Viorel Hrebenciuc a fost internat de urgenta la Spitalul Elias

de Alina Neagu     HotNews.ro
Miercuri, 25 martie 2009, 18:40 Ultima ora

Viorel Hrebenciuc
Foto: AGERPRES
Viorel Hrebenciuc a fost internat, miercuri, de urgenta la Spitalul Elias, potrivit Q-Magazine. Viorel Hrebenciuc a confirmat, pentru HotNews.ro, ca este internat in spital. Politicianul social-democrat a declarat ca sufera de ulcer.

In urma cu un an, Viorel Hrebenciuc a fost supus unei interventii chirurgicale la inima, la o clinica din Paris. El sufera de mai multi ani de afectiuni la inima.


Citeste mai multe despre   























2928 vizualizari

  • +2 (2 voturi)    
    -.- (Miercuri, 25 martie 2009, 19:20)

    razvanb [anonim]

    Asa, si cu ce e stirea asta interesanta? Omu are bani sa se trateze, nu cere bni de la stat, sunt mii de oameni in romania cu ulcer.

    Care e rostul articolului?
    • +3 (3 voturi)    
      stire interesanta (Miercuri, 25 martie 2009, 20:17)

      Alexandru [anonim] i-a raspuns lui razvanb

      stam cu sufletul la gura si speram ca poate se duce intr-un loc mai bun.
    • +4 (4 voturi)    
      a simtit mirosul de bulau? (Miercuri, 25 martie 2009, 20:18)

      pushkaria [anonim] i-a raspuns lui razvanb

      si se da cu spitalele?
    • +3 (3 voturi)    
      a, m-am prins (Miercuri, 25 martie 2009, 20:20)

      razvanb [anonim] i-a raspuns lui razvanb

      articolul are rolul sa arate ca hrebenciuc e pe duca. Da numa ulcer si inima? altceva nu mai are?
  • +2 (2 voturi)    
    acest hrebenciuc (Miercuri, 25 martie 2009, 19:28)

    udy [anonim]

    cel mai rau om din romania
    • 0 (0 voturi)    
      corect (Miercuri, 25 martie 2009, 20:10)

      marius [anonim] i-a raspuns lui udy

      ai dreptate
  • +1 (1 vot)    
    Minte (Miercuri, 25 martie 2009, 20:01)

    radu [anonim]

    Are altceva mai grav .
  • +5 (5 voturi)    
    Veziti de sanatate (Miercuri, 25 martie 2009, 20:19)

    Lucianmotzul [anonim]

    Dle Hrebenciuc nu mai fa politica ,dute la odihna ,a fost destul ,NU este destul cit ai furat ,ai bani destui cind parasim lumea asta si toti o parasim ,nu sintem vesnici ,nu ducem nimic cu noi ,asa ca veziti de ale tale sa traiesti mai mult ,multa ranchiuna strica la sanatate ,retragete singur si stai departe de toate ,ial si pe Nastase ,Iliescu si relaxati-va jucind bambilici s-au barbut pe bete sa nu aveti stres.Mult rau ai facut poporului Roman tu si ceilanti ca tine ,
  • +2 (2 voturi)    
    hmmmm... (Miercuri, 25 martie 2009, 20:36)

    gaboi [anonim]

    cine stie !? poate l-au vorbit unii de rau si de data asta s-a prins blestemul ....
  • +3 (3 voturi)    
    !!!! (Miercuri, 25 martie 2009, 20:42)

    gigel [anonim]

    Anuntati-ne cand da ortul!
  • +2 (2 voturi)    
    A simtit ca a pus Base' geana pe el (Miercuri, 25 martie 2009, 20:45)

    ministrul crizelor de urgenta [utilizator]

    odata cu aceste arestari (care nu vor avea niciun rezultat) acest papusar facut de alti maestru de combinatii sar care nu a rezolvat nicioadata o criza a tarii sa de pe urma careia sa se spuna ca e un mare om politic, s-a ascuns ca un pisoi jigarit dupa cearsaful inca caled al harjonelilor dintre sore si medicii internisti. si unde e mireasama mai apropaita de vremurile de lupta si tranzitie banoasa pentru unii, decat la elias?
    nene' sa ne traiesti ca daca mori non sa se zica nici ca ai fost maestu, nici papusar si te vor uita si aia carora le-ai facut rau!
    oricum ai noroc, unii lucreaza sa te uite de pe acum. au lucrat in acest sens si vor mai lucra, mata sa fii ulceros!

    hai sa traiesti! ..... cat mai mult pe linia de rezerva
  • +2 (4 voturi)    
    Dumnezeu exista? (Miercuri, 25 martie 2009, 21:03)

    gigi marga [anonim]

    Deci chiar exista un Dumnezeu care vede, aude sau asculta la rugaciunile poporului?
  • +1 (1 vot)    
    si ce? (Miercuri, 25 martie 2009, 21:43)

    je [anonim]

    a prins vulpea la rana.............
  • 0 (0 voturi)    
    inainte isi puneau picioarele in ghips (Joi, 26 martie 2009, 8:28)

    acum 20 de ani [anonim]

    obiceiurile ramin, doar moda se mai schimba.
    ar fi totusi o minune sa ajunga sobolanul roz dupa gratii.
  • 0 (0 voturi)    
    ulcerul domnului H (Joi, 26 martie 2009, 12:12)

    wasabi [anonim]

    domle trebuie sa recunosc ca nici furatul asta nu mai este ca pe vremuri. acum ca sa furi trebuie sa te stresezi mai mult sa stai sa iti storci mintea de unde sa mai furi, cum, de ce, si mai ales cat. la atata STERS ..logic ca dai in ulcer pe fond de stres. Cand a facut cu inima cred ca i`o pus cineva situatia financiara personala in fata si nici lui nu ii venea sa creada cat a putut sa fure si l`au luat "traspiratiile" de la inima.
  • 0 (0 voturi)    
    Poate... (Joi, 26 martie 2009, 13:07)

    Vorbe goale [anonim]

    ...scapam de unu'. Poate e doar un inceput si urmeaza si altii... La mai mare!