O judecătoare a Tribunalului Gorj a murit de Covid. Ea avea 54 de ani

de N.O.     HotNews.ro
Duminică, 17 octombrie 2021, 15:59 Actualitate | Coronavirus


Terapie Intensiva COVID-19
Foto: Profimedia Images
O judecătoare în vârstă de 54 de ani de la Secția Penală a Tribunalului Gorj a murit de Covid, după ce a ajuns în stare gravă la spital, scrie Gorj Online.

Magistratul a ajuns în stare gravă la spital, după ce a ignorat timp de câteva zile simptomele coronavirusului, și a fost internată mai multe zile la Secția ATI a Spitalului Județean de Urgență Târgu Jiu.

Cristina Simona Moța era sora fostului prim-procuror al Parchetului de pe lângă Tribunalul Gorj, Gheorghe Emil Moţa, care acum activează în DNA şi s-a remarcat prin anchetele în dosare importante, potrivit igj.ro.







Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















21543 vizualizari

  • -5 (25 voturi)    
    Ah, si o veste buna (Duminică, 17 octombrie 2021, 16:16)

    Vaka [utilizator]

    "s-a remarcat prin anchetele în dosare importante"..............................................................................................................
    • +8 (16 voturi)    
      ! (Duminică, 17 octombrie 2021, 18:46)

      tudorr [utilizator] i-a raspuns lui Vaka

      Da, din alea cu suspendare!
  • +21 (37 voturi)    
    Lipseste o informatie importanta (Duminică, 17 octombrie 2021, 16:19)

    Ritzi Pitzi [utilizator]

    Era vaccinata ?
    • +1 (11 voturi)    
      Da (Duminică, 17 octombrie 2021, 20:53)

      Trojan.H [utilizator] i-a raspuns lui Ritzi Pitzi

      N-ar fi avut voie sa intre in Tribunal.
      • +3 (5 voturi)    
        Iar cu minciuna! (Luni, 18 octombrie 2021, 8:00)

        Leo55 [utilizator] i-a raspuns lui Trojan.H

        Citeste "https://www.gorjexpress.ro/judecatoarea-mota-a-murit-de-covid-19/"
        Si nu mai dezinforma.
        Specialii pot intra peste tot. Vezi Shoshoaca.
        • +2 (4 voturi)    
          Şoşoaca e vaccinată (Luni, 18 octombrie 2021, 11:43)

          bumble-bee [utilizator] i-a raspuns lui Leo55

          stai liniştit. Ea doar îi împinge pe fraieri să nu se vaccineze. Profită electoral, da nu e proastă să îşi pună sănătatea în pericol. Mai ales că e obeză şi dacă ar face COVID ar fi pa şi pusi. Ea e frumos vaccinată şi doar ţipă că nu mască nu vaccin pentru prostime.
          • -3 (3 voturi)    
            Ce ar avea de castigat ? (Luni, 18 octombrie 2021, 16:54)

            Ion Popescu NT [utilizator] i-a raspuns lui bumble-bee

            Daca ar face ce sustii tu
            • +4 (4 voturi)    
              putere (Luni, 18 octombrie 2021, 23:09)

              minrest [utilizator] i-a raspuns lui Ion Popescu NT

              Detine deja o baza solida de sustinatori, care i ii asigura o anumita putere.
  • +16 (20 voturi)    
    Mare greseala (Duminică, 17 octombrie 2021, 16:32)

    minrest [utilizator]

    Asta nu este o boala careia sa ii ignori simptomele cateva zile. Pacat!
  • +10 (22 voturi)    
    ! (Duminică, 17 octombrie 2021, 16:43)

    tudorr [utilizator]

    "Vaxxinata" au ba?
    • -5 (13 voturi)    
      Vaccinata, puisor, vaccinata! (Duminică, 17 octombrie 2021, 22:21)

      PlanetaVerde [utilizator] i-a raspuns lui tudorr

      Vaccinata, puisor, vaccinata!

      Daca nu era vaccinata, scria pe juma' de ecran si mai bagau vreo 10 articole. Plus cele 100+ ce comenta-cii a celor ca tine.

      Dupa cum vezi, vaccinul a ajutat-o (decisiv si definitiv) sa faca o forma usoara a bolii.
      • +8 (8 voturi)    
        din păcate pentru imuabilele dvs opinii, (Luni, 18 octombrie 2021, 0:41)

        Whatsupdoc [utilizator] i-a raspuns lui PlanetaVerde

        se pare că nu era vaccinată.
        https://www.gorjexpress.ro/judecatoarea-mota-a-murit-de-covid-19/
  • +5 (15 voturi)    
    nu a fost vaccinata (Duminică, 17 octombrie 2021, 19:41)

    MARIA- [utilizator]

    https://www.facebook.com/daju.narcis

    De ce nu scrie in articol dacă era sau nu vaccinată? Adevărul doare?
  • -1 (7 voturi)    
    De reținut (Duminică, 17 octombrie 2021, 21:24)

    finutza [utilizator]

    Nu am cunoscut-o și nici nu m-a cunoscut doamna judecătoare, dar remarc un lucru: virusul acesta acționează foarte democratic, nu atacă doar săraci, amărășteni, inculți sau oameni fără căpătâi, ci iată, face victime și în high-life.
    • +4 (6 voturi)    
      Ataca creierul mic! (Luni, 18 octombrie 2021, 8:04)

      Leo55 [utilizator] i-a raspuns lui finutza

      Atat de mic ca nu-i duce mintea sa se protejeze!