Cel mai mare trust media din Turcia, Dogan Media Group, investeste in Romania

de M.P.     HotNews.ro
Miercuri, 31 mai 2006, 0:00


Mogulul Aydin Dogan cucereste Romania

Cel mai mare grup media din Turcia, Dogan Media, intra pe piata din Romania. Acesta a obtinut licenta pentru D TV, un canal de divertisment. Consultantul grupului este Cristian Burci, fostul patron de la Prima TV.

Acesta a confirmat pentru HotNews.ro decizia de investitie in Romania a grupului, cu o suma estimata, la 30-35 de milioane de euro, intr-o prima faza.

Grupul Dogan, detinut de mogulul media Aydin Dogan, este cel mai puternic conglomerat media din Turcia. Are cele mai citite publicatii "Hurriyet" si "Milliyet", Kanal D, CNN-ul local in limba turca (Cnn Turk, joint-venture intre Turner International si Dogan Media Group), agentie de stiri.

Omul de afaceri Dogan detine peste 50 de companii in domeniul bancar, asigurari, energie si turism.

In primele patru luni din 2006, grupul media a obtinut un profit operational de 23 milioane de euro, mai mult decat in tot anul trecut, cand profitul operational a fost de 20 de milioane de euro (EBITDA in 2005).

In Turcia, Kanal D a fost baza de lansare pentru o serie de canale de nisa D-MAX, D-Yesilcam (filme turcesti), D Plus (Cultura, Stil de viata), Emlak (Imobiliare), D Home Video (distributie filme).

Deocamdata se cunosc putine detalii despre noua investitie din Romania.

Cristian Burci pastreaza secretul cu privire la implicarea sa in noua companie: “in urmatoarele 30-60 de zile vor fi discutii", spune Burci. Intrebat daca este adevarat ca detine 30% din compania care va fi creata in Romania, Burci a replicat: "Pana cand aceste lucruri nu vor fi pe hartie, acesta stire este falsa.”

Pe piata de divertisment din Romania au fost lansate o serie de canale de filme si alte emisiuni de divertisment - Pro Cinema, Acasa TV (ambele detinute de americanii de la Central Media Enterprises si, minoritar, de Adrian Sarbu), Hallmark, AXN, canalul pe baza de abonament HBO, Romantica - alaturi de canale de muzica si sport .

Pe de alta parte, data fiind puternica politica de divertisment a statiilor generaliste (Pro TV, Antena 1, Prima TV), s-ar putea spune ca noul Canal D risca sa muste si din audienta acestora.

Dintre televiziunile private, in topul preferintelor telespectatorilor se afla Pro TV si Antena 1.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.


3378 vizualizari

  • 0 (0 voturi)    
    Sa vina Dogan cu divertisment adevarat (Luni, 12 iunie 2006, 9:25)

    Dumi [anonim]

    Era de asteptat si o televiziune dedicata divertismentului, din cite am citit eu, deoarece ProTv nu prea are emisiuni de divertisment, cele de la Antena 1 sunt plictisitoare, Prima TV fiind singura televiziune care are proiecte cit de cit mai interesante. Restul televiziunilor nu prea conteaza in ceea ce priveste divertismentul. Totusi as fi interesat daca va realiza doar productii de afara care sa le puna pe sticla si in Romania, deoarece am observat ca televiziunile rominesti cumpara, in marea lor majoritate, proiecte de afara in loc sa sprijine tinerii din tara si productia locala. Spun asta deoarece si eu am mers la citeva tv din Romania cu proiecte pt emisiuni de divertisment, dar au preferat proiecte de afara, ale mele fiind considerate "prea scumpe", desi nu era asa. La o televiziune am fost intrebat daca am "sustinere" si nu era vorba de cea financiara, ci de un alt gen, (ca doar traim in Romania) eu nefiind coleg de generatie cu "mogulul" Lazarov. Poate ca daca eram, asa aveam si eu vreo sansa. Nu credeti?
  • 0 (0 voturi)    
    Dogan et.al. (Joi, 22 iunie 2006, 2:37)

    Catalin Dimofte [anonim]

