Accident de motocicleta
YM
) niciun tag
9 comentarii
  voteaza (1 vot)     

Bucuresti, Trafic greu | 19.05.2011
Fotograf: d. Accident de motocicleta

un motociclist s-a lovit de o masina intr-o intersectie de pe trafic greu, in apropierea mall-ului, azi, in jurul orei 13


  • 0 (0 voturi)    
    ? (Joi, 19 mai 2011, 15:24)

    Sufix [anonim]

    Cine a fost de vina?
    Motociclistul mai traieste ?
    • 0 (0 voturi)    
      ? (Joi, 19 mai 2011, 20:06)

      d. [anonim] i-a raspuns lui Sufix

      motociclistul traieste, dar dupa cum era imobilizat de paramedici si dupa tipetele pe care le scotea probabil ca are destule fracturi. nu stiu cine a fost de vina. e o intersectie semaforizata si functionau semafoarele.
      • 0 (0 voturi)    
        ? (Vineri, 20 mai 2011, 16:51)

        Mirela [anonim] i-a raspuns lui d.

        Ai idee cumva ce numar avea motocicleta? Am un prieten care a avut ieri accident de motor ...
        • 0 (0 voturi)    
          ? (Vineri, 20 mai 2011, 20:24)

          d. [anonim] i-a raspuns lui Mirela

          nu, am vazut doar ca era o honda
          • 0 (0 voturi)    
            :(( (Sâmbătă, 21 mai 2011, 0:35)

            Mirela [anonim] i-a raspuns lui d.

            ma ingrozesc! amicul meu are o honda 600rr cu numar de MM; am vorbit cu sora lui (il sunasem pe el si a raspuns ea) dar nu am mai indraznit sa o intreb ce, cum si de unde......si as vrea atat de mult sa merg la el :( amicul meu este acum la terapie intensiva, atat stiu :(
            • 0 (0 voturi)    
              daca mai aveti poze sa mi le dati si mie (Sâmbătă, 21 mai 2011, 17:53)

              cristina [anonim] i-a raspuns lui Mirela

              sunt sora motociclistului are multe fracturi da cu timpul doctorii au zis k o sa isi revina trebuie sa avem rabdare si sa asteptam. soferul masinii era de vina k ia intrat in fata si ia taiat calea
      • 0 (0 voturi)    
        stare motociclist (Duminică, 22 mai 2011, 12:06)

        carmen [anonim] i-a raspuns lui d.

        Buna D.

        Ne poti spune, te rog in ce conditii s-a intamplat accidentul?

        Ne-ar interesa foarte mult ce s-a intamplat cu motociclistul in timpul accidentului si mai exact daca a fost aruncat, daca a intrat in masina si a ramas intepenit acolo, daca a cazut motorul peste el...ne-ai fi foarte de folos daca ne-ai oferii aceste detalii.


        Multumesc!
  • 0 (0 voturi)    
    . (Sâmbătă, 21 mai 2011, 22:36)

    roxana [anonim]

    cristina, cu siguranta cornelush o sa se refaca. noi suntem alaturi de voi si-l asteptam cat mai repede la birou. e prea multa liniste...
    • 0 (0 voturi)    
      Cornel (Luni, 27 iunie 2011, 16:47)

      cornel -moto MM07YLZ [anonim] i-a raspuns lui roxana

      Consider acum ca traiesc a doua oara chiar daca sunt lipit din bucati.NU AM FOST VINOVAT AM CIRCULAT DREPT DINSPRE LIBERTY CATRE AGENTIA DE SOMAJ IAR PERSOANA CARE M-A LOVIT A VIRAT STANGA ,NEACORDANDU-MI PRIORITATE SI ASTFEL M-A FACUT BUCATI.De experienta nu se pune problema deoarece stau de 11 ani in Buc. si cunosc Bucurestiul si traficul.Pacat ca mai sunt si unii care nu cunosc traficul din Buc si cum se conduce regulamentar.