Redacția HotNews.ro


  • Raluca Abrihan - redactor de specialitate (economie, proiect StartupCafe) - raluca.abrihan[at]startupcafe.ro

  • Ionuț Baiaș - editor coordonator ediția de noapte - ionut.baias[at]hotnews.ro

  • Vlad Barză - senior editor (auto, IT, infrastructură) - vlad.barza[at]hotnews.ro

  • Raul Costa - senior editor (Redacción Español) - raul.costa[at]hotnews.ro

  • Victor Cozmei - editor coordonator (infrastructură, apărare, multimedia, reportaje, evenimente) - victor.cozmei[at]hotnews.ro

  • Diana Ene - redactor de specialitate (sport) - diana.ene[at]hotnews.ro

  • Ramona Florea - senior editor (manager proiect, social media)

  • Adi Iacob - redactor de specialitate (economie, proiect StartupCafe, video) - adi.iacob[at]startupcafe.ro

  • Adrian Ilincescu - editor coordonator (sport, life) - adrian.ilincescu[at]hotnews.ro

  • Costin Ionescu - senior editor (mass-media, english version) - costin.ionescu[at]hotnews.ro

  • Catiușa Ivanov - senior editor (administrație publică locală, mediu, patrimoniu, cultură, evenimente) - catiusa.ivanov[at]hotnews.ro

  • Ariana Lazurca - redactor de specialiate (actualitate) - ariana.lazurca[at]hotnews.ro

  • Viorela Marin - redactor de specialitate (monitorizări, actualitate) - viorela.marin[at]hotnews.ro

  • Robert Mihăilescu - editor coordonator principal și coordonator newsroom - robert.mihailescu[at]hotnews.ro

  • Alina Neagu - redactor de specialitate (sănătate, actualitate) - alina.neagu[at]hotnews.ro

  • Nicoleta Onofrei - redactor de specialitate (actualitate) - nicoleta.onofrei[at]hotnews.ro

  • Raluca Pantazi - senior editor (educație, știință, cercetare) - raluca.pantazi[at]hotnews.ro

  • Luminița Pârvu - redactor de specialitate (politic, proiect StartupCafe) - luminita.parvu[at]hotnews.ro

  • Claudia Pîrvoiu - editor coordonator (guvern, energie, companii, asigurări, agricultură) - claudia.pirvoiu[at]hotnews.ro

  • Dan Popa - editor coordonator (finanțe-bănci) - dan.popa[at]hotnews.ro

  • Lucian Popescu - senior editor (coordonator proiect Contributors) - lucian.popescu[at]hotnews.ro

  • Ovidiu Popica - senior editor (coordonator proiect StartupCafe) - ovidiu.popica[at]startupcafe.ro

  • Iulia Roșca - redactor de specialitate (politic, reporter detașat la parlament) - iulia.rosca[at]hotnews.ro

  • George Sârbu - senior editor (actualitate) - george.sarbu[at]hotnews.ro

  • Adrian Vasilache - senior editor (comunicații, asigurări) - adrian.vasilache[at]hotnews.ro

  • Claudiu Zamfir - senior editor (fonduri europene) - claudiu.zamfir[at]hotnews.ro


ESRI

Top 5 articole cele mai ...



Hotnews
Agenţii de ştiri

Siteul Hotnews.ro foloseste cookie-uri. Cookie-urile ne ajută să imbunatatim serviciile noastre. Mai multe detalii, aici.
hosted by
powered by
developed by
mobile version