VIDEO Un roman a fost prins cu pantalonii in vine dupa o incercare esuata de a jefui un magazin din Portugalia

de A.N.     HotNews.ro
Miercuri, 18 noiembrie 2009, 10:30 Actualitate | Diasporă


Un hot roman care incerca sa jefuiasca un supermarket din localitatea portugheza Almancil a ramas blocat intr-o fereastra mai mult de 11 ore, inainte sa fie salvat de catre pompieri, relateaza pagina de internet ksdk.com. Romanul a ramas intepenit in fereastra si, in incercarea esuata de a se elibera, a ramas doar in chiloti.

Incidentul a avut loc duminica, in orasul din sudul Portugaliei. Hotul a incercat sa intre in supermarket printr-o mica fereastra, insa a ramas intepenit in spatiul ingust.

Romanul, care are 22 de ani, a incercat sa se elibereze insa nu a reusit sa faca altceva decat sa-si dea pantalonii jos, ramanand doar in chiloti.

Hotul a rams blocat in fereastra mai mult de 11 ore, fiind descoperit de proprietarul magazinului. Pompierii au reusit sa-l elibereze pe hotul roman dupa doua ore. El a fost arestat imediat de catre politisti.










Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















2207 vizualizari

  • -1 (15 voturi)    
    de etnie roma! (Miercuri, 18 noiembrie 2009, 10:57)

    cititor [anonim]

    de ce nu se specifica in articol ca e de etnie roma?

    e t i g a n !!!!!!!!!!!!!!!!!

    noi n u s u n t e m h o t i !!!!!!!!

    m-am saturat sa fiu confundat cu un tigan! sa mi se zica hot pentru ca nimeni nu face diferenta intre romanii muncitori si tiganii hoti si cersetori
    • +2 (2 voturi)    
      Fiecare vede ce vrea...se pare (Miercuri, 18 noiembrie 2009, 15:15)

      George32 [utilizator] i-a raspuns lui cititor

      Daca ala e tigan, atunci tu trebuie sa fii Alba ca Zapada.
  • +5 (7 voturi)    
    ce atata etnie... (Miercuri, 18 noiembrie 2009, 11:11)

    un trecator [anonim]

    Daca un american de etnie... "afro-americana", iti viola tie nevasta, mai conta ce etnie e? A contat etnia americanului care l-a omorat pe Teo Peter? Macar stii ce etnie era? Tara asta a esuat in a-si tine elementele indezirabile sub control, si gata.
    • +3 (5 voturi)    
      DE ACORD (Miercuri, 18 noiembrie 2009, 11:35)

      aaa [anonim] i-a raspuns lui un trecator

      Extraordinar de bine spus! Ultima propozitie este un adevar mare, pe care romanul nu e dispus sa-l accepte, imbratisand mai usor nationalismul si xenofobia.
  • +1 (3 voturi)    
    Lol (Miercuri, 18 noiembrie 2009, 11:15)

    Adi [anonim]

    Il nominalizez pentru Darwin Awards.
  • 0 (0 voturi)    
    Filme (Miercuri, 18 noiembrie 2009, 11:21)

    Vizitiul [utilizator]

    Filme cu prosti :)
  • 0 (0 voturi)    
    penibil (Miercuri, 18 noiembrie 2009, 12:02)

    Ion I [anonim]

    mai bine il lasau acolo :)
  • +1 (1 vot)    
    Albert Einstein (Miercuri, 18 noiembrie 2009, 15:25)

    mc2 [anonim]

    Nationalism is an infantile disease. It is the measles of mankind.