Arhiva pentru data 12.06.2004

61 - 63 din 63 rezultate
61.A fost lansat HP - Linux Roadshow HP Romania, impreuna cu Omnilogic Romania, au anuntat vineri, lansarea ''HP Linux Roadshow''. Linux pentru a veni in intampinarea dorintei clientilor de a identifica noi metode prin care sa diminueze costurile legate de IT.
62."Ziua cartilor deschise", o zi a povestilor pentru copii Fundatia Concept, in colaborare cu Ministerul Educatiei si Cercetarii, organizeaza sambata, 12 iunie, "Ziua cartilor deschise". O zi in care gradina Icoanei din Bucuresti va deveni o lume a povestilor pentru copii.
63.Portugalia invinsa de Grecia la Euro 2004 Surpriza de proportii la Porto, sambata seara, in partida inaugurala a Euro 2004. Portugalia a fost invinsa de Grecia cu 1 - 2 (0 - 1) . Scorul a fost deschis in minutul 7 al partidei inaugurale de la Euro 2004, cand Karagounis inscrie in urma unei greseli a apararii portugheze. Al doilea gol al grecilor a fost inscris de Basinas, din lovitura de la 11 metri, in muinutul 51. In ultimul minut de joc, in prelungiri, Nuno Gomez reduce avantajul grecilor. Scor final: Portugalia - Grecia: 1 - 2. Tot sambata, partida Spania - Rusia (gr. A) s-a incheiat cu scorul de 1 - 0