    Nu, nu cred ca ati fi avut sanse mai mari etc. Desigur, e foarte posibil sa ma insel, dar mesajul dvs. imi pare ca denota doar frustrarea invinsului.
    La modul general vorbind, trag nadejde ca Dogan si altii care ofera "divertisment," cu sau fara ghilimele, vor esua. Tara asta are nevoie de 1000 de lucruri, dar divertismentul in mod cert nu se numara printre ele.
    Suntem oricum MULT prea odihniti si relaxati. Printre "te uiti si castigi", "stai sa vezi" si-altele asemenea, ma intreb daca o sa vina vreodata si vremea unui slogan de genul "intai da bine si repede din maini si pe urma mai vedem."
  • 0 (0 voturi)    
    angajare (Joi, 9 noiembrie 2006, 15:13)

    vasile mihai [anonim]

    am terminat scoala de operatori ,,colegiul media" a, am fost asisatent platou timp de 2 ani la Centrul; Nationl Media si am lucrat in acest timp pt toate cele trei televiziuni favorit, n24, si national tv . Sunt operator la in prezent de 6 luni.
  • 0 (0 voturi)    
    Intrebare (Vineri, 5 ianuarie 2007, 20:06)

    Catalin Romanescu [anonim]

    Buna ziua. Ma numesc Catalin Romanescu, am 25 de ani si sunt din Ploiesti. Sunt jurnalist de profesie. Am auzit de noul post TV Dogan, insa nu gasesc nicaieri o cale de comunicare cu sefii (turceste nu stiu). As dori sa stiu daca si cum pot lua legatura cu sefii canalului media, in vederea unei angajari.
    Cu stima,
    Catalin ROMANESCU.
  • 0 (0 voturi)    
    propunere de angajare (Sâmbătă, 6 ianuarie 2007, 17:10)

    alina dogariu [anonim]

    Numele meu este Alina Dogariu si am lucrat pana acum ca prezentatoare a unei emisiuni pentru femei,in direct,la postul de televiziune TVR-M.As vrea sa-mi depun un CV la dumneavoastra,in vederea obtinerii unui post de prezentatoare.Daca este necesar,pot participa si la un casting,daca organizati.Sper sa luati in considerare propunerea mea.Nr. meu de telefon este 0721025201.Va multumesc.
  • 0 (0 voturi)    
    posibila angajare (Luni, 8 ianuarie 2007, 11:42)

    Corobea Birceanu Ovidiu [anonim]

    Am 24 ani,am terminat ACADEMIA STIINTE ECONOMICE Bucuresti - comunicare in afaceri si doresc sa imi acordati un interviu in vederea angajarii. Cunosc lb.italiana si lb.engleze perfect,in prezent lucrez asistent Director vanzari.Imi place sa lucrez (pentru inceput orice)intr-o televiziune.
  • 0 (0 voturi)    
    As dori angajare (Miercuri, 10 ianuarie 2007, 12:59)

    Ivan Ortansa Andreea [anonim]

    Buna ziua, numele meu este Andreea Ivan si as dori sa stiu cum pot trimite CV-ul in vederea unui interviu, eventual a angajarii. Mentionez ca am lucrat un an de zile la TVR in cadrul departamentului Coordonare Difuzare Programe, avand functia de Coordonator Emisie. A fost un post temporar vacant, asa ca atunci cand titularul postului s-a intors la serviciu, contractul meu a luat sfarsit. Imi doresc sa-mi continui cariera in televiziune si poate ca aceasta este sansa mea. Astept un raspuns de la dumneavoastra. Va multumesc
  • 0 (0 voturi)    
    angajare (Joi, 11 ianuarie 2007, 12:45)

    tirdea irina [anonim]

    Dear Sirs,

    I am addressing to you, with the hope that your company will give me the opportunity to find a possition corresponding to my experience.
    I am highly interested to work inside your company where my abilities and qualifications could be developed.
    I find myself as a very ambitious person, eager to learn more in order to get the experience, I need to add more profesional value to myself. I am also ready to assume any level of responsability required in such a position, I am capable of working at best results in both a team enviroment and individual activities.
    My outstanding personal qualities include motivation, integrity. I possess excellent communications as well as strong interpersonal skills and strive towards a standard of achievements second to none.
    I hope this information will satisfy your demands and will be taken in consideration as a base of a discussion in case I will be selected for an interview.
    Yours sincerely,
    TIRDEA IRINA
    tel.: 0721982356
    • 0 (0 voturi)    
      punct de vedere (Miercuri, 12 decembrie 2007, 11:04)

