HotNews.ro va ureaza Paste fericit!

de Red. Stiri     HotNews.ro
Duminică, 12 aprilie 2015, 10:08 Actualitate


Redactia HotNews.ro le ureaza tuturor celor ce serbeaza astazi Invierea lui Iisus Hristos sa aiba parte de un Paste fericit alaturi de familie si prieteni.








Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















1523 vizualizari

  • -5 (9 voturi)    
    Asta e urare interesanta. (Duminică, 12 aprilie 2015, 11:44)

    Peredhil [utilizator]

    "$stringUtils.replaceAll($stringUtils.replaceAll($article.content, "<expand>", "Citeste mai mult", false, "") "

    replace,expand,citeste.....multumesc la fel,o sa incerc.

    In rest nu mai zic nimic,sunt convins ca ati primit suficiente sms tematice,deci stiti cum sta treaba.
    • 0 (4 voturi)    
      Mujic ai fost (Duminică, 12 aprilie 2015, 16:56)

      un domn [utilizator] i-a raspuns lui Peredhil

      Music vei fi
      • -3 (7 voturi)    
        Multumesc,multumesc (Duminică, 12 aprilie 2015, 19:45)

        Peredhil [utilizator] i-a raspuns lui un domn

        E o unda de rafinament si optimism in postul dv.O concizie de haiku.Plus, cred ca de la mujic la music e un pas evolutiv.What kind of music if you don't mind,dear sir?
  • +3 (3 voturi)    
    La fel si Dvs. (Duminică, 12 aprilie 2015, 12:10)

    valikika [utilizator]

    Frumoasa urare!
    Asta se vede in articol: $stringUtils.replaceAll($stringUtils.replaceAll($article.content, "<expand>", "Citeste mai mult", false, "")
  • 0 (6 voturi)    
    :P (Duminică, 12 aprilie 2015, 12:30)

    Soljenitin [utilizator]

    Merci, si voi!

    Peshte fericit! :D
  • 0 (8 voturi)    
    Nu (Duminică, 12 aprilie 2015, 12:40)

    snams [utilizator]

    Nu! Nu vreau să pasc fericit. Sunt carnivor.
  • -5 (7 voturi)    
    Noaptea lui Yuri (Duminică, 12 aprilie 2015, 16:02)

    Nyk1 [utilizator]

    Diseară este și noaptea lui Yuri, se aniversează 54 de ani de când Yuri Gagarin a mers pentru prima dată acolo unde niciun om nu a mai fost. Și, poate la fel ca și cealaltă personalitate comemorată astăzi, s-a întors ca să povestească celorlalți cum a fost.

    Слава Юрию Гагарину, слава космонавтов!
    Glorie lui Yuri Gagarin, glorie cosmonauților!
    • +2 (2 voturi)    
      si totusi (Duminică, 12 aprilie 2015, 21:59)

      IancuJianu [utilizator] i-a raspuns lui Nyk1

      tinind cont de harta lui Piri Reis se pare ca Gagarin nu a fost primul care a zburat in spatiu...
  • +1 (1 vot)    
    Multumesc! (Duminică, 12 aprilie 2015, 16:04)

    cinevatus [utilizator]

    Spor!
  • +1 (5 voturi)    
    Et tu, Brute? (Duminică, 12 aprilie 2015, 20:01)

    Mignan [utilizator]

    Habotnicia cuprinde Romania!
    • +1 (3 voturi)    
      E o nuanta totusi (Duminică, 12 aprilie 2015, 21:05)

      cenzuratul [utilizator] i-a raspuns lui Mignan

      Sa observam totusi ca urarea HN e suficient de decenta pentru contextul curent. Urarea se adreseaza "tuturor celor ce sarbeaza [a se citi serbeaza] astazi" pastele.
    • +3 (3 voturi)    
      Habotnicie? E normal (Luni, 13 aprilie 2015, 0:02)

      cinevatus [utilizator] i-a raspuns lui Mignan

      Am colegi musulmani si atei convinsi (foarte). Toti au facut urari. E normal si tine de un oarecare respect minim. Nu inteleg.