Elena Udrea s-a intalnit cu printul Charles

de I.B.     HotNews.ro
Marţi, 15 noiembrie 2011, 23:50 Actualitate | Esenţial


Printul Charles si Elena Udrea
Ministrul Dezvoltarii Regionale si Turismului Elena Udrea a avut in cursul zilei de marti o intalnire cu Alteta Sa Regala Charles, Printul de Wales pentru a discuta despre promovarea turismului romanesc.

Ministrul a publicat pe blogulul si contul sau de facebook fotografii si cateva cuvinte fara a oferi mai multe amanunte.



















3771 vizualizari

  • 0 (0 voturi)    
    super (Miercuri, 16 noiembrie 2011, 0:03)

    laurentiucat [utilizator]

    si cu ministrul care raspunde in guvernul de pe tamisa,cand?
  • -3 (7 voturi)    
    Mai exact (Miercuri, 16 noiembrie 2011, 0:12)

    Prostu' satului [anonim]

    S-a discutat in esenta cum ar putea profita d-na ministru, pentru promovarea propriei imagini si cariere politice, eventual si a partidului, de imensa publicitate gratuita pe care ne-o face Printul Charles si alti cativa.
    Altfel, eu cred sincer in bunele intentii ale d-nei ministru, chiar cred. Atata doar ca bunastarea turismului romanesc nu e chiar pe primul loc pe lista de prioritati a domniei sale.
  • 0 (0 voturi)    
    Charles y Elena (Miercuri, 16 noiembrie 2011, 4:25)

    Laly [anonim]

    Reclama este superba.
  • +1 (1 vot)    
    profesional (Miercuri, 16 noiembrie 2011, 6:21)

    echilibru [anonim]

    oh, ce bine ca s-a imbracat decent de data asta, macar atata cat se vede in poza.
  • -2 (2 voturi)    
    Elena & Charles (Miercuri, 16 noiembrie 2011, 6:28)

    Cor Dorel [anonim]

    Printul Charles este foarte pragmatic. De ceva vreme curteaza Romania vazand ca mamei sale i-a harazit Dumnezeu o lunga domnie si s-a indragostit atat de mult de a noastra tara incat iata ca a inceput sa o curteze si pe frumoasa Elena Udrea ca de...poate asa-i convinge pe romani sa transforme republica din nou in regat.
    • +1 (3 voturi)    
      Cred ca i-a soptit un personaj foaaarte sus pus (Miercuri, 16 noiembrie 2011, 9:27)

      marius [anonim] i-a raspuns lui Cor Dorel

      "Forget camilla, you should see the rooster's wife!"
  • +1 (1 vot)    
    printul angliei (Miercuri, 16 noiembrie 2011, 10:39)

    gelu soferu [anonim]

    privind casa regala din anglia....
    o monarhie e o monarhie.. nu e circul cu al de basescu, ponta, antonescu etc...
    au si ei problemele lor, dar sunt mult mai verticali...
  • 0 (0 voturi)    
    dece (Miercuri, 16 noiembrie 2011, 13:40)

    afanase chelu [anonim]

    o fi luat dna udrea o pozitie asa defensiva ?
    iar printul, parca se scarpina, cumva.
  • 0 (0 voturi)    
    Marketing este cuvantul cheie (Miercuri, 16 noiembrie 2011, 18:18)

    ozoneM [anonim]

    Sa faci poza cu Printul Charles da bine in campanie. Adevarul este ca acesta a fost motivul principal pentru care a fost ea la Londra. Normal ca a scris doar cateva cuvinte pe blog, altceva nu a facut acolo.
  • 0 (0 voturi)    
    go home (Miercuri, 16 noiembrie 2011, 21:35)

    Marta [anonim]

    Foarte frumos,Udrea s-a facut si cu poza pt afisul de campanie. Oare i-o fi dus si printului Charles un exemplar cu "minunatul" pictorial pe care l-a facut?