      Costello [anonim] i-a raspuns lui tirdea irina

      Îmi pare rău : aşteptam ceva deosebit. Poate că emiteţi cel mai anost program ,cu nişte "vedete" expirate , lipsite de carismă .Năclăiala aceasta este rezulatul unei lipse de fantezii , al unor angajări fără nici un principiu profesional de selecţie . Nici nu mă miră de altfel când unul din creierele de conducere este această doamnă Irina Radu,. o frumuseţe expirată , orgolioasă şi blindată de relaţiile soţului domniei sale . Nu este o lipsă de bun simţ din partea mea să vă comunic punctul acesta de vedere , nu sunt un refulat .Mă aflu printre telespectatorii care ştie să aprecieze estetic un program .Dacă succesul înseamnă grupul "Vacanţa mare " cu un umor căznit , cu nişte regizori selectaţi fără un criteriu profesional şi nişte actori tociţi pe aria comediei , să nu vă mire dacă eşecul este asigurat . Unde sunt scenariştii inventivi pe care îi promovaţi ,unde sunt marile spectacole de divertisment ? Domnul Lazarov a aburit şi această televiziune impunând nişte spectacole "fumate" în alte ţări şi ni le vinde nouă ca fiind originale.Îi răspundeaţi unui domn că poziţia lui critică e o frustrare ,că dânsul nu a fost selecţionat să lucreze la postul Kanal D . O fi şi asta , dar poate că omul trebuia pus să facă ceva . L-aţi chemat - de pildă - pe Tudor Mărăscu să facă un serial de emisiuni . Suficient să-mi dau seama că evoluţia artistică a fost aceeaşi ca la "Surprize , surpize"... E cald şi bine ,nu-i aşa Domnă Irina Radu ? La Kanal D e o pâine bună de mâncat . Vă acuz pentru barierele puse oamenilor de bine care ar fi putut lucra cu prospeţime , şi profesionalism la acest post care ,cred , că nu va întârzia multă vreme să vă arate uşa !
  • 0 (0 voturi)    
    angajare (Joi, 11 ianuarie 2007, 15:55)

    TONE CAMELIA LUANA [anonim]

    Buna ziua. Numele meu este Tone Camelia-Luana.
    Sunt studenta la Universitatea Romano-Americana-TURISM, anul 2 ,bucuresti si mi-as dori sa pot lucra alaturi de o echipa consacrata si cu experienta pentru formarea mea profesionala in domeniul comunicarii. Detin atestate Cambrigde(lb.engleza) si D.L.F.(lb. franceza)si certificat de competente in profesia de receptioner.pentru alte informatii pot trimite cv-ul meu ,insa as dori o adresa de contact .De asemenea,ma puteti contacta la nr ,.de tel.0722361100. As fi extrem de fericita daca ati lua in considerare cererea mea.Va multumesc!
  • 0 (0 voturi)    
    DOĞAN BEYİN DİKKATİNE L?TFEN (Joi, 11 ianuarie 2007, 22:36)

    PRUNEANU CRİSTİNA [anonim]

    SAYIN DOĞAN BEYİN DİKKATİNE M?MK?NSE TABİKİ BEN
    ROMANYADA YASAYAN FAKAT ?İFTE VATANDASLİĞA SAHİP 24 YASINDA BİR BAYANIM CİDDİ BİR FİRMADA YETİSTİRİLMEK İSTERİM ROMENCE T?RK?E BİLENE İHTİYACINIZ VARSA SİZİN FİRMADA ?ALISMAK İSTİYORUM SAYGILARIMLA [M?MK?NSE CEVAP BEKLİYORUM]
  • 0 (0 voturi)    
    o posibila angajare! (Luni, 15 ianuarie 2007, 14:46)

    cocos cristina [anonim]

    Sunt studenta in anul 2 la Universitatea Romano Americana Facultatea Economia turismului intern si international si imi doresc foarte mult sa ma integrez in colectivul dumneavoastra. Nu am lucrat pana in prezent, dar cunoscand limba turca incerc sa fac un prim pas in viata alaturi de acest colectiv. Alte limbi studiate ar mai fii limba franceza,limba engleza si acum limba spaniola. Am 20 de ani , locuiesc in Bucuresti,am terminat Liceul de Aeronautica din Bucuresti in 2005 cu atestat in functie de tehnician. Daca cele cateva randuri va multumesc astept cu nerabdare un semn din partea dvs. Cu multumiri.
  • 0 (0 voturi)    
    In vederea unei angajari (Luni, 22 ianuarie 2007, 10:27)

