Mi-e rusine ca-s om
YM
) niciun tag
8 comentarii
  voteaza (3 voturi)     

Bucuresti, Str Negru Voda, 21 ianuarie 2013 | 21.01.2014
Fotograf: vali02 Mi-e rusine ca-s om (2)

Ziua in care au venit hingherii... (2)


  • +12 (14 voturi)    
    OK (Marţi, 21 ianuarie 2014, 21:59)

    Gabriel [anonim]

    Foarte bine ca au venit hingherii ca sa adune cainii vagabonzi, nu are de ce sa iti fie rusine.
    • +1 (7 voturi)    
      Motivul (Miercuri, 22 ianuarie 2014, 10:31)

      Cata [anonim] i-a raspuns lui Gabriel

      Probabil ca cel care a facut poza si a scris comentariul este un ... caine!
  • +7 (9 voturi)    
    Bravo (Miercuri, 22 ianuarie 2014, 11:08)

    JustinCase [utilizator]

    La cat mai multi hingheri, si cat mai putine javre pe strada va doresc. Fiv-ar rusine de prostie!
  • +5 (7 voturi)    
    BRAVOO (Miercuri, 22 ianuarie 2014, 11:51)

    Straistaru Eugen [utilizator]

    Daca erau cateva sute de caini, mai intelegeam rostul unor organizatii care sa aibe grija de animale, dar asa, pentru ce? Sunt zeci de mii, si niste organizatii care militeaza pentru potai, si tipa tare si nu le iau in spatiul lor...ca lasati-le pe strazi saracele patrupede...si uite asa mai moare un copil.
    Vrea cineva un maidanez de rasa neidentificata? Sa ia, sa microcipeze, sa vaccineze, sa castreze si sa hraneasca in propriul spatiu...nu pe strada unde trec mame cu prunci.


    PS: Maine poimaine o sa apara ONG pentru salvarea oilor, ca ce, nu a-ti vazut ce privire blajina au?
  • +7 (9 voturi)    
    valio2 (Miercuri, 22 ianuarie 2014, 12:05)

    Robert [anonim]

    daca ti-e rusine ca esti om,mergi la ZOO, probabil ca acolo iti e locul,poate esti caine...lup.
  • +4 (6 voturi)    
    Bravooo (Miercuri, 22 ianuarie 2014, 12:58)

    radu [anonim]

    Sa vina si la Dristor mai sunt cativa si pe acolo
  • +3 (3 voturi)    
    Depinde pe cine intrebi .... (Vineri, 24 ianuarie 2014, 10:22)

    Andy [anonim]

    Tie ti-au incoltit vreodata cainii sotia cu un copil de 2 ani in brate???
    A iesit un om cu un topor (taia lemne pentru gratar), numai asa au scapat. Copilul meu se trezea noaptea spunand ca vin cainii.
    Poate razi, dar daca treci prin asa ceva nu mai razi.
    Si aici ma refer la o zona foarte buna din Sector 2, la granita cu sector 1, zona Floreasca.
    Iti plac cainii? Si mie, dar nu pe strada.
    Si nu sunt de acord ca trebuie sa cer voie cainilor sa merg pe strada.
    Cand imi voi permite sa stau la curte imi voi lua 2 catei, dar nu ii voi lasa pe strada...poate altore nu le plac, poate le e frica....
  • +1 (1 vot)    
    Comentariu sters de utilizator (Vineri, 24 ianuarie 2014, 15:33)

    [anonim]