Ludovic Orban, rezultat negativ al testului pentru coronavirus - surse

de Redactia     HotNews.ro
Vineri, 13 martie 2020, 19:25 Actualitate | Coronavirus


Ludovic Orban
Foto: Captura TVR1
Rezultatul testului COVID-19 pentru premierul Ludovic Orban este negativ, au declarat surse oficiale pentru HotNews.ro.

Premierul Ludovic Orban a anunțat vineri că se izolează pentru 14 zile la Vila Lac 1 după ce senatorul Vergil Chițac a fost confirmat cu coronavirus. Orban a făcut testul, iar rezultatul este negativ pentru coronavirus.

De asemenea, miniștrii și o parte a parlamentarilor s-au testat pentru coronavirus.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















7935 vizualizari

  • +1 (3 voturi)    
    trebuie repetat (Vineri, 13 martie 2020, 19:40)

    of of [utilizator]

    Testul ar trebui repetat peste încă vreo 2 zile.
  • +4 (16 voturi)    
    Încă o dovadă (Vineri, 13 martie 2020, 19:44)

    Mazeta [utilizator]

    că alcoolul este cel mai bun dezinfectant.
  • -3 (9 voturi)    
    Sa-i faca si un test de IQ (Vineri, 13 martie 2020, 19:57)

    galeo [utilizator]

    Nu stiu daca trece de 100
    • 0 (0 voturi)    
      Usor cu zerourile pe scari (Vineri, 13 martie 2020, 22:00)

      PuieMonta007 [utilizator] i-a raspuns lui galeo

      vrei sa spui 10 .... ce n'am da sa aiba 100
    • 0 (0 voturi)    
      Care 50? (Vineri, 13 martie 2020, 22:08)

      Tayen [utilizator] i-a raspuns lui galeo

      Cu indulgență....
    • 0 (0 voturi)    
      L-a facut si i-a dat si acolo NEGATIV (Vineri, 13 martie 2020, 22:20)

      snowflake [utilizator] i-a raspuns lui galeo

      :)
  • -3 (9 voturi)    
    GHINION! )))! (Vineri, 13 martie 2020, 20:52)

    Zett [utilizator]

    ….!
  • 0 (8 voturi)    
    Rezultat negativ? Ce facem acum? (Vineri, 13 martie 2020, 20:58)

    taro [utilizator]

    Toata lumea a plecat pentru doua saptamani in conce..pardon auto-izolare.
    • 0 (0 voturi)    
      Pune dopul la loc (Vineri, 13 martie 2020, 22:00)

      PuieMonta007 [utilizator] i-a raspuns lui taro

      in sampanie :). Vin Ciolacu si Pintea :)
  • 0 (6 voturi)    
    aha (Vineri, 13 martie 2020, 21:00)

    nash pandelica [utilizator]

    pe asta s'a bazat si kaizaru la desemnare.
    e rezistent, sica.
    sa vedem cat rezista la....ciuma rosie.
  • 0 (0 voturi)    
    Asta e (Vineri, 13 martie 2020, 21:28)

    Incomod3 [utilizator]

    avem ghinion...
  • 0 (0 voturi)    
    Mare gesheft !! (Vineri, 13 martie 2020, 21:59)

    Miky113 [utilizator]

    In mod normal se oferea voluntar pt 4k oiuro, si peste 2 saptamani putea da lectii de tonicitate; si transfera puii la alti kaizeri, spre dobandirea ciumelor colorate versus vin_rucshi . Spala-te dupa ce pui mana la: ochi-gura-psarica-psaroi !