Pancarte cu „Domnu' Barna, Corupția Ucide”, afișate de consilierii PSD-ALDE la ședința Consiliului general

de Catiușa Ivanov     HotNews.ro
Joi, 24 octombrie 2019, 11:57 Actualitate | Administratie Locala


Protest CGMB
Foto: Hotnews
Grupul consilierilor PSD-ALDE a venit la ședința Consiliului General de pe 24 ianuarie cu pancarte pe care scria: „Domnu' Barna Corupția Ucide”, „Doamna Wring Turnătoria Ucide”.

Reacția vine după ce CNSAS a cerut instanței să constate dacă consilierul general USR, Roxana Wring, a colaborat cu Securitatea, aceasta demisionând din Consiliul General și USR, dar și după publicarea unei anchete Rise Project despre Dan Barna.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.


















2060 vizualizari

  • +14 (28 voturi)    
    Deci (Joi, 24 octombrie 2019, 12:01)

    Tony_K [utilizator]

    Mai infecti oameni ca psd-isti, nu prea vezi!
    • +3 (23 voturi)    
      microbii din PSD (Joi, 24 octombrie 2019, 12:20)

      Dimijoarei_Obt [utilizator] i-a raspuns lui Tony_K

      se considera egali cu restul poporului ! He he he ! Diferenta este ca in timp ce PSD fura pe rupte, Barna este p'afara de aceste obiceiuri !
  • -9 (27 voturi)    
    au invatat si P$D ii sa Protesteze Civilizat ! (Joi, 24 octombrie 2019, 12:02)

    un domn [utilizator]

    chapeau bas !
  • +17 (27 voturi)    
    cata ticalosie si penibilitate (Joi, 24 octombrie 2019, 12:03)

    liviu_ [utilizator]

    pe membrii psd
    1 - prezumtia de nevinovatie
    2 - ei au un sef de partid condamnat!
    3 - tocmai in perioada in care au fost lansate fiomuletele colectiv (care-s 100% vina psd)
    • +13 (21 voturi)    
      intotdeauna bolshevicii (Joi, 24 octombrie 2019, 12:21)

      Dimijoarei_Obt [utilizator] i-a raspuns lui liviu_

      au fost de o perversitate extrema asiatica !
  • +23 (27 voturi)    
    hehe (Joi, 24 octombrie 2019, 12:06)

    transpenibilus [utilizator]

    Da, coruptia ucide PSD, pizideilor, aici aveti dreptate.
  • +8 (20 voturi)    
    astia-s braindead? (Joi, 24 octombrie 2019, 12:13)

    jorj_bv [utilizator]

    Ce treaba are coruptia ucide pe contextul Wring? Oare tocmai pesedacii sa fie anti-comunisti?
    Nici macar pe finantarea pe fonduri europene nu prea are sens.
  • +16 (24 voturi)    
    hahaha, (Joi, 24 octombrie 2019, 12:13)

    rochiri [utilizator]

    ..super idee (ironie)..
    parca aia si-a dat demisia ...si barna nu a zis niciodata sa desfinteze DNA-ul...
    Sa vina alegerile sa scapam de PSD odata...