Cinci romani au murit intr-un accident in Bulgaria

de A.N.     HotNews.ro
Vineri, 12 februarie 2010, 12:03 Ultima ora

Cinci cetateni romani au murit, vineri dimineata, intr-un accident rutier petrecut pe soseaua Sofia-Samokov, in apropiere de capitala Bulgariei, transmite Novinite.

Centrul National Medical a anuntat ca romanii si-au pierdut viata intr-un accident produs la ora 8.30. Potrivit informatiilor initiale, masina in care se aflau romanii s-a lovit de un camion cu numere de inmatriculare de Bulgaria.

Politia a inchis complet soseaua unde a avut loc accidentul.

Nu au fost raportate alte victime ale accidentului.


Citeste mai multe despre   























4822 vizualizari

  • 0 (0 voturi)    
    update (Vineri, 12 februarie 2010, 12:48)

    Radu Panciuc [anonim]

    Cei cinci romani se mergeau la ski intr-o Dacie inmatriculata in Romania. Este vorba de 4 barbati si o femeie. http://fav.ly/aE30ep
    • 0 (0 voturi)    
      detalii (Sâmbătă, 13 februarie 2010, 0:26)

      cristina [anonim] i-a raspuns lui Radu Panciuc

      Nu era Dacie, era Audi, si nu erau 4 baieti si o fata ci 3 baieti si doua fete.
      Detaliile nu mai conteaza. Important si tragic e ca au murit 5 tineri. Pacat de ei!
      Erau studenti si toti de nota 10.
      • 0 (0 voturi)    
        de ceeee?????????? (Duminică, 14 februarie 2010, 20:34)

        anonim [anonim] i-a raspuns lui cristina

        nu era audi......era un logan.!
  • 0 (0 voturi)    
    condoleante (Duminică, 14 februarie 2010, 10:29)

    mioara [anonim]

    Dumnezeu sa ii odihneasca! Pacat de ei k erau tineri .......mare suferinta.......condoleante familiilor.....
  • 0 (0 voturi)    
    Pacat!!! (Luni, 15 februarie 2010, 10:30)

    Gyulya [anonim]

    Cred ca in momentele astea nu mai conteaza ce masina era...intradevar mergeau la sky si au fost 3 baieti printre care Ionut Gazdaru (25 ani) si 2 fete. Condoleante familiilor pentru ca au suferit o mare pierdere. Pacat de ei ca erau tineri si aveau toata viata inainte.
    • -1 (1 vot)    
      pacat (Luni, 15 februarie 2010, 16:38)

      mihai [anonim] i-a raspuns lui Gyulya

      Gyulya?!?! Ce nume o fi asta?!?! Ai grija ca se scrie schi... si daca vrei sa te dai mare in catunul de unde vii ca stii engleza, scrie ski.
      • 0 (0 voturi)    
        da, pacat (Marţi, 16 februarie 2010, 7:24)

        Gauloise [utilizator] i-a raspuns lui mihai

        ca te bagi ca musca in oala.
        Vezi-ti de treaba ta.

        Dumnezeu sa-i odihneasca. Cei ce i-au cunoscut nu-i vor uita. See you in Cuba, my friends. :)
  • 0 (0 voturi)    
    Tristete (Vineri, 19 februarie 2010, 21:28)

    mary [anonim]

    Mare necaz pe aceste familii! Cunosc una din mamele ceor ce nu mai sunt....un baiat de toata isprava.....Dumnezeu sa ii odihneasca in pace...si putere p[arintilor si fratilor sa treaca peste necaz!Doamne-ajuta!