Iulian Chifu, consilier prezidential pentru afaceri strategice si securitate: Un stat serios isi aduce acasa infractorii condamnati. Multi nu vor mai dormi bine

de Alina Neagu     HotNews.ro
Vineri, 19 iulie 2013, 9:05 Actualitate | Esenţial


Consilierul prezidential pentru afaceri strategice si securitate internationala, Iulian Chifu, afirma, referitor la cazul Omar Hayssam, ca un "un stat serios isi aduce acasa toti infractorii condamnati", el adaugand ca: "Multi nu vor mai dormi bine vacanta asta si anii urmatori". "Un stat serios isi aduce acasa toti infractorii condamnati. Multi nu vor mai dormi bine vacanta asta si anii urmatori...", a comentat pe Facebook consilierul prezidential referitor la aducerea in tara a lui Hayssam, citat de Mediafax.

Omar Hayssam a fost predat Politiei Romane, vineri dimineata, a anuntat purtatorul de cuvant al sefului statului, Bogdan Oprea, precizand ca nu se pot oferi in acest moment informatii suplimentare si mentionand ca presedintele Basescu multumeste institutiilor si ofiterilor implicati in operatiune.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















4031 vizualizari

  • +25 (25 voturi)    
    Cine nu va mai dormi bine? (Vineri, 19 iulie 2013, 9:11)

    Sani [utilizator]

    Cateva nume:
    - Ion Iliescu
    - Adrian Nastase
    - Viorel Hrebenciuc
    - Victor Ponta
    - Crizel Antonescu
  • -24 (24 voturi)    
    Vai, ce smecheri suntem (Vineri, 19 iulie 2013, 9:24)

    evoque [utilizator]

    ce treaba are un .... consilier vremelnic cu asemenea declaratii: "Multi nu vor mai dormi bine vacanta asta si anii urmatori", unde vei fi mataluta in urmatorii ani, hmmm?!! de unde atatia impaunati, in tara asta orice vremelnic cand prinde un post se crede dumnezeu si etern
    • +20 (20 voturi)    
      Va preda in continuare studentilor... (Vineri, 19 iulie 2013, 10:16)

      denvarel [utilizator] i-a raspuns lui evoque

      In timp ce altii vor infunda puscaria.
      Ce te doare pe tine unde o sa fie Chifu peste 2 ani?
    • +20 (20 voturi)    
      Ce devreme v-ati trezit astazi (Vineri, 19 iulie 2013, 10:30)

      Trojan.H [utilizator] i-a raspuns lui evoque

      S-a dat alarma pe unitate?
    • +7 (7 voturi)    
      spune-i (Vineri, 19 iulie 2013, 11:48)

      ZeroAbsolut [utilizator] i-a raspuns lui evoque

      faza cu vremelnicu ce se crede dumnezeu si etern lui CtrlV Pontanocchio. El e atat de ingamfat incat a uitat deja chiar exemplul gaunosului sau mentor, Nascase El Insusi.
      • -4 (4 voturi)    
        o afla (Vineri, 19 iulie 2013, 11:57)

        evoque [utilizator] i-a raspuns lui ZeroAbsolut

        singur mai devreme sau mai tarziu.
    • -5 (5 voturi)    
      Cristopher VanGoethem (Vineri, 19 iulie 2013, 11:55)

      Bocu' lu'Ioha [utilizator] i-a raspuns lui evoque

      pe asta cand il aduceti in puscarie mai "stat serios"?
      pt cei care au uitat e soldatul american care l-a omorat pe Teo Peter
      • -4 (4 voturi)    
        pe asta (Vineri, 19 iulie 2013, 11:59)

        evoque [utilizator] i-a raspuns lui Bocu' lu'Ioha

        nu. El nu a impartit milionul cu nimeni si nu a mancat ciorbita cu nimeni.
  • +12 (14 voturi)    
    Completare care se impune de la sine (Vineri, 19 iulie 2013, 10:03)

    hotnewsfil [utilizator]

    Iulian Chifu :
    .........'Multi nu vor mai dormi bine'.
    ------------
    Nu-i nimic. Dorm bine cei din tara si pentru ei.
  • +16 (16 voturi)    
    Eu as vrea sa doarma ...... da' la racoare (Vineri, 19 iulie 2013, 10:12)

    linarel [utilizator]

    Oare cine sa fie cei ce ...." nu vor mai dormi bine vacanta asta si anii urmatori...", oare cine , oare cine....
    Hmmmm... se face curatenie generala
  • +19 (19 voturi)    
    Comentariu sters de utilizator (Vineri, 19 iulie 2013, 10:18)

    [anonim]