 15:19)

            Soljenitin [utilizator] i-a raspuns lui adrian8

            As crede ca ii este rusine ca sunt pesedistii romani... Genul asta de rusine il simt si eu!
            • +5 (7 voturi)    
              ORICE pesedist (Joi, 8 mai 2014, 15:37)

              un domn [utilizator] i-a raspuns lui Soljenitin

              este o Rushine pentru Romania, deschid eun excel si pune in el...s ar putea sa se blpcheze excelul cate DUDE de pesedishti cu Penalu sunt...
      • +9 (13 voturi)    
        zat (Joi, 8 mai 2014, 12:32)

        Soljenitin [utilizator] i-a raspuns lui adrian8

        Sigur ca este o filmare, Captain Obvious, ai descoperit apa calda. Mai incearca, poate descoperi si sapunul. Necazul este ca, la cata incredere am eu in halena 3, sunt convins ca agresiunea a fost planuita a se intampla "la momentul potrivit" pentru a se da apa la moara stricata a lui Felix. In concluzie, du-te cu cercul, baietas.
        • -5 (11 voturi)    
          si tot planuita a fost (Joi, 8 mai 2014, 13:03)

          adrian8 [utilizator] i-a raspuns lui Soljenitin

          si asistarea pasiva facute pmp/pdl-isti in timp ce aia 'gusta' pamantul ?

          o sa se afle destul de repede cine e respectivul ..ca doar e filmat ..si atunci vedem cine este ..pmp,pdl,psd,sau angajat al a3 ... rabdare.
  • +15 (25 voturi)    
    Pute a facatura: Antena 3 via Ponta (Joi, 8 mai 2014, 11:30)

    Cristiann80 [utilizator]

    Am inteles foarte clar ca acel agresor NU este membru PMP si ca nu are nicio treaba cu Elena Udrea. Mai mult, este membru PDL, dar si ei neaga asa ceva! Ma rog, pare totul cusut cu ata alba si bag mana in foc pentru faptul ca totul a fost regizat de Antena 3, deoarece au ajuns la Nana cu viteza luminii, curios,nu? Este clar ca acei oameni au fost adusi din alta comuna, se spune ca au fost adusi cu niste masini. Si Ponta era tinut la curent cu tot ce era acolo, iar e curios !!! Ce concidente, Ponta era aproape de zona cu princina!!!! Antena 3 ajunsa acolo inaintea Elenei Udrea! Mai sa fie!!!!
    • +10 (14 voturi)    
      Lucraturi securiste Voiculesciene (Joi, 8 mai 2014, 11:44)

      Matrafirefox [utilizator] i-a raspuns lui Cristiann80

      Voiculescu mai are putin pana la parnaie si tremura de frica, tot ce stie sa faca e sa manipuleze, asta l-au invatat la securitate, deci asta face, manipuleaza.
    • -11 (17 voturi)    
      gorila sprijinea actiunea pmp nu a pdl (Joi, 8 mai 2014, 11:49)

      Tovarasu' Spirala [utilizator] i-a raspuns lui Cristiann80

      important e ca gorila aia a trantit pe jos o femeie in varsta deoarece aceasta voia sa protesteze la o actine a pmp, ca inca are carnet pdl si nu pmp nu e relevant, boc e in aceeasi situatie, are carnet pdl si sprijina pmp
    • +14 (18 voturi)    
      antena 3 a inteles benefiiciile agricul- (Joi, 8 mai 2014, 11:50)

      un domn [utilizator] i-a raspuns lui Cristiann80

      turii de la Ministrul Daniel Constantit si isi cumpara terenuri in zona pentru ca dupa 13 mai se vor ocupa cu Plantatul...profesionisti in stiri ..vor devein profesionisti in plantat..si Viata satului in variant Antena 3 va avea noi si interesanta reportaje din zona !
    • -8 (16 voturi)    
      Nici Pinalti (Joi, 8 mai 2014, 11:55)

