Petre Daea: Sunt internat de trei zile la Matei Balş. Sunt confirmat cu COVID

de Redactia     HotNews.ro
Vineri, 18 decembrie 2020, 18:55 Actualitate | Coronavirus


Petre Daea
Foto: Ministerul Agriculturii
Fostul ministru PSD al Agriculturii Petre Daea a declarat, pentru News.ro, că este internat de trei zile la Spitalul Matei Balş, fiind confirmat cu COVID-19.

Fostul ministru al Agriculturii Petre Daea a declarat, pentru News.ro, că este internat de trei zile la Spitalul Matei Balş, fiind confirmat pozitiv la infecţia cu noul coronavirus. El a adăugat că se simte bine.

"Sunt internat de trei zile. Mă simt bine. Sunt confirmat COVID. În urma unor analize repetate, sunt internat la Matei Balş”, a afirmat Petre Daea vineri, pentru News.ro.

Întrebat dacă medicii i-au transmis când va fi externat, Daea a răspuns: "Nu eu decid şi nu am o perspectivă acum”.







Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















3840 vizualizari

  • +5 (9 voturi)    
    Comentariu sters de utilizator (Vineri, 18 decembrie 2020, 19:03)

    [anonim]

  • +10 (12 voturi)    
    De ce internat? (Vineri, 18 decembrie 2020, 19:25)

    Baboii [utilizator]

    Si de ce ma rog este internat daca se simte bine? Ca sa ocupe un loc in plus? Sunt oameni care au nevoie mai multa de urmarire medicala decat el.
    Pseudo-nomenclatura lasata mostenire de Ceausescu...
  • +13 (15 voturi)    
    potrivit datelor covid-ul reduce acuitatea (Vineri, 18 decembrie 2020, 19:28)

    __alex__ [utilizator]

    mentala si este echivalenta cu imbatranirea a 10 ani. Va dati seama ce insemana asta pentru Daea? Nu o sa mai spuna 'ratisoara', o sa macane doar.
  • +10 (12 voturi)    
    L-a muscat cormoranu' (Vineri, 18 decembrie 2020, 19:39)

    Carcalete [utilizator]

    ...
  • +14 (18 voturi)    
    Multa sanatate (Vineri, 18 decembrie 2020, 19:43)

    ipolitic [utilizator]

    domnului ministru. Incercati ceaiul de oaie cu infuzie de cormorani, face minuni.
  • +10 (14 voturi)    
    Cormoranii sa aduca Coliva (Vineri, 18 decembrie 2020, 19:56)

    un domn [utilizator]

    La Peshtele D Aia
  • +9 (9 voturi)    
    bea bea...am dat ortul (Vineri, 18 decembrie 2020, 22:59)

    Coco Whistle [utilizator]

    am mai scapat de unul.
  • +4 (4 voturi)    
    Nea Petrica, (Sâmbătă, 19 decembrie 2020, 7:37)

    John M. [utilizator]

    Imi pare sincer rau ca ai patit-o. Ne-am distrat bine cu matale. Iti doresc sa te faci bine.
  • +5 (5 voturi)    
    CORMORANII (Sâmbătă, 19 decembrie 2020, 8:52)

    gibon47 [utilizator]

    Nenea Daea cred că ai luat virusul de la cormorani. Când ieși din spital împușcă-i pe toți.