​SONDAJ Gabriela Firea - de trei ani primar al Capitalei. Cum evaluați ce a făcut?

de Red. Stiri     HotNews.ro
Marţi, 4 iunie 2019, 11:57 Actualitate | Administratie Locala


Sondaj bilant Gabriela Firea
Foto: Hotnews
Gabriela Firea împlinește trei ani de când a fost aleasă să conducă Primăria București. Un bilanț al mandatului său, până acum - aici. Cum evaluați performanța ei în această funcție?

  • Participă la sondajul HotNews.ro






Citeste mai multe despre   
















10236 vizualizari

  • +22 (28 voturi)    
    DEZASTRU AM VOTAT (Marţi, 4 iunie 2019, 11:59)

    un domn [utilizator]

    astept DNA sa vina sa o ia !
    • +5 (7 voturi)    
      doar 250.000 de bucuresteni au votat-o (Marţi, 4 iunie 2019, 13:59)

      Mannpawel [utilizator] i-a raspuns lui un domn

      a iesit primar pt ca lumea a stat in casa in loc sa voteze
    • -5 (5 voturi)    
      ? (Marţi, 4 iunie 2019, 16:26)

      Gigi Kent [utilizator] i-a raspuns lui un domn

      Dar de ce astepti DNA? Crezi ca a comis fapte de coruptie sau doar asa pentru ca prin vot va obtine al doilea mandat?
  • +19 (19 voturi)    
    Parerea mea... (Marţi, 4 iunie 2019, 12:25)

    TheBlizzard [utilizator]

    ... Sifoneria Generala Firea !
  • +21 (21 voturi)    
    DEZASTRU (Marţi, 4 iunie 2019, 12:34)

    chiareleste [utilizator]

    mi se pare incredibil, platesc rate o viata intreaga pentru un apartament si am apa calda o data la 3 zile.
    ne vedem la vot!
  • +15 (15 voturi)    
    Macar (Marţi, 4 iunie 2019, 13:05)

    varavara [utilizator]

    Macar daca dezastrul s-ar limita la primaria capitalei si inca ar fi bine. Problema este ca si la nivelul primariilor de sector este acelasi dezastru.
    In sectorul 3 este o efervescenta totala pentru schimbarea bordurilor. Culmea ca se schimba borduri care inca sunt foarte bune si nu trebuiau inlocuite. De ce se face asta, este lesne de inteles.
    • +14 (14 voturi)    
      pe Strada Foisorului (Marţi, 4 iunie 2019, 13:13)

      un domn [utilizator] i-a raspuns lui varavara

      doua bordure schimbate NU se intalnesc la mijloc ( similar cu cei care sapa un tunel si NU se intalnesc la mijloc )
  • +7 (7 voturi)    
    Prestatia ei-daca se poate numi asa-... (Marţi, 4 iunie 2019, 14:16)

    gigiN [utilizator]

    ...este exact la nivelul inteligentei,al caracterului si al lipsei totale de buna intentie ! Mai rau chiar ca nu se putea !"Cinste"celor ce au votat-o !!!
    • 0 (0 voturi)    
      Dar ce facem? (Joi, 6 iunie 2019, 8:32)

      Sunt_nimic! [utilizator] i-a raspuns lui gigiN

      Chiar pe HN; 30% zic ca a facut si lucruri bune, iar 3% chiar ca "mai bine de atat nu se putea!" , superlativul absolut!
  • +9 (9 voturi)    
    catastrofal (Marţi, 4 iunie 2019, 14:25)

    nahir [utilizator]

    definește și mai bine decât dezastru, evaluarea fierei.
  • -2 (2 voturi)    
    procente (Marţi, 4 iunie 2019, 18:09)

    vernazza [utilizator]

    Ati dat-o iar in bara cu calculele !
    Totalul procentelor : 71+21+6+3=100 !!!
    Nu merge !