      Gustav666 [utilizator] i-a raspuns lui Cristiann80

      n-are nicio legatura cu Elena Udrea? Asa o fi, ca este inca membru al PDL.
    • 0 (4 voturi)    
      Ești atât de sigur...? (Joi, 8 mai 2014, 13:56)

      basilicus [utilizator] i-a raspuns lui Cristiann80

      Spui că înțelegi ”foarte clar”, că este ”foarte clar”, că ”bagi mâna în foc” că e înscenare. Bravo! E bine când cineva nu are niciun dubiu chiar și când nu a fost martor al unui incident.
  • +17 (23 voturi)    
    Voiculescu (Joi, 8 mai 2014, 11:32)

    Snitzelvienez [utilizator]

    Oare pana cand se mai amana condamnarea?
    • +9 (15 voturi)    
      13 e cu Noroc pentru Romania (Joi, 8 mai 2014, 11:51)

      un domn [utilizator] i-a raspuns lui Snitzelvienez

      e de vis aceasta zi !, Berea se savureaza la Universitate unde mercenarii Varanului au pus umarul la Violentele din strada in iarna 2012 !
  • -4 (10 voturi)    
    Hahaha (Joi, 8 mai 2014, 11:37)

    un dac [utilizator]

    Ati inceput sa preluati stiri de pe Antena 3? Trist.
    Doar ca sa-l faceti fericit pe prietenul vostru Blaga?
    • -2 (6 voturi)    
      te mira ? (Joi, 8 mai 2014, 13:07)

      adrian8 [utilizator] i-a raspuns lui un dac

      stirile se preiau de oriunde sunt date .. si apoi se verifica , si daca sunt false se scrie intens ca sa dovedeasca ce fel de stiri dau respectivii .

      pe de alta parte ..ieri au preluat o 'stire' conform careia unii spun 'pe cuvantul meu' ca am vazut pe site-ul rus ca a fost masluit un referendul ..dar fara cea mai mica dovada .. nici macar un screen-priint ..ceva .. deci ....
  • +3 (9 voturi)    
    Ponta (Joi, 8 mai 2014, 12:14)

    marius112 [utilizator]

    Se autosesizeaza? Militia se autosesizeaza? Cum Ponta ii pune la lipit afise,asa ii pune oriunde.Tovarasul ponta
  • -4 (12 voturi)    
    exista si filmare .... (Joi, 8 mai 2014, 12:15)

    adrian8 [utilizator]

    HN , nu il gasiti ?

    si nu am vazut nici un pixel albastru acolo ...
    • +7 (9 voturi)    
      filmare cu legitmimatia PMP ? (Joi, 8 mai 2014, 12:30)

      un domn [utilizator] i-a raspuns lui adrian8

      sau cu United Shpagas of Democracy ?
      • -5 (7 voturi)    
        cu evenimentul descris . (Joi, 8 mai 2014, 13:08)

        adrian8 [utilizator] i-a raspuns lui un domn

        ce nu intelegi ?
        • +3 (5 voturi)    
          citeste up date nu ce spune Latrina (Joi, 8 mai 2014, 13:43)

          un domn [utilizator] i-a raspuns lui adrian8

          3
          • -2 (4 voturi)    
            ce vorbesti mai ? (Joi, 8 mai 2014, 17:55)

            adrian8 [utilizator] i-a raspuns lui un domn

            eu zic de film , inca nu am aflat cine e ala ..deci nu zic ca e pmp-pdl-ist .

            dar e clar simpatizant , ca asa pare din filmare .

            si tot clar e cum pmp-pdl-isti stau si se uita la aia cum 'gusta tzarana' .

            ps. filmuletul inca nu a aparut pe HN ..o fi greu de adaugat in-page ...
            • +3 (5 voturi)    
              cool man (Joi, 8 mai 2014, 20:22)

              nahir [utilizator] i-a raspuns lui adrian8

              - "eu zic de film" zici tu, adica :regie, distributie, "motooooor, scena x dubla y".
              interesant. te agiti pentru un film

