Schimb de focuri in centrul orasului Brasov

de D.G.     HotNews.ro
Joi, 30 iulie 2009, 13:27 Ultima ora

Politistii de la Brigada de Combatere a Crimei Organizate au tras mai multe focuri de arma, joi, in centrul municipiului Brasov, pentru prinderea a doua persoane suspectate de trafic de droguri. Suspectii au reusit insa sa fuga spre muntele Tampa, transmite Realitatea Tv.

Este vorba despre doi traficanti de droguri care au fost prinsi in zona magazinului Star din centrul Brasovului. Conform primelor informatii acestia au abandonat masina in care se aflau si su fugit.

Echipajele de politie au plecat deja in urmarirea infractorilor. In masina abandonata s-au gasit 800 de grame de hasis.



Citeste mai multe despre   






















1935 vizualizari

  • +2 (2 voturi)    
    ce a ajuns si Tampa ... (Joi, 30 iulie 2009, 14:29)

    slv [anonim]

    Fiind al doilea caz de infractori fugind catre Tampa, ce a ajuns si muntele asta ... un loc de refugiu pentru infractori, o gaura neagra ce ii inghite de nu-i mai gaseste nimeni, o poarta stelara spre alta dimensiune. Saraca politie, cu ce trebuie sa se lupte ...
    • +2 (2 voturi)    
      kg (Joi, 30 iulie 2009, 14:47)

      ady [anonim] i-a raspuns lui slv

      infractorul iute de picior si militeanul cu burta parca e telenovela
  • 0 (4 voturi)    
    penibil (Joi, 30 iulie 2009, 14:33)

    Radu [anonim]

    pentru un drog mai putin periculos decat cafeaua deschideti focul? cand sunt ucigasi, violatori, traficanti de heroina in libertate? rusine sa va fie
    • +1 (1 vot)    
      siiiigur ca da (Joi, 30 iulie 2009, 19:13)

      libinep [anonim] i-a raspuns lui Radu

      Penibil esti tu si nu cred ca trebuie sa imi motivez afirmatia!
      • 0 (0 voturi)    
        CITESTE (Marţi, 4 august 2009, 16:10)

        drdaos [anonim] i-a raspuns lui libinep

        sa iti explic /n tarile civilizate din vest marihuana opiul etc se gsesc lejer iar dc politia te prinde nu prea iti fae nimic de ce ?ptr ca din pct de vedere medical tigara ucide pe cand marihuana de ex nu !!citeste studii crezi ca degeaba este legla iarba in olanda ?du-te si tu pe acolo .mai citeste.
        intr6o tara civilizata nimeni nu e arestat 5 nu impuscat° ptr trafic de hasisi
  • 0 (0 voturi)    
    "Schimb de focuri"? (Joi, 30 iulie 2009, 15:05)

    gigi marga [anonim]

    ...asta inseamna ca si infractorii au tras cu arma, au ripostat, dar din continutul articolului reiese ca numai politistii au tras cu pocnitorile... probabil in aer.
  • 0 (2 voturi)    
    Vertical care este! (Joi, 30 iulie 2009, 16:20)

    Vizitiul [utilizator]

    Focurile de arma trase cel mai probabil in plan vertical domne', asa cum ne-a invatat...