    Daniela Marinescu [anonim]

    Buna ziua! Monentan Lucrez in Televiziunile Money Channel si Alpha TV ca secretar de emisie si operator prompter insa doresc sa fac parte din colectivul acestei televiziuni. Doresc angajarea in functia de secretar emisie sau producator emisiuni. Multumesc!
  • 0 (0 voturi)    
    o eventuala angajare (Luni, 22 ianuarie 2007, 23:54)

    Catalina Buzoianu [anonim]

    In prezent sunt angajat al postului Tv Antena 1 Constanta si in acelasi timp corespondent Antena 1 Bucuresti - Antena 3. Am aflat de faptul ca in curand Kanal D va emite si in Romania si as fi interesata de o angajare la acest post. M-ar interesa, in cazul in care exista posibilitatea sa lucrez ca si corespondent local, la Constanta, al acestui post.
    Va rog sa ma ajutati cu o adresa de e-mail , un numa de telefon/fax sau eventual o persoana de contact cu care sa pot lua legatura pentru detalii.
  • 0 (0 voturi)    
    Sansa unui post (Marţi, 23 ianuarie 2007, 0:33)

    Mariana Anghel [anonim]

    Sunt o persoana delicata dar in acelasi timp hotara sa faca ceva in viata! Sunt in prezent studenta in anul II la Facultatea Marketing si Afaceri Economice Internationale, Coordonator la firma Avon Cosmetics Romania. Desi nu am lucrat in acest domeniu, pot spune ca sunt dispusa sa fac fata provocarilor! Va astept cu o propunere din partea dumneavoastra la adresa: alyssa1407@yahoo.com sau la tel. 0723.158.426.
    Cu respect,
    Mariana Anghel
  • 0 (0 voturi)    
    o sansa (Luni, 5 februarie 2007, 12:46)

    visian ana maria [anonim]

    sunt studenta in anul I la Facultatea de Marketing in cadrul ASE Bucuresti, la zi.Daca veti avea nevoie de tineri motivati si cu idei constuctive, as dori sa ma prezint la un interviu pentru orice tip de post.Pentru a ma contacta: tel. 0721284733
  • 0 (0 voturi)    
    Stimata redactie. (Luni, 5 februarie 2007, 16:08)

    Dumitrescu Marian [anonim]

    Nu vreau sa fiu rautacios dar in Turcia anilor 90 -92 ziarele nu se vindeau decat cu poze mari cu femei goale. Ziarul daca nu avea poze cu femei nu se vindea. Asa am ajuns si noi acum, cu parere de rau. Cum auzim de o firma care plateste mai bine imediat ne etalam ca pe taraba sa ne vindem trupurile ca sufletul nu mai conteaza.
    Cu respect.
  • 0 (0 voturi)    
    Date de contact (Marţi, 6 februarie 2007, 18:57)

    vicentiu [anonim]

    Se poate afla datele de contact (adresa mail, telefon, adresa, pagina web) pentru a vorbi cu cineva de la aceasta televiziune.Orice informatie este bine venita.Multumesc.
  • 0 (0 voturi)    
    Angajare (Miercuri, 7 februarie 2007, 22:27)

    Razvan Radulescu [anonim]

    Io nu vreau sa ma angajez la Kanal D
  • 0 (0 voturi)    
    doresc sa ma angajez (Joi, 8 februarie 2007, 15:51)

    Oancea Cristian [anonim]

    sint operator de sunet din anul 1992 la Opera Romana si doresc sa ma angajez la postul dumneavoastra de televiziune
  • 0 (0 voturi)    
    angajare (Joi, 8 februarie 2007, 16:54)

    CORNELIA CRISTEA [anonim]

    Cand refuzi o data o provocare regreti si nu le mai lasi pe celelalte sa treaca pe langa tine.
  • 0 (0 voturi)    
    vreau sa muncesc (Marţi, 13 februarie 2007, 13:10)

    Tuia Mihai Marian [anonim]