              - ai o logica trasnet : "dar e clar simpatizant , ca asa pare din filmare"
              deci, daca apare in filmarea aia pe care nu o gaseste nimeni, inseamna ca e, fara niciun dubiu, simpatizant (nu conteaza al cui).
              si tu si altii ca tine, vreti sa fiti credibili???
              • -2 (2 voturi)    
                nu gaseste nimeni filmarea? (Vineri, 9 mai 2014, 9:54)

                basilicus [utilizator] i-a raspuns lui nahir

                doar la B1 nu a rulat, in rest e peste tot.
                • +2 (2 voturi)    
                  pt. stirile televizate, (Vineri, 9 mai 2014, 11:36)

                  nahir [utilizator] i-a raspuns lui basilicus

                  apelez la digi24 si protv. atat.
                  daca "...in rest e peste tot...", inseamna ca si aceste 2 canale de stiri sunt in aceeasi oala cu beunutv?
                  oricum, mareata stire de care va agitati toti voi acesti adulatori ai prim mitomanului tarii, e de doi bani.
                  puteati sa veniti si voi cu chestii mai serioase si credibile.
  • +7 (9 voturi)    
    Pe bune? (Joi, 8 mai 2014, 12:50)

    IulianaZaharia [anonim]

    Politia Rurala din...... Curcani?
  • -4 (8 voturi)    
    Misterele unei drame! (Joi, 8 mai 2014, 12:52)

    hotnewsfil [utilizator]

    Cum s-o fi adresat victima catre Elena Udrea? Si-a expus cazul personal si i-a cerut, politicos, ajutorul pantru a-si gasi dreptatea, eventual cu concursul PMP, sau a avut un limbaj violent, cu care a implicat-o pe Elena Udrea in nedreptatile suferite de ea?
    Si-o fi cerut ea dreptatea si comisiei 'Ponta', care a fost timp indelungat la Nana, pentru investigatii anti-Basescu, cum le-o fi vorbit ea, ce raspuns - promisiuni o fi primit?
    Cu siguranta, onorabila doamna, in varsta de 62 de ani, nu si-a parasit casa la indemnul vreunui politruc pesedist, ca s-o atace pe Elena Udrea, atat de agreata de Ponta.
    Se pare ca, in acest caz nu este la mijloc mana oamenilor cu sarcina de partid, din partea mitomanului violent.
    • -2 (4 voturi)    
      deci sa inteleg ca a meritat .. (Joi, 8 mai 2014, 14:11)

      adrian8 [utilizator] i-a raspuns lui hotnewsfil

      sa faca ala trante cu ea ... si aia care 'ridica' romania sa stea sa se uite ... ok .
  • -5 (11 voturi)    
    PiMP ridică Romania? (Joi, 8 mai 2014, 13:29)

    basilicus [utilizator]

    Nu prea!
    Grobianul a pus-o la pamant pe acea femeie iar deputatii PiMP se uitau nepăsători. Niciunul nu a schițat măcar un gest de ajutor, niciunul nu a ridicat-o!!

    Apropo, la începutul filmării, în timp ce Udrea strange maini și pupă fețe, grobianul e mereu lângă ea.
    • -2 (4 voturi)    
      asta e perfecta ! (Joi, 8 mai 2014, 13:52)

      adrian8 [utilizator] i-a raspuns lui basilicus

      pmp ridica romania , si langa o poza cu aia cum stau si se uita in timp ce femeia respectiva are nevoie de a fi ridicata ...

      :)
    • +4 (6 voturi)    
      Comentariu sters de utilizator (Joi, 8 mai 2014, 14:28)

      [anonim] i-a raspuns lui basilicus

      • -1 (3 voturi)    
        argument? (Joi, 8 mai 2014, 16:01)

        basilicus [utilizator] i-a raspuns lui

        Deci ~badea, gadea si ciuvica~ sunt argumentul tau la grobianismul oamenilor PMP? Inclusiv a celor 2 deputati care se uitau nepasatori! Sau si aia 2 erau platiti de A3 si nu venisera cu Udrea?
        • -1 (3 voturi)    
          voiculescu ... (Joi, 8 mai 2014, 17:55)

          adrian8 [utilizator] i-a raspuns lui basilicus

          e de vina !
        • +1 (3 voturi)    
          Comentariu sters de utilizator (Joi, 8 mai 2014, 20:33)

          [anonim] i-a raspuns lui basilicus

          • -1 (1 vot)    
            astea sunt argumentele tale? (Vineri, 9 mai 2014, 9:53)

            basilicus [utilizator] i-a raspuns lui

            Bravo atunci, ești demni de membrii PiMP din Curcani și nana.
  • +2 (4 voturi)    
    Nana (Joi, 8 mai 2014, 15:28)

    Dana Bob [anonim]

    Aseara Elena Udrea era in direct de la Nana la RTV!
    Logic : daca acolo s-ar fi intamplat ceva din cauza E Udrea , oamenii ar fi vorbit!
    Udrea avea in spate multi sateni!
    Asa ca nu stiu ce sa zic de filmarea respectiva!
    • -2 (4 voturi)    
      Aia erau sateni? (Joi, 8 mai 2014, 16:03)

      basilicus [utilizator] i-a raspuns lui Dana Bob

      Brunetii aia eleganti ca niste manelisti erau sateni?
      • -1 (3 voturi)    
        fani pmp . (Joi, 8 mai 2014, 17:56)

        adrian8 [utilizator] i-a raspuns lui basilicus

        orbitau in jurul blondei .
        • +2 (4 voturi)    
          va doresc sa stati (Joi, 8 mai 2014, 20:27)

          nahir [utilizator] i-a raspuns lui adrian8

          si voi toata ziua in soare, pe camp, dand la sapa, ani si ani de zile, ca asta inseamna agricultura si abia pe urma sa comentati.
          si mai ziceati de unii sau altii ca sunt grobieni.
          uitati-va in oglinda.
          • -3 (3 voturi)    
            tu ai stat prea mult in soare ... (Joi, 8 mai 2014, 21:06)

            adrian8 [utilizator] i-a raspuns lui nahir

            mai sus scriai ca nu gaseste nimeni filmuletul ..acum vad ca comentezi ca aiai erau bronzati de soare ..deci l-ai gasit si l-ai vazut ... interesant .

            apropo ..de la soare se schimba si trasaturile ....? ca daca zici tu ca aia erau 'sateni bronzati' ... esti chiar haios !
            • +2 (2 voturi)    
              nu desteptule (Vineri, 9 mai 2014, 11:38)

              nahir [utilizator] i-a raspuns lui adrian8

              am comentat comentariul tendentios al colegului tau de celula de partid.
              da' pt. voi, astia platiti la norma, e mai greu cu ganditul ca deh, "noi muncim, noi nu gandim".
  • +2 (2 voturi)    
    Nana (Vineri, 9 mai 2014, 6:16)

    Dana Bob [anonim]

    Ca sa va lamuriti cu "cazul Nana" ar fi bine sa cautati pe RTV! Aseara au fost in direct de la Nana!
    Sotul doamnei in cauza era in studio! Mai multi sateni in fata camerelor la Nana!
    Concluzii
    1. Femeia era beata [ declaratii sateni}
    2. Sotul nu stia nimic de incident dar recunoaste ca sotia mai bea "un paharel , doua ca tot omul"
    3 .Femeia cu pricina era foarte incoerenta in vorbire si tare suparata ca primaria a facut o toaleta in incinta si nu in curte !
    4. Sotul nu stie unde are sotia teren !
    Sau straduit enorm cei de la Rtv sa dea in vileag o "exclusivitate' marca Otv! In parte au reusit!