    Student anul III facultatea de jurnalism si filosofie. Avand in vedere ca toata lumea cere experienta(intre noi fie vorba un lucru nu prea usor de obtinut) am trei luni de practica la ziarul Sport total si solicit o angajare pe orice post posibil in redactia sportiva. As dori sa imi transmite-ti cum pot obtine acest post sau cum pot trimite cv-ul meu spre dumneavoastra.
    nr. telefon 0746148272
    tuia_mihai@yahoo.com
    va multumesc!
  • 0 (0 voturi)    
    as vrea sa ma angajez (Marţi, 13 februarie 2007, 16:49)

    Andreea Ivan [anonim]

    Buna ziua,
    Scriu in speranta ca poate cineva citeste aceste mesaje si daca sunt interesati, ma vor contacta. As dori sa stiu cum pot trimite un CV la postul Dogan TV in vederea unui interviu.
    Mentionez ca am experienta de un an de zile pe postul de secretar de emisie la TVR, am absolvit ASE-ul si imi doresc sa muncesc la acest post de televiziune.
    Cu stima,
    Andreea Ivan
  • 0 (0 voturi)    
    Informare (Duminică, 18 februarie 2007, 12:37)

    Soare Dumitru [anonim]

    Rog sa-mi dati parametrii de receptie ai noului program de
    televiziune Canal D.
    Multumesc
  • 0 (0 voturi)    
    canal d (Duminică, 18 februarie 2007, 14:43)

    denisa ulas [anonim]

    a-si vrea sa-mi comunicati daca putem sa vizionam si noi canalul d In turcia prin satelit multumiri anticipate
  • 0 (0 voturi)    
    propunere de angajare (Duminică, 18 februarie 2007, 18:56)

    Cristian Petre [anonim]

    Numele meu este Cristian Petre , am terminat facultatea de drept , Universitatea Hyprion Bucuresti , am absolbit si cursuri de jurnalism la Media Office Bucuresti , as dori sa pot obtine un post in cadrul televiziunii care in curand se va deschide , mentionez ca nu am o experienta foarte mare in televiziune ( o perioada scurta la DDTV) , insa avid de a invata .

    Cu stima
    Cristian Petre
  • 0 (0 voturi)    
    Angajare Kanal D (Luni, 19 februarie 2007, 17:03)

    Alex Bogdan [anonim]

    Sant operator imagine de 7 ani,si consider ca am acumulat oaresice experienta in domeniu,fiind apreciat cam pe unde am fost si am prestat ca operator ;
    am lucrat in Tele7Abc,Antena 1,Realitatea,B1TV,Prima TV,casa de productie,etc ca operator pe platou si teren,productie.Motivul acestor migrari ?! Taraganarea salariilor ,mai devreme sau mai tarziu !
    In prezent sant colaborator la o casa de productie, si ce mai fac in particular.Cu lansarea acestui post (Kanal D) as vrea sa cred ca n-ar mai fi probleme de genul asta,(cica sant optimist!) si mi-as dori sa ma pot angaja ca operator imagine in acest post,dar nu stiu in ce masura ar putea ajunge doleanta mea in atentia celor de acolo prin intermediul internetului,decat eventual,sa ma deplasez personal pana la sediul lor.Asa i-as sfatui si pe ceilalti care si-au lasat astfel de cereri aici,si care sant din Bucuresti.Adresa lor este: Anchor Plaza - B-dul Timisoara, 26 Z, etaj 6, sector 6,tel : +40 31 407 55 55 ,email : info@kanald.ro ,www.kanald.ro.
  • 0 (0 voturi)    
    kanal d (Sâmbătă, 24 februarie 2007, 15:28)

    gelu pantazica [anonim]

    toata lumea crede despre acest canal ca va avea un viitor promitzator si nu ma indoiesc de asta. in prezent lucrez ca tehnician iluminare la pro-tv "studiourile media pro" din buftea. in prezent am intzeles ca lucrati cu echipamente si echipa de la atlantis. atat eu cat si colegii mei din echipa suntem interesati de a colabora cu dumneavoastra....sper sa luati in considerare acest mesaj si daca ati putea sa publicati niste date de contact ar fi ok....cred ca in viitorul apropiat o sa se mute tot pro-tv-ul la voi? :)
  • 0 (0 voturi)    
    kanal d (Sâmbătă, 24 februarie 2007, 15:34)

    gelu pantazica [anonim]

    cred ca v-ar fi de folos si mult mai ushor sa colaborati cu o echipa deja formata si cu experienta in in platourile tv cu atat mai mult ca am lucrat de multi ani cu actori care acum sunt contractatzi de dumneavoastra..... nu ne mai place la bloc si la marius maftei....s-a stricat treaba detot .....mai lucram si in pro din 1995 de cand s-a deschis.....cine stie ....poate un nou inceput....
  • 0 (0 voturi)    
    lucrare de diploma (Vineri, 23 martie 2007, 15:39)

    sandu alexandra [anonim]

    Buna ziua!
    Sunt studenta in ultimul an la ASE, Marketing si as dori informatii despre lansarea Kanal D, pentru lucrarea de diploma. Multumesc!
  • 0 (0 voturi)    
    angajare (Vineri, 23 martie 2007, 20:30)

    Cazacu Daniela [anonim]

    Buna ziua ma numesc Daniela am 20 de ani ,sunt studenta la Facultatea de Psihologie, Sociologie Spiru Haret ,Bucuresti ,imi doresc o cariera la dumneavoastra in televiziune ce credeti ca mi sar potrivi.In orice moment ma puteti contacta la nr de telefon 0728041085
  • 0 (0 voturi)    
    angajare (Miercuri, 4 aprilie 2007, 19:59)

    OZEL MUSTAFA [anonim]

    Buna ziua!
    Numele meun este Ozel,am absolvit Colegiul Universitar de Administratie si Birotica in cadrul Universitatii " Ovidius" ,Constanta.Cunosc limba turca si in prezent lucrez ca asistent manager.As dori sa ma prezint la un interviu pt orice tip de post. In acest sens va rog sa ma contactati la adresa: jobmioz@yahoo.com sau la tel. 0728041920

    Cu respect, Mustafa Ozel
  • 0 (0 voturi)    
    Angajare (Luni, 7 mai 2007, 11:46)

    Costache Oana [anonim]

    Date personale:Costache Oana Andreea Elena;data nasterii:17.06.1983;adresa:Av.Lt.Gheoghe Caranda,nr.4,Bucuresti,sector 6;tel.:0720383307,4113029;statut:necasatorita;permis de conducere:categoria B.
    Educatie:2007 absolventa a Facultatii de Drept,,Universitatea Titu Maiorescu'-licentiata.Cunostinte:engleza-avansat;operare calculator:Microsoft Office(Word,Excell,Powerpoint)-avansat,navigare internet.
  • 0 (0 voturi)    
    vreau sa lucrez la kanal d (Duminică, 15 iulie 2007, 13:12)

    huruiala cristiana irina [anonim]

    salut si eu sunt o pasionata infalacarata a lumii showbizz-ului
    imi doresc sa devin un reporter bun la kanald,sau sa mi se dea sansa visului meude a fi prezentatoare sau actrita la kanald.
    va multumesc anticipat si cu siguranta nu e de lasat ci de colaborat!nr tel/0744187914
  • 0 (0 voturi)    
    angajare (Luni, 16 iulie 2007, 15:49)

    Mirela [anonim]

    Buna ziua,

    Am 20 ani,sunt din Bucuresti,lucrez intr-un magazin de mobilier nou deschis in Romania la departamentul CUSTOMER SERVICE (secretara) si as dori daca se poate un loc de munca la KANAL D.
    Astept raspunsul dvs pe adresa de e-mail.


    Va multumesc,
    Mirela
  • 0 (0 voturi)    
    angajare (Luni, 16 iulie 2007, 15:53)

    Mirela [anonim]

    Buna ziua,
    Am trimis un comentariu in legatura cu angajarea.Mi-ar face o deosebita placere daca s-ar putea sa ma chematii la un interviu,pt a prezenta o emisiune la Kanal D.dar banuiesc ca imi trebuie o mare pila la dvs nu ?
    Va spun sincer numai sa ma chematii la interviu si o sa vede-ti ceea ce pot face.
    Multumesc
  • 0 (0 voturi)    
    Buna ziua (Luni, 27 august 2007, 18:28)

    MITREA CARMEN [anonim]

    Am terminat facultatea de Filosofie-Jurnalism si as dori sa lucrez in cadrul televiziunii dvs.Indiferent care ar fi postul il voi accepta cu mare placere.Va multumesc!
  • 0 (0 voturi)    
    1001 nopti (Joi, 19 iunie 2008, 9:43)

    alina [anonim]

    va rog sa difuzatii serialul 1001 de nopti in fiecare zii de luni pana vineri santeti ce mai tari va multumesc